Ta prica o Ryan Air-u je izmisljena (a sta sve nasi novinari nece nasrati), uostalom i drzava stoji iza JAT-a i ne pada im na pamet da potkopavaju drzavnu kompaniju dovodjenjem strane kompanije.

Sto se Delte tice, oni planiraju da kupe Aviogenex, ili ti sadasnji CG Internacional i kao da pokusaju da osnuju low cost avio kompaniju, ali nemojte se zavaravati, nece oni nikako moci da budu kao Ryan air :) , tim pre sto Ryan ima gomilu zakupljenih linija, koje smeju samo oni da rade, e otud ono "kako im se isplati za tako male pare", e pa isplati im se.

Ko ne zna Aviogenex je pored Jat-a jos jedna avio kompanija, s' tim sto su oni charter.

poz

Bice da su Zeljko Mitrovic i Miskovic osnovali svoje dve kompanije, pa im odgovara da upropaste JAT i da ono ode pod stecaj, pa da ga drugi (ili oni sami) kupe budzasto. Kad budemo normalna zemlja, doci ce i Ryanair kod nas.


Evo bas sad gledam na vestima, dolazi neki Air Maxi.
Da li je neko putovao njima? Jer su rekli nesto tipa: "Da li cemo od sada jeftinije putovati..."
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Quote from: "aca_coa"Evo bas sad gledam na vestima, dolazi neki Air Maxi.
Da li je neko putovao njima? Jer su rekli nesto tipa: "Da li cemo od sada jeftinije putovati..."

Da, rekli su da ce destinacije po Evropi kostati od 45 do 100 eura, ali prvo su se orjentisali na destinacije tipa Grcke, Turske,... Pa tek onda evropa

Quote from: "North_RS"
Quote from: "aca_coa"Evo bas sad gledam na vestima, dolazi neki Air Maxi.
Da li je neko putovao njima? Jer su rekli nesto tipa: "Da li cemo od sada jeftinije putovati..."

Da, rekli su da ce destinacije po Evropi kostati od 45 do 100 eura, ali prvo su se orjentisali na destinacije tipa Grcke, Turske,... Pa tek onda evropa[/quote

Air Maxi je domaca kompanija: Delta i Avio Genex.

QuoteAir Maxi je domaca kompanija: Delta i Avio Genex.

Koja btw josh ni ne postoji, jer tek treba da se formira negde pred letnju sezonu. Letece i za sve bivse "bratske" drzave.

??? ???? ??? ?? Ryanair-a ?? ????????????

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ljudi,nemojte se zajebavati,maximalno izbegavajte "privatne" avio kompanije ciji je za

Quote from: "bojan"Ljudi,nemojte se zajebavati,maximalno izbegavajte "privatne" avio kompanije ciji je za

Koliko ja vidim na Ryanair sajtu neki letovi lete od 30.10. pa nemogu da nadjem nista direktno do Porta. Verovatno bi moglo nekako do Santandera ili nekog mesta u Spaniji pa odatle do Brage autobusom.

Ima varijanta Frankfurt - Santander - Frankfurt ako sada rezervises karte, za 50 evra. Moracu jos da pogledam.

Jel postoje jos neke jeftine aviokompanije, ostavite link ovde.

Munze,postoje TUpoljevi( i nisu tzv.,vec se tako i zovu),ali ono

Kizo i ostali,
Imate na Cheap air tickets-www.mobissimo.com,info za sve destinacije,samo ukucate polaznu tacku i

Quote from: "KizaLion"Koliko ja vidim na Ryanair sajtu neki letovi lete od 30.10. pa nemogu da nadjem nista direktno do Porta. Verovatno bi moglo nekako do Santandera ili nekog mesta u Spaniji pa odatle do Brage autobusom.

?? ??? ?????? ???? ?? ?????? ?? ??? ????????? ??? ?????? ?? ?????????? ?? ??????????? ?? ????? ???? ?? 30 ????. ???? ????????? ???????????...

????? ?? ???? ?? ??????? ?? ?????? ????????? ?? ????????? ? ??????? ?? ?? ?????? ? ??? ?????? ???????????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "KizaLion"Koliko ja vidim na Ryanair sajtu neki letovi lete od 30.10. pa nemogu da nadjem nista direktno do Porta. Verovatno bi moglo nekako do Santandera ili nekog mesta u Spaniji pa odatle do Brage autobusom.

?? ??? ?????? ???? ?? ?????? ?? ??? ????????? ??? ?????? ?? ?????????? ?? ??????????? ?? ????? ???? ?? 30 ????. ???? ????????? ???????????...

