Ova slika je stigla sa maila od jednog Ruje. Zaprepastio sam se kad sam video, pa da i vi malo vidite koliko nas Rusi gotive. :)
Vidic je spomenut, a Pjana?

Nema sta, svaka cast Rusima (navijacima Spartaka). :ruke

svaka im cast.
Zivjeli svi SRPSKI heroji a pogotovo brat Radovan Karadzic

???? ???? ??? ?? ?? ?????? ????? ????????? ?? ???? ?????????? ? ????... :rofl

???????!!!

?? ?? ?? ????? ??????. ?? ??????? ???????? ?? ????????? ??? ????? ???? ?? ?? ????? ???? ??????. ????? ?? ?????? ?? ?????? ? ?????? ?. ??????????? ?? ????.

Quote from: "KizaLion"

Ova slika je stigla sa maila od jednog Ruje. Zaprepastio sam se kad sam video, pa da i vi malo vidite koliko nas Rusi gotive. :)
Vidic je spomenut, a Pjana?


On je u CO. namigivanje
S

??? ?? ?????? ????.
????? ? ??. namigivanje

Brace Zvezdase!
Ovaj banner je radio momcima iz Union (edna Srartakova huliganska grupa).

Rusi i Srbi su uvek bili u drusstvu. Svi mi - pravoslavci i imamo crveno-belu krv. Imamo takode heprijatelja - muslima (mi-checena, vi-siptara).
ALI uvek imao i heroima: Obilic, Car Lazar, Kralj Dusan, Karadordevic, Karadzic, Mladic, Mihajlovic...

Slava Srpski i Rusi herojima i cmrt muslimski picke!

Uvek pravoslavci! Uvek zaedno! Crvena-bela krv!

p.s.
zelim Zvezde pobedu ? utakmice sa zENITOM. Mrzim zenit!   :boks


Spartak Moskva navijac

Quote from: "Rus"Brace Zvezdase!
Ovaj banner je radio momcima iz Union (edna Srartakova huliganska grupa).

Rusi i Srbi su uvek bili u drusstvu. Svi mi - pravoslavci i imamo crveno-belu krv. Imamo takode heprijatelja - muslima (mi-checena, vi-siptara).
ALI uvek imao i heroima: Obilic, Car Lazar, Kralj Dusan, Karadordevic, Karadzic, Mladic, Mihajlovic...

Slava Srpski i Rusi herojima i cmrt muslimski picke!

Uvek pravoslavci! Uvek zaedno! Crvena-bela krv!

p.s.
zelim Zvezde pobedu ? utakmice sa zENITOM. Mrzim zenit!   :boks


Spartak Moskva navijac

Ziv bio brate i hvala na podrsci,trebace nam! ;pivo

Quote from: "Rus"Brace Zvezdase!
Ovaj banner je radio momcima iz Union (edna Srartakova huliganska grupa).

Rusi i Srbi su uvek bili u drusstvu. Svi mi - pravoslavci i imamo crveno-belu krv. Imamo takode heprijatelja - muslima (mi-checena, vi-siptara).
ALI uvek imao i heroima: Obilic, Car Lazar, Kralj Dusan, Karadordevic, Karadzic, Mladic, Mihajlovic...

Slava Srpski i Rusi herojima i cmrt muslimski picke!

Uvek pravoslavci! Uvek zaedno! Crvena-bela krv!

p.s.
zelim Zvezde pobedu ? utakmice sa zENITOM. Mrzim zenit!   :boks


Spartak Moskva navijac
Pozdrav i tebi, hvala vam na podrsci i toj paroli...
Nedajte se....
a kada vec spominjemo heroje, cuo sam i da su poceli da stezu obruc oko mladica, sta mislite da li ce ga uhvatiti i koliko je to moguce, i koja ce biti reakcija ljudi na hapsenje(ukoliko se bude desilo), po mom misljenju mislim da ce biti velikih nereda po celoj srbiji, mozda i republici srpskoj...
Kizo izvini sto sam malo promenio temu, ako smeta izmeni, obrisi, prebaci, kako hoces, ali mislim da ima veze sa topicom...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Jedna od vesti koja je bila juce saopstena na B92 je i ta...da postoji mogucnost da je on mozda vec i uhapsen,sto naravno jos niko nije potvrdio,ali saopsteno je i to da se sigurno u javnost nece iznositi dok ne bude bio predat u Seveningen,kako bi se izneli dodatni incidenti i uzrujanost naroda.Mada,kazu da je nocas sve bilo na nogama u Valjevu i okolini,jer su specijalne snage milicije cesljale taj kraj uzduz i popreko,zato sto su dosli do informacije da se tamo krije.
Ako ga iko izda,to ce biti neki nas covek,Srbin,to nam je u krvi vec vekovima...

Hvala momcima!

Gledajte i ovu sliku na utakmice sa hrvatskoj pickoj. To je takode bio radio nami i prijateljami iz Ruskog Obraza  namigivanje  
http://www.snp-miletic.org.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=204

Pozdrav!
Ziveo Srbija, ziveo Rusija!

Spartak Moskva-Crvena Zvezda=crveno-belo drusstvo

bilo bi lepo da se oduzimo braci rusima!!!
na nacin na koji samo mi umemo!!! :ruke