Север, зар ти никад ниси направио грешку у писању??Омакло ми се за једно слово па шта!?

Quote from: "combat"Пун ми је више к.... вас свезналица,паметњаковића и осталих дежурних критичара,само критикујете и серете,шта треба пикси 24 сата дневно да буде на стадиону да би задовољио твоје апетите по "правом председнику"?Ти не идеш на одмор,ти радиш нон-стоп?После не знам колико година Звезда прима неке европске манире,нешто се ради а теби смета трава?Па јер ју је требао Пикси поправљати?Смешан си ти и сви ви СОМОВИ-Џаја је био закон јел да?
Звезда прима Европске манире?Можда га је Снежа научила да га прима европско-јапански,па може да изнајми Маракану други пут за расад органског поврћа у наранџастим дресовима до почетка нове сезоне а овамо прди о ЕВРОПИ?Шта је са гаранцијама око заштите терена због концерта "специјалном курац палац фолијом" из Европе,ма не... сад је криво сунце. Ако је неко ко се нешто пита у ЗВЕЗДИ јел може да оформи тим од особа које знају свој посао или од дупелизаца?Наравно све је ризик ал некад мораш и да подметнеш мало главу тамо где неко неће ногу!Шта је обећао када је дошао на место председника?Наравно да треба да се одмори али не у време када се формира екипа за нову сезону.А што се тиче господина центарфора Баркоса много је брз.. можда и проради ако буде играо на скутеру. Звезда није Пикси и то би ОН требао да зна.Драган Џајић има своје место у историји ФК Црвена Звезда и као играч и као руководилац што Д С Пикси тек треба да докаже а не да нас убеђује да говно мирише што је Џаја радио последњих година свог мандата,а на основу тога дошао поново у НАШ  ВОЉЕНИ КЛУБ!Прошло је доста утакмица од јула 2005.
combat полако показаће се ко је сом живи били па видели.....

jeli combate, od cega se to piksi odmara? od 320 dana koje u toku kalendarske godine provede u parizu, a?

Само да се осврнем на утисак од јуче... Пре свега појачања - једно велико ништа... А Бурзановић који је за класу бољи од свих греје муда на клупи... Ужас... Све у свему, споро, тек на моменте течно, Кастиљо дефинитивно одлази јер је прерастао ову екипу одавно... Короман имао посед лопте 70%, на моменте добар, али солира солира и солира... Баста после дуже времена солидан, остали неприметни... Можда још Милијаш у првом делу вредан помена... Остаје нада да ће до реванша да се мало уиграју, у противном остаје да сањамо не само ЛШ него и куп Уефа...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Стварно од појачања ништа, једино ми се Молина свидео. Види се да има знање а греје клупу баш као и Бурза. Баркос тезак промашај, Миловановић лош као и увек, Милијаш бескрајно спор, Баста боље да оде за било какве паре. Све у свему са пар измена мозда ће и личити на нешто, тим који је синоћ почео утакмицу није ни за наше првенство.

Не лупајте к'о муда по самару!

Лукаш је лоше одиграо? (најбољи јуче на терену)

Броновицки је дошао пре 5 дана!

Молина није ни прошао припреме!

Ова двојица су играли 20-так минута.

Једино ми Баркос не улива неко поверење, али тешко је донети било какав закључак, јер је одиграо 4 утакмице на свакој по 45 минута.

Салас само да буде здрав и сигурно ће показати да је добар играч.

Највећи проблем ове екипе је Бошко Ђуровски, а не појачања.

Ајде људи, немојте се свађати!

А ево и мог коментара:

Навијање одлично, преко ТВ се је могло добро чути. Било је појединих падова, тако да се то да побољшати, али свеукупно мој комплимент.

Што се игре тиче, е ту већ немам комплимената да подијелим.

Види се да су играчи још дрвених ногу од припрема, а неуиграност тима (због довођења нових играча) је нажалост очигледна. Мислим да ће ваљда ипак бити довољно макар за ову Левадију. За нешто више ипак сумњам.