????? ?? ???? ?? ??????? ?? ?????? ????????? ?? ????????? ? ??????? ?? ?? ?????? ? ??? ?????? ???????????.

@Kiza
Imas Ryanair iz Londona do Porta a do Londona mozes iz Trsta, Celovca :D  i Graza itd. ali ne znam kakav je tu vizni rezim.

@lucky
iz budimpeste nema nista.
Koga zanima nesto vise neka ode na www.ryanair.com i klikne na destinations i otvori se mapa sa svim njihovim linijama.

http://www.ryanair.com

Evo sajta.

Ovde mozete videti odakle lete i kuda idu sve:
http://www.ryanair.com/site/EN/dests.php?flash=yes

Kao sto vidite za Porto imaju samo letovi iz Londona i Frankfurta. Ako uzmemo ta dva grada u obzir i presedanje onda za putnike iz Srbije je najlakse da se prvo docepaju nekog od gradova u Austriji (vidim da Bratislava ide pod isti aerodrom kao i Bec, valjda zbog blizine ta dva grada, ali to i nije bitno jer ova destinacija startuje tek od 30og oktobra) i da onda odatle presednu nekako do Porta. Medjutim moram da vas razocaram. Nasao sam let iz Klagenfurta do Frankfurta za 1.99 evra i to 28og septembra, a nasao sam i povratak 1og oktobra za 14.99 evra (30 sep. je povratak 79.99 evra). Znaci to se sve lepo uklapa, ali nema slobodnih letova do Porta, cak ni do Santajgo de Kompostele, a ostali Spanski gradovi koji su blizu (relativno) Porta nemaju letove do Frankfurta.
EDIT samog sebe: Evo mozda jedne izvodljive kombinacije! Potrebna je Engleska tranzitna viza, ali za to nisam 100% siguran.
Znaci 28og let iz Klagenfurta do Londona (polazak u 13:40, a stize se u London u 14:45) za 4.99 eura. Zatim od Londona do Porta let u 18:35 za 24.99 eura. Povratak iz Porta za London u 9:20 za 24.99 eura i let iz Londona za Linc za 2.29 eura u 13:20. Mora za Linc jer nema druge kombinacije, a da se 30og iz Londona stigne u Austriju.
Ovo je jedna od mogucih verzija putovanja, a kasnije ako budem imao vremena izbacicu jos neku verziju. Ovde upada jedno nocenje u Portugalu, ali ako se krene u drustvu mozda bude i nepotrebno to nocenje u nekom hotelu ili nesto slicno. Mada potrudicu se da nadjem gde bi moglo da se prespava. Na ove cene treba dodati aerodromske takse za koje trenutno ne znam kolike su. Takodje mora se posedovati sengen viza i ocekivati da na Londonskom aerodromu nece trebati ni tranzitna jer se preseda vrlo brzo pa se ni ne stupa prakticno na teriotriju Engleske vec se ceka u medjunarodnom delu sledeci let (ovo nikako nije provereno i morao bi neko to da potvrdi ili da se raspita). Naravno ove cene trenutno vaze (za karte) i moguce je povecanje kako dani odmicu.
Kasnije cu se jos pozabaviti ovime. Inace placanje bi moralo ici preko neke kartice i karta se podize na samom aerodromu koliko ja znam i mora je podici onaj ko je platio niko drugi! Ako se ne dodje po kartu nikom nista. Takodje ne znam koliko kosta voz/autobus do klagenfurta (treba pogledati i mogucnost da se iz Graca 28og dodje do Londona)...
Eto toliko...

ima i skyeurope.com iz budimpeste do londona (stansteda - odakle ide ryan air - jako bitno) pa kombinujte - 150 evra je bila povratna bud - lon - bud

ubacis jos oko 100 evra Ryanair

pa plus put do Brage, put do Budimpeste, kokain, kurve,...

Quote from: "UltrasLondon"pa plus put do Brage, put do Budimpeste, kokain, kurve,...

Za kokain cemo da se ogrebemo o vas gastose  :D  A kurve su jeftine, one crnke  ;pljuga

I onda ce Uk Nikola da ga zabode u Milka Cokoladicu  :jebanje

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "UltrasLondon"pa plus put do Brage, put do Budimpeste, kokain, kurve,...


I onda ce Uk Nikola da ga zabode u Milka Cokoladicu  :jebanje

:o ........ :lol:  :lol:

:lol:  :lol: Za Nikolu neka sto lici na Naomi Kembel, a za tebe nesto sto lici na Iman  :D