Ovo bi moglo da bude zanimljivo...

Necu da pisem o sebi :) Mogao bih da napomenem da je moj brat od tetke sa ortakom kad je bio klinac polupao bukvalno sva stakla svoje skole  :D  Posle su ga uhvatili pubovi  :(

Evo i ja da probijem led na ovom forumu. Mozda nije najludja,ali sam u petom razredu izrezao sperplocu na klupi od nastavnice likovnog da bi mogao da joj gledam noge. Mamu joj jebem bas me lozila pravo. Nije neka kazna bila samo smanjeno vladanje. Skoro sam uradio nesto bas ludo,ljudi nisu mogli da vjeruju, ali to mora da se uzivo vidi,pa ko bude u Bl.nekad,nek se javi namigivanje. Pozdrav

maltretirala sam macku kad sam bila mala. oblacila sam joj lutkina odela i kupala sam je u lavoru. zaista ne znam kako je prezivela. mozda i nije.
omiljena igra u pesku mi je bila pohovanje mrtvih zaba. obozavala sam da ih pljeskam po stomacima ali one to nisu osecale.  :laugh

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

??? ????... ??? ??? ????? ????, ??? ???? ??? ? ?? ????? ????????...  ;pljuga

???? ?? ??, ?? ???? ????, ???? ?? ????? ??????? ??????... ?? ?? ???? ??? ??? ???? 7-8 ??????... ???? ?? ???? ? ???? ??? ???????? ?? ???? ??????? ???? ? ?????? ?? ???? ''????? ?????'', ?? ??? ?????? ''?????'' ?? 4-5 ????, ?????? ???? ?? ????????? ???? (???? ?? ??????? ?? ????????? ?????/????) ? ??????????? ?????? ????? ''??????? ????????? ????????? ???? ? ?????''.  :)  ????, ???? ???? ??? ''???????'' ????? ?? ?? ?? ???? ?????? ????... ? ????? ?????? ???? ?? ???????? ???? ?????? ????? ?? ?????.

???? ?????? ???????? ??? ?? ????? ''?? ??? ????''' :D

...sto je moja noga krocila na stadion JNA!

Casual is back in the action! ;pljuga

...sto sam vatao neku ribu iz razreda,kurvetinu,pa mi prenela virus.Lezao sam u krevetu mesec dana,a nisam nista fizicki smeo da radim 2 meseca...o alkoholu da ne govorim... :(

Sto nisi stavio gumenog zastitnika za svog malog prijatelja?

???? ? ???????? ????? ???? ?? ??? ?? ??? ?????  :rofl  :rofl  :rofl  ????? ??????? ?? ?????????!? ?? ??? ?? ??? ? ??? ???? ??? ?? ??????? ? ???? ????????? ?? ??? ?? ?? ????????!???????

Bravo Kizo majstore :bes
Nisam bre navuko Sidu,nego je u pitanju virus koji se prenosi poljupcem(zna kiza dobro o cemu pricam),a od kojeg sam se uspesno izlecio.Sad ce forum svasta da misli o meni :D

? ?????? ?????? ????????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ????? ?????? ????? ????????? ? ?????? ??? ????. ???????? ?? ?????? ?????????? ????? ???? ?? ???????? ????????? ???? ?? ????? ?????? ????? ? ????????? ?? ?? ???? ???????. ???????, ??? ????? ?? ????? ?? ?? ????????.

? ??????? ?? ????? ?? ??? ??????? ????????? ????? ???? ??? ?? ???? ???? ???????, ? ???????? ???? ?????? ?? ?? ???????? ?????...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ja sam ustvari ludje stvari radio kad sam bio stariji. Jednom sam sa dva drugara iznajmio traktor od nekog seljaka. I to onaj kabriolet,bez kabine. Ortak je vozio a nas dvojica smo bili u onom dijelu za svinje,sto se kao lift dize i spusta. Otisli smo ispred jednog od kafica gdje se skuplja elita,ladno ga parkirali pored onih bijesnih kola i poceli ga turirati. A bili smo fino obuceni,ko za subotnji izlazak :). Poslije dva minuta privodi nas murija i to zato sto nismo imali licne karte kod sebe. Drze nas u stanici po sata i mene pustaju da odem kuci jer sam na 5 minuta od supa,da donesem dokumenta pa ce nas pustiti. Medjutim kad sam stigao kuci na tv-u je bila neka nba tekma pa sam je gledao do kraja. Vratio sam se u stanicu poslije 2 sata i morali smo prenociti tamo zato sto su mislili da sam ih zajebavao kad sam rekao da sam gledao tekmu.                                                                                                 Medjutim,meni najbolja stvar koju sam uradio sa 13 godina. Bio sam u Nisu na nekom takmicenju,igrao finale protiv Nislije,i onda,iznerviran navijanjem publike skinuo gace i pokazao tuki publici. Problem je sto je sve to kamera snimala ali posto se nisam mogao smiriti nije me bilo briga. Moje roditelje je blam i dan danas,ali ne toliko zbog toga vec zato sto sam na pitanje novinara da li se kajem sto sam to uradio odgovorio jos uvijek bijesan ,sada zbog poraza,NE,Nis odavno nije vidio vecu lijanu :). Dobio sam suspenziju pola godine. Boze,kad se sjetim ne mogu da vjerujem kakav sam debil bio. Eto,izvinjavam se zbog duzine,novi sam a vec smaram. Vozdra