Ранђа је спасао у два наврата и то је било добро.

Анђел је мање више брука од бека, спусти главу и залети се ко јунац, па шта буде.

Баста изненађујуће добар. Још му мало фали да добију форму, али синоћ није био толико лош.

Туторићу очигледно елеганција није јача страна. Извињавам се, али на основу чега тај стоји у првој постави, то само Бошко зна. :bes

Гај ко и увијек, само што не смије дуго држати лопту, јер постоји велика опасност кикса. :)

Лукаш је био добар, мада може и боље. Свакако је био пожртвован.

Милован- јел тај уопште играо?  namigivanje

Кастијо стандардно добар.

Милијашту и тамо бљесне, али је био најдрвенији синоћ

Короман је био најбољи актер текме. Јесте да мало солира превише, али без њега синоћ не би ни добили Естонце.

Баркос је нажалост деловао тотално изгубљен, мада се је залагао. Мислим да му треба још мало времена (којег ми немамо). Свакако не подржавам његову измјену у полувремену. Тако га Бошко још висе "убија" у главу.

Молина зна да игра, али је још тотално неспреман. То ће тек за пар недеља бити случај (као и са Саласом), надам се, да није прекасно.

Броно као може играти и на десној страни, али Бошку би било боље да извади оног Анђелковића и стави Брона на љеву страну.

Иначе и ја као и Бока видим већи проблем у Бошку него у играчима. Надам се ипак побољшању.

Поз свима

Мислим да је 1-0 мало јер смо имали шансе које смо требали да искористимо...
Али ако ће мо реално бољи резултат се и није могао очекивати јер ови играју бункер а бошко је лоше поставијо тактику,играли смо са три задња везна који су веома спори и само једним нападачем који уопште није показао нешто због чега носи црвено бели дрес јесте се он трудио али није довољно...
Што се појачања тиче евидентно је да је лукаш најбоље одиграо јер је био најспремнији а верујем да ће се остали уиграти.......
Све у свему ми смо за класу квалтитетнији.
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Мислим да Звезда тренутно нема правог центрафора за ону формацију 4-3-2-1. У тој формацији шпиц треба да претрчи око 10 км по мечу, да се одлично гради, креће, а да читави меч не прими 5 лопти. На такав начин се више простора прави офанзивним играчима који много више шутирају са полу-дистанце. То је формација у којој је играла млада репрезентација Србије на прошлом ЕП, гдје се Ђорђе Ракић одлично снашао. Аргентина има другачији стил игре, и због тога се Баркос и не сналази бар на почетку.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Синоћ је доказано да Звезда не може играти са Баркосом као јединим шпицем... Надам се да је и наш тренер то укапирао јер је Баркос као један шпиц потпуно неупотребљив, поред њега мора играти још неко...
На тренутке лепршава игра и одлична додавања... Естонци технички непотковани скроз, изгубили су милион лопти у дуелима са нашим и то доста лагано...
Естонци се једном отворили и то је она њихова прва прилика са леве стране када је утрчао њихов и одмах након тога је севнула контра у којој је Короман морао боље да одреагује и био би гол... Мислим да ови играју исти фудбал као и скоро све остале екипе које дођу на Маракану у домаћем првенству... Бункерица па ако их укења... Тамо ће морати да се отворе да нападну, а то даје нама прилику да се изведе нека контра...
Милијаш има одличну технику, али синоћ је опет показао колико може бити спор играч... Некако када он узме лопту треба му читава вечност да се ослободи...
Баста је одиграо одлично, мада њему и не би требало да буде тешко против овакве екипе да се покаже... Добро је што је укапирао да мора играти фудбал, а не да плаче около због трансфера...
Молина добар...
Гај ме одушевио...хладнокрвност врхунска, само ме увек брине да ли ће да киксне...
Анђелковић је убацио само једну квалитетну лопту са стране...иначе је било невероватно колико нису могли да подигну лопту са земље, можда је био проблем у терену, али толика неефикасност када су убацивања у питању је зачуђујућа...

