Pa zasto se onda vodi prica koji o napadu na ligu sampiona, o extra pojacanjima i ostalim sranjima.Stalno nam mazu oci a mi uvijek zeljni 'ozbiljne' Evrope pa samim tim puni nerealnog optimizma pa nista ne vidimo.Prodace jos Zigica sigurno i ako ode jos neko od trojke sa sredine terena (Jankovic-Kovacevic-Basta) necemo se ravnopravno boriti ni za titulu.
Kapiram ja da mora klub od necega da zivi, da su tu dugovi ali cak i totalno neupucen covek vidi da bi bar neko od ovih igraca mogao da se zadrzi bar na jos jednu sezonu.Zigic je trebao da bude prodan zimus za 11 miliona koliko je nudjeno i da se uz jos jednog kvalitetnog spica i beka gradi tim za Evropu a ne da se i ova saka jada rasipa.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

A da smo prodali Zigu za 11 milki zimus kur@c bi sad mastali o LS  :lol:  ;pivo

Posto nikakvu igru nemamo...

Quote from: "Red Squad Podgorica"Pa zasto se onda vodi prica koji o napadu na ligu sampiona, o extra pojacanjima i ostalim sranjima.Stalno nam mazu oci a mi uvijek zeljni 'ozbiljne' Evrope pa samim tim puni nerealnog optimizma pa nista ne vidimo.Prodace jos Zigica sigurno i ako ode jos neko od trojke sa sredine terena (Jankovic-Kovacevic-Basta) necemo se ravnopravno boriti ni za titulu.
Kapiram ja da mora klub od necega da zivi, da su tu dugovi ali cak i totalno neupucen covek vidi da bi bar neko od ovih igraca mogao da se zadrzi bar na jos jednu sezonu.Zigic je trebao da bude prodan zimus za 11 miliona koliko je nudjeno i da se uz jos jednog kvalitetnog spica i beka gradi tim za Evropu a ne da se i ova saka jada rasipa.
A ti bi naravno pre sest meseci ovde javno podrzao Ziginu prodaju od , a ne bi ga kritikovao, kao sto sada svi rade...

A osim toga:
QuoteA da smo prodali Zigu za 11 milki zimus kur@c bi sad mastali o LS  

Posto nikakvu igru nemamo...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Stvar koja me najvise boli je cinjenica da smo prevareni.Ljudi ovo je klasicna prevara.Cele sezone nam prodaju pricu o planskom prodavanju igraca,pricaju nam da ce ove sezone otici samo Zigic.Da ce ovaj tim da igra par godina zajedno,da se napada LS,da se stvara ozbiljna ekipa.Dosli su sponzori,krenula je prica kako nam daju pare.Poradovali smo se da smo postali ozbiljan klub,sa ozbiljnim ljudima,ozbiljnim spozorima i ozbiljnim igracima.Pogledajte nas samo sada...Ista prica kao i svih ovih godina-potpuno isti scenario.
Zbog toga sto smo na ovako sraman nacin prevareni,muka mi je da raspravljam o odlascima/dolascima kada nemamo nikakve sanse za sledecu sezonu.Ekipa dok se uigra,novi trener dok se malo uhoda sa igracima,odlazi Zigic-nova taktika...To su stvari koje se ne mogu resiti preko leta,nego godinama rada.Crno nam se pise...
I sta sad da kenjam tu,da racunam ako ovaj ode-onaj dodje koliko para smo mi dobri i koga da kupimo za te pare...ej,pa mi da dovedemo par vrhunskih igraca,da dovedemo najboljeg trenera na svetu necemo uigrati tim do kvalifikacija za LS,taj tim bi se mozda uigrao do zime.A mozete zamisliti,koliko ce vremena trebati da se uigra tim od prosecnih i ispodprosecnih igraca i dobrog trenera?Sta mislite...I cemu onda ova nasa rasprava.PREVARILI SU NAS KAO MAGARCE,PONADALI SMO SE-POLETELI.RAZOCARAN SAM,BESAN I TUZAN,NE ZNAM VISE STA DA KAZEM. ;pljuga
_________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"Stvar koja me najvise boli je cinjenica da smo prevareni.Ljudi ovo je klasicna prevara.Cele sezone nam prodaju pricu o planskom prodavanju igraca,pricaju nam da ce ove sezone otici samo Zigic.Da ce ovaj tim da igra par godina zajedno,da se napada LS,da se stvara ozbiljna ekipa.Dosli su sponzori,krenula je prica kako nam daju pare.Poradovali smo se da smo postali ozbiljan klub,sa ozbiljnim ljudima,ozbiljnim spozorima i ozbiljnim igracima.Pogledajte nas samo sada...Ista prica kao i svih ovih godina-potpuno isti scenario.
Zbog toga sto smo na ovako sraman nacin prevareni,muka mi je da raspravljam o odlascima/dolascima kada nemamo nikakve sanse za sledecu sezonu.Ekipa dok se uigra,novi trener dok se malo uhoda sa igracima,odlazi Zigic-nova taktika...To su stvari koje se ne mogu resiti preko leta,nego godinama rada.Crno nam se pise...
I sta sad da kenjam tu,da racunam ako ovaj ode-onaj dodje koliko para smo mi dobri i koga da kupimo za te pare...ej,pa mi da dovedemo par vrhunskih igraca,da dovedemo najboljeg trenera na svetu necemo uigrati tim do kvalifikacija za LS,taj tim bi se mozda uigrao do zime.A mozete zamisliti,koliko ce vremena trebati da se uigra tim od prosecnih i ispodprosecnih igraca i dobrog trenera?Sta mislite...I cemu onda ova nasa rasprava.PREVARILI SU NAS KAO MAGARCE,PONADALI SMO SE-POLETELI.RAZOCARAN SAM,BESAN I TUZAN,NE ZNAM VISE STA DA KAZEM. ;pljuga
_________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...
Svaka ti je rec bila na mestu....Stvarno nema sta da se doda ali jebiga ja znam da cu i pored svega i u novoj sezoni kidati zivce i navijati kao do sada......

