Сутра сви на Јединство. У 13 часова почиње текма, улаз је бесплатан. Издат је и проглас Делија, који сте вероватно сви прочитали.

Рећи ћу вам и још нешто.

Ако је за утеху, Делије су однеле победу у Стразбуру. Ово нам није  ни прва, ни последња европска утакмица. Ово није ни највећа туга која се догодила. Имали смо ми тужнијих вечери, као у Атини 1971. Полуфинале купа шампиона. То је била много важнија утакмица него у среду. Али и опет, и као сада, КЛУБ СЕ ВОЛИ И КАДА ДОБИЈА И КАДА ГУБИ.

Биће Звезда опет јака, ове сезоне треба да освојимо титулу, уз нова појачања, да уђемо у Лигу шампиона. Не може се ништа преко ноћи. Не може Пикси одмах све да уради. Потребно је мало стрпљења.

Имали смо лошу срећу, и недовољно добар тим, али ни играчи, ни управа, нису Звезда, јер СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА!

I ja sam posle pazljivog razmisljanja dosao do zakljucka da ovo uopste nije bila neka vazna utakmica.Ali zasto sam onda i dalje sjeban?
S verom u lepsu buducnost,svi da dodjemo sutra na sever.Nema izgovora.

Malo me i smara to sto jedno te isti ljudi otvaraju topike i komentarisu. Imam utisak da ovde 15 ljudi cita,a troje kuca. Ako gresim valjalo bi ovde da se ispisu strane i strane o tome kako sutra treba biti tu-na tribini. Ajde Delije nemojte da se stedite.

Svi smo pomalo sjebani zbog rezultat, neko manje - neko vise.
I sta da se radi? Kako je - tako je. Kraj price.
Sutra je novi dan, nova utakmica, nova pobeda.
Zamislite da ste vi igrac i da vam se desi ono.
Kako bi se osecali kada bi videli pun sever, ili bar 5-6000 ljudi tamo koji su dosli da navijaju kao nikad do sad, koji ce se sutra ponasati kao da smo osvojili LS?
Igracima ce to znaciti, podignuti im samopouzdanje.

Zato sutra svi na tekmu sa BP, i da zavrsimo ovu godinu kako nam dolikuje.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Potrebniji smo nasem klubu vise nego ikad... Da pokazemo koliko smo jaki i kada je  tesko.  SAMO HRABRO, PRED NAMA SU NOVE POBEDE....

Idemo, danas je sportski dan. Prvo da popunimo tribinu protiv Jedinstva a onda na derbi protiv groblja!!!

Данас сам опет дошао на друго полувреме... Јебига ови преподневни термини ми никако не одговарају... Да се не би правдао са разлозима кашњења безвезе, одмах ћу да пређем на ствар...

Данашња посета без обзира на све околности по мени није задовољавајућа... При томе не мислим на север... Север и даље одржава ту неку цифру од 1500-2000 људи у копу на Маракани и то је главни добитак у овом делу првенства... Други део игре почиње са бакљадом, топовским ударима и силовитом песмом... Испред копа виори се огромна застава на мотки CRAZY NORTH... Већи део овог дела игре пева се Ја сам године провео са тобом која је дефинитивно постала ХИТ... Остало је био стандардан репертоар... Било је доста добро, мада се дало приметити и у самој песми да је жал за не проласком у пролећни део такмичења у Европи мнооого велики... Сви који су данас дошли су показали да се Звезда воли и после неуспеха, ништа мања него кад се нижу победе... За мене је то можда још један успех трибине и нешто што је утисак дана...

На терену момци су одрадили свој део посла и испраћени су заслуженим аплаузом и сада већ стандардном горе поменутом песмом... 4-0 и дефинитивни крај јесењег дела играња наше лиге... А ми све до тамо пред крај фебруара први на табели... Надам се да ћемо на истом месту остати и половином маја када се завршава првенство...

Окрећемо се мало дворани у следећем периоду и данашњем дербију... Скраћујем ово писаније и спремам се за још једну утакмицу данашњег богатијег него иначе навијачког програма...