Prva a ujedno i najgora stvar koje sam se setio da sam uradio a to je,da sam u periodu od svoje 5. do 7. godine navijao za talibane,ne znam ima li ista gore od ovoga.Kriv je cale sto nije sprecio nekog "prijatelja" koji me je nagovorio da navijam za njih,ali sam se na vreme iscupao iz toga i proveo srecno detinjstvo  :D .Ako se u medjuvremenu setim jos necega dopisacu.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "bl_regency"Ja sam ustvari ludje stvari radio kad sam bio stariji. Jednom sam sa dva drugara iznajmio traktor od nekog seljaka. I to onaj kabriolet,bez kabine. Ortak je vozio a nas dvojica smo bili u onom dijelu za svinje,sto se kao lift dize i spusta. Otisli smo ispred jednog od kafica gdje se skuplja elita,ladno ga parkirali pored onih bijesnih kola i poceli ga turirati. A bili smo fino obuceni,ko za subotnji izlazak :). Poslije dva minuta privodi nas murija i to zato sto nismo imali licne karte kod sebe. Drze nas u stanici po sata i mene pustaju da odem kuci jer sam na 5 minuta od supa,da donesem dokumenta pa ce nas pustiti. Medjutim kad sam stigao kuci na tv-u je bila neka nba tekma pa sam je gledao do kraja. Vratio sam se u stanicu poslije 2 sata i morali smo prenociti tamo zato sto su mislili da sam ih zajebavao kad sam rekao da sam gledao tekmu.                                                                                                 Medjutim,meni najbolja stvar koju sam uradio sa 13 godina. Bio sam u Nisu na nekom takmicenju,igrao finale protiv Nislije,i onda,iznerviran navijanjem publike skinuo gace i pokazao tuki publici. Problem je sto je sve to kamera snimala ali posto se nisam mogao smiriti nije me bilo briga. Moje roditelje je blam i dan danas,ali ne toliko zbog toga vec zato sto sam na pitanje novinara da li se kajem sto sam to uradio odgovorio jos uvijek bijesan ,sada zbog poraza,NE,Nis odavno nije vidio vecu lijanu :). Dobio sam suspenziju pola godine. Boze,kad se sjetim ne mogu da vjerujem kakav sam debil bio. Eto,izvinjavam se zbog duzine,novi sam a vec smaram. Vozdra

? ??? ?? ???? ?? ???????................. :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl


BL regency, i ja sam prolazio kroz slicne muke. Imao sam nastavnicu istorije, pi*ka boli glava, a ja budala cuo od kom



Quote from: "Mikelandjelo"BL regency, i ja sam prolazio kroz slicne muke. Imao sam nastavnicu istorije, pi*ka boli glava, a ja budala cuo od kom

Quote from: "Casual"
Quote from: "Mikelandjelo"BL regency, i ja sam prolazio kroz slicne muke. Imao sam nastavnicu istorije, pi*ka boli glava, a ja budala cuo od kom

Da ne bude da sam se javio, a da nista vezano za temu topica nisam rekao:

Jedina stvar koje se secam, a da je vezano za tekme, je skidanje gaca na punom trgu Nikole Pasica, dok smo cekali da se groblju zavrsi tekma u pioniru (bio sam isprovociran od strane jednog ortaka) :finger  :rofl

OK, svim devojkama na forumu se izvinjavam zbog svog vulgarno-idiotskog recnika. Uzvratite, ako vam je lak



Quote from: "Baske"iskusio sam na svojoj kozi to 1000 puta!!!  ;pljuga  :D

E, to je vec za temu "Najgore stvari koje ste doziveli zivotu"    :finger  

Ne znam da li smem da pisem na ovu temu u ime drugih, ali mislim da je od sve dece na forumu najgori Hooligan, koji je koji je (verovali ili ne) piromanisao krevetac rodjene sestre dok je jos bila sweet little baby a on nesto stariji...srecom devojcica je prezivela ali i dalje zivi sa Traumom.   :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!