Jeste da smo prevareni ali ipak Zvezda je iznad svega i tako ce uvek ostati.

Quote from: "North_Side011"Stvar koja me najvise boli je cinjenica da smo prevareni.Ljudi ovo je klasicna prevara.Cele sezone nam prodaju pricu o planskom prodavanju igraca,pricaju nam da ce ove sezone otici samo Zigic.Da ce ovaj tim da igra par godina zajedno,da se napada LS,da se stvara ozbiljna ekipa.Dosli su sponzori,krenula je prica kako nam daju pare.Poradovali smo se da smo postali ozbiljan klub,sa ozbiljnim ljudima,ozbiljnim spozorima i ozbiljnim igracima.Pogledajte nas samo sada...Ista prica kao i svih ovih godina-potpuno isti scenario.
Zbog toga sto smo na ovako sraman nacin prevareni,muka mi je da raspravljam o odlascima/dolascima kada nemamo nikakve sanse za sledecu sezonu.Ekipa dok se uigra,novi trener dok se malo uhoda sa igracima,odlazi Zigic-nova taktika...To su stvari koje se ne mogu resiti preko leta,nego godinama rada.Crno nam se pise...
I sta sad da kenjam tu,da racunam ako ovaj ode-onaj dodje koliko para smo mi dobri i koga da kupimo za te pare...ej,pa mi da dovedemo par vrhunskih igraca,da dovedemo najboljeg trenera na svetu necemo uigrati tim do kvalifikacija za LS,taj tim bi se mozda uigrao do zime.A mozete zamisliti,koliko ce vremena trebati da se uigra tim od prosecnih i ispodprosecnih igraca i dobrog trenera?Sta mislite...I cemu onda ova nasa rasprava.PREVARILI SU NAS KAO MAGARCE,PONADALI SMO SE-POLETELI.RAZOCARAN SAM,BESAN I TUZAN,NE ZNAM VISE STA DA KAZEM. ;pljuga
_________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...


Ja se sa svima vama nikako ne slazem. Ja mislim da je Pixi uradio pravu stvar. Prodao golman za dosta veliku cenu, prodao Lukovica isto za veliku cenu, da on vredi ne bi ga Udineze odmah prosledio u Empoli vec bi mu igrao u timu. Andjelkovic je perspektivniji igrac od njega, a mozda je cak i bolji u ovom trenutku. Oterao ovog Miskovica iz Zvezde jer je Miskovic mislio: ja sam sa proslom upravom imao dil da ako bi se klub prodavao ja bih ga uzeo za manje para, ostavio bi upravu da radi. Meni super imam klub, malo cu u njega ulagati jer ja sam trgovac koji uvek ide na zaradu pa cak iako bila mala. Mi ne moramo da budemo evropski klub dosta je nama Srbija.
Taj ne bi dao milion a da mu se ne vrati taj novac sigurno. Da on daje par mi bismo Zigic znas kada zadrzali NIKAD. Druga stvar ni ja Lekovica ne volim ali do sada Pixi je povlacio dobre poteze. Sada da proda Dudica pa ako mora i Zigu a za pojacanja videcemo ...

