02/01/2004 | Izvor: B92, sportnet.hr
I definitivno - regionalna rukometna liga

Posle vi

Hm, a talibani se i u ovoj ligi foliraju pa ne igraju...?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

HZ su poceli pratiti rukomet.
Budo i ostali pazite se kad dodjemo opet u Bg
edan Grad jedan Klub

Uh, sa nama je Zagreb u grupi. Bad Blue Boys koliko znam i zvanicno prate RK Zagreb (Badel 1862), tako da... bice vatreno i sa jedne i sa druge strane, kakva Cibona ovo je mnogo jace. Metkovic ne igra regionalnu, to im je jedna od jacih ekipa, kao sto je kod nas Partizan.

Sa ove strane gledano blabla bla toliko puta receno, ali sa navijacke pravo uzivanje,

Uvek je najnavijanje bilo na rukometu.

Ovo je bila zavrsena prica jos prije par mjeseci. Ustvari mi smo znali za ovo. Grupa "A" izgleda nekako najzanimljivije  ;)

Mi smo poceli pratiti rukomet mada nas nema nesto pretjerano puno. Uglavnom oko 30 - 50 navijaca, ostatak publike ne racunam. Vidjecemo kako ce biti kad pocne ova liga. Sta je s vasim bojkotom jeli to jos aktuelno?
ajludje su horde zla

e da upravo sam htio pitati da li pratite rukometni klub i da li mozda pomisljate na dolazak, ovdje rkbosnu, uglavnom prate pitari, to je kao nepisano pravilo, mada svaki sarajlija je naravno voli kao i kk bosna...uglavnom ova a grupa pravo zanimljiva :)

Bojkot je prekinut jos krajem prosle sezone, a u dosadasnjem delu sezone je odradjen samo jedan derbi, dok je Ultra Klan ispratio par ino meceva u Svici i Trstu. Ja se nadam da ce i ova liga biti dobro ispracena  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ljudi, pa ovo i nije tako lose! (c)Maratonci)  :o

Dakle, niko ne bojkotuje tekme, bice to zanimljivo... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Kospicar"ovdje rkbosnu, uglavnom prate pitari, to je kao nepisano pravilo, mada svaki sarajlija je naravno voli kao i kk bosna...


jel to neka kriza identiteta  :rofl


http://www.themaniacs.org/forum/viewtopic.php?t=8159

koga ono vi pratite  :zbunjen

ma vi ste cirkus monti pajtona... odjebaus :finger
ajludje su horde zla

Auuu... :) Ovo boli, cekaj, koji RK vi, kospicari, pratite...?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

? ?? ?? ??????? ????????? ?? ?? ???????? ???? ????????? ?????? ? ??????? ??? ????? ?? ??????? ?????? ?? ? ??????????? ??????? ''?????'' ?? ??? ??? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????? ??????????.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

BBB nece pratiti zagreb u ovoj ligi...

Uh, ala sam se potresao :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Sto? :) Bas me zanima, zasto necete pratiti vas tim u ovoj ligi?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"Sto? :) Bas me zanima, zasto necete pratiti vas tim u ovoj ligi?

poz,
budimir

ne svidja nam se liga...

...ili mogucnost da osim grobara-gastarbajtera, naletite na neku ozbiljniju ekipu?  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

kao sto vec reko daj boze da se sretnemo :) ali u nekom europskom takmicenju :)

navijam za metalloplastiku

Quote from: "tovarcic"navijam za metalloplastiku
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]