Имају 7 дана да се уиграју боље, мислим да је то довољно времена да се наша игра на терену поправи, а мислим да се Молина већ скапирао са пар играча на терену што је одлично... Ја очекујем да им тамо увалимо гол већ негде средином првог полувремена ако не и раније и натерамо их да се отворе до краја...

Синоћ одбрана солидна,Гај и Туторић обавили су одлично своје задатке на терену,Баста добар,враћа се у стару форму,Кастиљо имао пар украдених лопти,Лукаш није за одбацит,Короман најборбенији само да је тамо у 2.пол додао Молини кад је ишао сам и било би 2:0 за нас.Милијаш имао је запажених дриблинга,Баркос,види се да је борбен и све,али јебига не мозе он сам у шпицу све,биће боље.Миловановић би могао и мало боље.

људи јел короман потписао за нас???

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"људи јел короман потписао за нас???

Не још увијек, јер паре (спомиње се цифра од 900 000 еура) нијесу исплаћене Тереку на име обештећења.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Ау.
  То је све што се сада може рећи.

Ау!
..кажу да причам много...

Врло кратко....

Короман убедљиво најбољи појединац.

О боже драги, само да нас срећа сутра погледа на жребу.

Срећа нас је погледала, без даљњег.
Молина ће бити одличан, у Баркоса и немам неко повјерење, очекујем да видим Бурзановића на терену. Короман најбољи прексиноћ.
Треба нам још један нападач под хитно! Мали Ђорђевић има потенцијала, али још је мали. Не бих толико још процјењивао играче, пошто је ово тек први званични меч. Биће боље.



Само да преживимо ове следеће седмице,све  ће да буде ок.Мени је криво само због Бурзановића,остало је мање више очекивано све.Биће много боље кад буде играо и тај Салас јер чини ми се да је он уз Коромана камен темељац ове Бошкове тактике.Кажем,само мало среће у реваншу и идемо даље.Мада не треба бити превише сигуран да је тај ренџерс нешто лоша екипа,нисмо у ситуацији да пријетимо било коме,али не треба се плашити.Макар 50-50 шанси имамо...

Невероватно је да сви осим нашег тренера видимо да је Звезда са једним нападачем безопасна,да је таква била и прошле сезоне када је тај једини истурени био Ђокић.Чини ми се да је много боље ишло када је Короман изигравао другог нападача.Милијаша готивим али ме је убио у појам и не могу да верујем да Бурза није добио шансу.С друге стране Броновицки није морао одмах да игра,последњи се прикључио тиму...
Да сумирам,нисмо довољно уиграни што значи да сигурно можемо више и боље,али ни тренер ми не улива поверење.

Ја ово стварно не схватам, и никада нећу вероватно.  Стварно је  не вероватно како на брзину "ми" отписујемо играче.
Баркоса је можда неко одгледао читавих 90 мин., неки много мање и одмах су сви закључили да он "не ваља". Највише ме нервирају изјаве Ђуровског (имам утисак да је га мало Бајевић заразио....)те му неваља овај , те онај, уз то има по мени своје "љубимце" (Миловановић, Милијаш (неб он одиграо лопти из прве , па да си "бог-отац", плус још неки.  
Пустите човека да се аклиматизије, треба им свима (странцима) посебно дати, ако не подршку, онда времена.

*бем ти игру с једним шпицем. Ни, један Жигић не би много направио сам.

Исто тако ме занима шта смо то сјајно видели од нпр. Молине, који је одиграо који минут (нити оспоравам, нити хвалим квалитете које нисам видео).  

Што се мене тиче у среду су сви били просечни, спори, не спретни.
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Мени је исто чудно што Бурза није ушао бар као резерва. Милијаш зна да игра, али је спор и некако мекан. Чини ми се да је Бурза, бар засад, боље решење као стартер. Гај је био стварно добар, али и Туторић ме пријатно изненадио. Чини се да нападаче  Левадије и није било тешко зауставити.  namigivanje
Срце на терен ...