За крај још само да пожелим да у следећој години наставимо да напредујемо, омасовљујемо трибину, подижемо квалитет свега везаног за Делије и Звезду... И живели младенци  :rofl
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Danas je bilo do jaja. Dobro navijanje tokom cele utakmice. Zapaljeno je dosta baklji, a topovske udare necu da pominjem. Nas 10 je danas doslo iz Sapca, a neki su otisli i na basket.
U svakom slucaju dobra polusezona. Samo da se ovako nastavi i na prolece.

Pozdrav braco!


Opet cifre pisu ljudi koji ne znaju da ocene koliko je bilo danas na severu Delija.
Minimum 2000. Dakle nije 1500,nije 2000...niti bilo sta izmedju nego sve od 2000 pa na vise. Ne mogu reci 3000 ali izmedju jste sigurno.
Ako vec hocete da procenjujete morate znati da ona dva puna sektora primaju oko 2700 ljudi+stepeniste. Kada nas ima jedan sektor to je nesto vise od 1000,ali kada nas ima dva solidno popunjena sektora...to je od 2000 pa na vise. Stvarno je lose kada nam neko odbaci 500-1000 ljudi. Vodite malo racuna oko toga.
Inace sever je dokazao sam sebi koliko je velik,koliko mu ni porazi ne mogu nista.
Bravo Delije za fantasticno dobru sezonu.

Odlicno navijanje danas, s obzirom na proslonedeljna desavanja.
Drago mi je da nam brojnost nije uopste opala i da je ta cifra od 2.5-3 hiljade vec postala konstanta.
Na proljece ocekujem jos veci napredak.

Lepa atmosfera danas na stadionu. Sever josh jedanputa pokazuje svoju velichinu davanjem podrshke timu kada je najteze. "Ja sam godine proveo sa tobom", "Nisu nas slomile ove teshke godine", "Svuda grmi okolo" su samo neke pesme koje su se danas mogle chuti uz mnogobrojne petarde i topovske udare.

FCRS.net :



DC :


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ја сам већ рекао да ја тешко али и било ко од нас може да процени број људи на трибини... Уосталом моја процена се увек своди на цифру људи која пева, учествује и ради нешто на трибини за време утакмице... Блејаче, позере, и оне који стоје са стране копа а као су у копу не рачунам... Нисам баш толико неозбиљан да пишем нешто напамет, а и сваки пут се прошетам уздуж и попреко целог севера да бих пре свега ако пишем овде преносио праву ситуацију... И слажем се да сектори примају толико људи, али тих 500 које сам можда и закинуо када би грмели и одрађивали свој део посла како треба не би се ми уопште цимали око тога да ли нас је било оволико или онолико него би причали о томе како смо били екстра, како смо певали без престанка, како су сви опставили глас на стадиону, како сви заслужују похвале итд...

Са жељом да нас у првом колу на пролеће буде минимум 5 хиљада на северу, али оних правих без намере да причамо и даље о овоме завршавам свој коментар о овој утакмици...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Kada se kaze U KOPU...misli se na sve one koje stoje i navijaju zajedno sa ekipom. Da li neko navija svaku pesmu,a neko svaku trecu...on ipak stoji tu gde se navija,tu gde stoje svi koji zajedno cine kop. Dakle sledeci put treba pisati cifru koja stoji tu,a ne brojati one koji  najglasnije pevaju.

Bio sam prisutan na mari samo do poluvremena (moralo se par puta put pionira .... :( ) sta znam za to vreme nesto mi se extra i nije svidelo navijanje ono mozda i gresim, mozda je drugo osvetlalo obraz tribine :) ... ovaj put pun bas nislija je doso da, da podrsku voljenom klubu, da bi posle nastavili putem pionira ... odlicna polusezona sa navijacke strane ...

A na prolece boze zdravlje novi sampion i titula ....  :sampion

meni je ovo mozda bila i najjaca tekma, a nisam propustio ni jednu ove polusezone (na marakani)! ja sam se osecao kao na nekom rejvu na 3 "X" a bio sam samo narishvan!