Zvezdin tim treba da se stvara nekoliko godina, da se prije svega igraci uigraju i da igraju zajedno neko duze vrijeme.Ja se nadam da su pare od Stojkovica, Lukovica i Pantelica za izmirivanje dugova a od Zigica i Dudica ce Piksi dovesti pojacanja. Prodaju Dudica i Zigica smo vec svi racunali ali mislim da Stojkovic nije smeo da se proda. Mozda bi trebalo dovesti Avramova, Zilica, Jevrica ili mozda Poleksica (sta je sa njim?) taj gubitak se ne bi toliko ni osetio ali tesko zvezdi ako vrate nekog poput Disljenkovica.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Zigic i Dudic su najavljivani, za Lukovica se naslucivalo... ali Stojkovic nije smeo da se proda. Dobrih golmana ima malo na trzistu, on je mlad i veoma perspektivan. Cena ce mu jos skociti posle svetskog prvenstva, a siguran sam da ce i u buducnosti samo rasti. Kenjaju o tim dugovima kao da ce se Zvezda rasformirati ukoliko ih ne vrati do kraja nedelje.

Pa koliko para duguju Real, Barca i sta ti ja znam koji klubovi... Sve se to pokriva na razne nacine, krediti, pozajmice... Mogli su da vrate pola para, a pola kad udjemo u ligu sampiona. Ili ako ne udjemo, prodaj onda makar i Stojkovica, probali smo, nismo uspeli, ali barem imamo celu sezonu da sastavimo tim. A ne sada pred kfalifikacije ceo tim se menja???

On nije prodao Zigica kada mu je nudjeno 12 miliona, sa objasnjenjem da nam on treba u narednom periodu. Ja sam bio odusevljen tim potezom. Ruku na srce Pixi nije mogao da zna da ce mu cena pasti. Ali sada pred krunu sezone, a to bi trebalo da bude ulazak u LS, prodaje se 5 igraca????????

Ne rezonski!!! Ako je pravi direktor, trebao je da vidi dalje od nosa pa da Zigica proda tada i da sada nemamo dugove, imali bi ceo tim, izuzimajuci zigu, plus bi mogli da razmisljamo o pojacanjima....

I pored svega ja verujem da ce nas ove sezone usrati zreb ili bilo sta drugo i da cemo uci u LS! Mozda i Pixi igra na tu kartu :D

Жигић између Блекбурна и Портсмаута

Где ће Никола Жигић да настави каријеру можда ће се знати већ ове недеље. Тренутно, високи нападач Црвене звезде најближи је одласку у Енглеску, а питање је избора – Блекбурн или Портсмаут, јер Евертон још размишља.

Са финансијске стране понуда Роверса је издашнија.

Представник Енглеске у УЕФА купу спреман је да издвоји око десет милиона евра за Звездиног горостаса, више него што у овом моменту нуди Милан Мандарић, власник екипе са Фратон Парка.

Портсмаут даје два милиона мање, али како не учествује у европским куповима, за разлику од клуба са Ивуд Парка, могао би да причека до краја прелазног рока, односно док црвено-бели на одиграју квалификационе мечеве за Лигу шампиона. Председник освајача ,,дупле круне", Драган Стојковић, уосталом, размишља да задржи Жигића до августа и са њим покуша да се домогне елите, а да га затим прода, мада није искључено да читав посао буде завршен пре Мондијала.

Први човек Звезде прексиноћ је у Београду разговарао са газдом Портсмаута, који је већ неко време заинтересован за Жигића, са којим се Стојковић јуче пре подне видео у хотелу Интерконтинентал на окупљању плавих, па је врло могуће да је било речи о том трансферу.

Спекулише се да би разлику у новцу могао да надомести Огњен Короман. Репрезентативац СЦГ је, по неким информацијама, завршио мисију у Портсмауту, мада није немогуће да га енглески клуб, ипак, откупи за 1,8 милиона евра од Терека, а затим проследи црвено-белима на позајмицу. Тим пре што одлични везиста не крије жељу да заигра за Звезду, у којој није добио праву шансу на почетку каријере, иако је прошао све млађе селекције.

Епилог би могао да буде познат после дуела репрезентација СЦГ и Уругваја, 27. маја на Маракани, којем би требало да присуствује менаџер Портсмаута, Хари Реднап. Од његовог мишљења у великој мери зависи хоће ли енглески клуб, који је у финишу сезоне обезбедио опстанак у Премијер лиги, ангажовати високог нападача Црвене звезде и Плавих.

Одлазак Жигића у Енглеску је, дакле, све извеснији, мада остаје да се види да ли ће реаговати Хамбургер, Рома и московска Локомотива, који су још раније показали интересовање. У трку размишља да се укључи и један од водећих турских клубова, Фенербахче, а можда се са њим и не завршава списак потенцијалних купаца.

Извор: Политика