Zapiste me sinoc,  :flasa a sada mi zao sto nisam otisao. Ovo su najnovije vesti sa
http://www.kk-crvenazvezda.net/

Utakmica u Kraljevu se igra pred oko 2.500 gledalaca, u veoma napetoj atmosferi, posto je mec poceo intervencijom policije prema navijacima Zvezde.Tokom cele prve cetvrtine nastavila se incidentna atmosfera, u kojoj su na teren leteli razni predmeti pa cak i staklene flase, na sta sudije nisu reagovale.

Ako je neko u toku telefonom sa njima tamo neka javi sta se desava?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Posle proslonedeljnog neuspelog odlaska u Leskovac na basket protiv Zdravlja (neobjasnjiv ne dolazak autobusa na dogovoreno mesto), na gostovanje u Kraljevo krenulo je 3 busa.

Medjutim iz jos ne potvrdjenih razloga 1 bus, gde su se nalazili Heroesi, je ostao u Cacku (valjda), tj.bili su uhapseni. Nisu se ni pojavili na tekmi, a kako smo posle saznali, 4 navijaca su uhapseni, a ostali se vratili za Beograd (zacudjujuca reakcija ostatka delija iz tog busa?!).

U busu u kojem sam ja bio (Brigate bus), vladalo je bezumlje. Bio je kompletno doziran :) Ne sumnjam da je losije bilo u Belgrade Boys busu.

Stizemo malo pred tekmu i ono sto se moglo odmah zapaziti, je slaba posecenost delija sa strane. Ali i grupa od oko 150 delija je freneticno bodrila nase crveno-bele kosarkase koji su ponovo pokazali borbenost i odlucnost, jer nadam se da su konacno shvatili ciji dres nose.

Na tribini bitka (nasa). Kerova mnogo i sa jedne i sa druge strane. Pored nas gomila kraljevcana. Naravno na njihove provokacije smo 2 puta i reagovali. Po koji udarac na obe strane.
Pa kaze pandur: "uh jebote ala onaj ima jaku ruku, gde je da ga nadjem, da mu vratim duplo...". I to su delije,biju miliciju..:)

Sve se zavrsilo OK, a nasa podrska voljenom timu se bas tada i pojacala. Cela hala je navijala protiv Beograda. Kompleks "Beograd" je i te kako zapazen medju Kraljevcanima, ali nema veze, nisu oni krivi sto su se rodili tu, pored njive...

Mi odnosimo pobedu, idemo za prestonicu, idemo u rodni grad, voljeni nam Beograd, a oni, ko ih j***, eto im njiva pa plug u ruke. Za prvo gostovanje delija u Kraljevu i nije lose.

Povratak uz dobar techno i plavi "light show" (ko je bio znace na sta mislim). Uz malo cimanje sa kerovima u Ljigu, stizemo u Bgd oko ponoci...



Ilegalac
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!


Jeb.bem vam mater. Ako cemo da poredimo onda neke ljude koji su jos na vlasti treba streljati odmah!!!

Zbog same ekipe koja je pala i ostalih,zamolila bih sve da ne pominju nikakva imena i imena ekipa!
Sve ce se  u najskorije vreme saznati!!

Momci,ne dajte se!!!!!!! :ruke
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Glupo je da ja odavde kenjam, ali, napises pismo SZ i demantujes, ili kazes svoju verziju, pa onda ako nista ne objave/ne reaguju, odes od kioska do kioska i pobacas SZ-e po ulici...

Taj tekst koji je objavljen, postavljen je na samo dno , tamo neke petnaeste stranice u rubrici "kosarka", mali je i "neupadljiv"...verovatno ih je bilo blam da se malo rasire sa tom pricom.
E sad nije to sve, danima se ovde pisu price o incidentima u Italiji, pa u Engleskoj itd. Svi znamo koliko su posecene njihove utakmice a koliko su (ne)posecene nase tekme.Ali kapirala sam te tekstove kao "zanimljivosti iz sveta" i nista vise. Razmisljam to je njihov problem nasi problemi su drugaciji.
Da bi danas, osvanula kolor stranica sa naslovom "Huligani prete Evropi", "Nasilje na stadionima", "Prinudjen da spasava fudbal od najveceg zla", itd.
U uvodu teksta pise da je Dzaja pozvan da prisustvuje sastanku Evropskog foruma, u daljem tekstu  o opasnim huliganima koji haraju Evropom i svakako ih treba proterati sa svih stadiona a onda u zakljucku...kako se i kod nas takve stvari desavaju...tipa "mislite o tome".

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

E,zbog ovakvih idiotizama sam ja pisala da treba da postoje emisije o navijacima...
Mala zemlja puna hooligana... :o
Jebem li im sve-djubrad novinarska!(izvinjavam se zbog vulgarnosti,ali sto je mnogo-mnogo je)!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

mozemo mi da se ljutimo na novinare koliko hocemo ali nisu oni izrezirali "horor" scene, koje se pominju u "izvestaju"... :o

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Izvor www.tribina.co.yu odnosno list nacional (nikad cuo - a mislio sam da nisam davno otisao od kuce :( )

"
Beogradska policija privela je istraznom sudiji Predraga (19) i Miodraga Tomica iz Beograda, Zorana Vincica (19) iz Jajinaca, Milosa Stanojevica (21), Milosa Vukalovica (25) i maloletnog J.K. (17) iz Beograda zbog sumnje da su izazvali opstu opsanost, ucestvovali u grupi koja je izvrsila nasilje i ostetili tudju imovinu, saopstio je juce beogradski SUP. Grupa mladica je 19. januara oko 15 sati u autobusu koji je prevozio navijace KK Crvena zvezda do Kraljeva na utakmicu sa KK Sloga, od samog polaska maltretirala vozaca bez ikakvog razloga. Prvo su ga terali da zustavi autobus kako bi kupili alkohol, koji su mu zatim sipali za vrat. U jednom trenutku, kada vozac nije hteo da stane da bi oni kupili jos pica, poceli su da ga udaraju pesnicama po glavi. Vozac je zatim istrcao iz autobusa, ali ga je ova cetvorka sustigla i nastavila da ga bije. Zatim su ga vratili u autobus, primoravajuci ga da dalje vozi ali je to, umesto njega, morao da ucini suvozac. U medjuvremenu su nacinili razna ostecenja u autobusu, kidajuci naslone, sijalice, razbijajuci stakla i sl. "

Tako barem novinari kazu ...

Ziveli

podrska ekipi i posebno el grande-u

otkada je u ovoj drzavi na snazi taj zakon po kojem maloletni mogu da se drze u pritvoru, nedelju dana?  :zbunjen

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Lucky,ja se skolujem za profesiju novinar i znam koliko je tacnost informacija bitna u tom poslu!Bas bih volela da cujem tog novinara ko mu je izvor informacija?Hoces da ti kazem?Nesto je jako pogresno "nacuo" iz zandarske konferencije za novinare!!!!!A da ti ne pricam o tome koliko su im(ovim nasima) pogresno "generalije" napisane!Znam ja koliko je bitno "gajiti" ironiju i sarakazam kod jednog novinara,ali bezobrazluk je nesto sasvim drugo!A narocito neobavestenost-puka sramota!
Pravo tuzbe ih posle sve pogadja-a to sto su samozvani novinari nikom nista!E,to je tragedija,sto svi sve znaju,a zapravo su glupi kao curke!

Strpite se jos malo....sve ce se reci...a i doreci...
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]