Milan je sinoc odigrao iskusno,lagano su matori i prekaljeni asovi izlazili na kraj sa zeljnim i napaljenim nasim igracima.Ono sto zameram Bajevicu je cinjenica da je mogao da se zaleti na pocetku,da krene na sve ili nista i da na atmosferu i ludilo mozda uvali taj zeljeni gol.Ovako on je krenuo napadacki,ali oprezno i kada je Milan dao gol,kasno je bilo za kockanje i kretanje na sve ili nista,jer smo tim golom vec imali ono nista.Tako da je ubrzo Milan umrtvio igru i smirivao tenziju.Na momente su se iskusni igraci Milana prosto poigravali sa ZVEZDOM koja je tek nakon drugog gola bila potpuno na kolenima.Kao sto rece Jankovic posle tekme:"Oni su duplo manje trcali od nas,ali su imali duplo vise loptu u posedu,mi smo trcali ko sumanuti,ali svako od nas nije pipnu loptu dvaput",ta recenica govori sve.
Ipak ne mozemo biti bas toliko nezedovoljni i ljuti jer razlika u klasi i kvalitetu je evidentna i izlisno je pricati o tome.Vredelo je pokusati,nije uspelo,ponosno smo izgubili,i sa ponosm cemo reci da nas je izbacio Milan.Treba biti realan,bravo ZVEZDO !!! Nastavlja se dalje,u petak cemo znati protivnika u UEFA kupu. ;pljuga
__________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Ja sam pisao na pocetku, kada smo saznali da cemo igrati sa Milanom, da ne treba puno da ocekujemo, i da se zanosimo. Moramo gledati istini u oci i reci, ovo je nas maksimum! Kvalitet se video iz aviona, ovi nasi ne umeju da povezu tri dodira. Ja njih ne krivim, mi boljih od njih nemamo! Da su srecnija vremena, vise para u kasi, i bezbroj drugih faktora, siguran sam da bi onda bila druga pesma....ovako, ostaje nam nada dacemo imati bar malo srece u Petak na izvlacenju..... :(  :(

Quote from: "North_Side011"...Ipak ne mozemo biti bas toliko nezedovoljni i ljuti jer razlika u klasi i kvalitetu je evidentna i izlisno je pricati o tome.Vredelo je pokusati,nije uspelo,ponosno smo izgubili,i sa ponosm cemo reci da nas je izbacio Milan.Treba biti realan,bravo ZVEZDO !!! Nastavlja se dalje,u petak cemo znati protivnika u UEFA kupu. ;pljuga
__________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Слично би требало сви да размишљамо и да у наредним (и не само европским) утакмицама помогнемо нашем клубу што више можемо. Од Милана није срамота изгубити, а мислим да су нас теже добили него што су мислили !? То нам је засад утеха, али ''има дана за мегдана'' ...
Срце на терен ...

Jedino mi se cini da pojedini igraci nisu pruzili maximum...Ostalo se nema sta zamjeriti.Tamo smo bili ravnopravni, u Beogradu je presudila Milanova vanserijska klasa i to je to.Ipak, Kaka vrijedi kao citav Zvezdin tim.Dok ne bude bila jaka liga i dobri igraci ne budu ostajali duze u Zvezdi ovakvi mecevi ce se zavrsavati na isti nacin...ali ipak: Bravo Zvezdo!
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Sta da se kaze osim da smo ipak druga klasa u odnosu na Milan...Ipak sa jednim Bastom,Panticem i Sojicem tesko da se moze nesto uraditi u utakmicama protiv ekipa svetske klase...Trenutno imamo oko 4 dobra igraca i dosta polovnjaka,ali sta kada ode Ziga,Biske,Kovacevic, jedino za Gaja ne verujem posto je sada dosao....Igracemo sa mrcinom Georgijevim koji me je i najvise razocarao i stilom sve vise podseca na tandem Krivi-Mudri.....Nadam se da Piksi zna sta radi i  prodaja Jankovica po meni nije losa stvar ali videcemo koje ce igrace jos prodati jer je najavio jos odlazaka..Nadam se da nisu Biske i Kovacevic jer za njih prave zamene nemamo a Zigi je vreme da ode zasluzio je....
I jos nesto nadam se da posle svih ovih prodaja(a na pocetku sezone cvrsto obecanje da skoro niko nece napustiti klub) konacno necemo biti u tom jebenom minusu koji non -stop Piksi spominje,pa do sada smo prodali skoro 10 igraca(S.Djordjevi,Djokaj,Pantelic,Dudic,Draman,Stojkovic,Lukovic,Jankovic)  a i dalje minus.....Mozda jos i stadion da prodamo....Neka konacno kazu kakva je situacija i za koje pare igraci odlaze a ne u Dzajinom stilu.....Poslovna tajna :zbunjen

Реално наши играчи у овом тренутку нијесу могли ништа против екипе као што је Милан. Али Звезда је увијек испадала само од јаких европских тимова.
Што се самог меча тиче, Миланези су га преломили голом у првом полувремену, и ту је био нас крај.
Можда су се поједини играчи(Миловановић, Георгијев) мало препали, и превише поштовали величину Милана.
Али настављамо у кбалификацијама ѕа лигу уефа,...
И без обзира ко нам дође у квалификацијама ѕа лигу уефа, једноставно га морамо проћи, јер остати без европе за наше младе играче би била трагедија
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA