Trasfer lista:
-Mudrinic
-Joksimovic
-Krivokapic
-Banovic(decko ima kvalitet,a kod nas nece jos dugo braniti,treba ga pustiti da ide)

A sto se pojacanja tice mislim da nam treba jedan extra dobar defanzivac i jedan dobar napadac i to je onda sasvim dobar tim.
Ne mogu da se setim imena,ali jedan decko je extra odigrao revans u Hrvatskoj za mladu repku po levoj strani...prava zamena za Perovica.
Btw. Pantelic je na pozajmici i teoretski bi mogao da se vrati na kraju sezone,a ako se ne vrati onda dobijamo 2,3 mil eura za njega...ako se taj kes pametno potrosi moze svasta biti!

Quote from: "Djole"


Btw. Pantelic je na pozajmici i teoretski bi mogao da se vrati na kraju sezone,a ako se ne vrati onda dobijamo 2,3 mil eura za njega...ako se taj kes pametno potrosi moze svasta biti!
Znaci za Pantelica vec imamo ugovorenu cenu,i nista od toga da mozemo da uzmemo jos koje milionce,mada kako je igrao mislio sam da ga mozemo prodati barem za 5 milki....?

Quote from: "DelijaHH"Zenga je poslje meca sa OFK-om izjavio da mu se jako svidja Slobodan Rajkovic (17) i da bi htio vidjeti u Zvezdi.

Medjutim, toga Rajkovica je upravio kupio Chelsea za 5 Mio. €!!! Jos godinu dana ce igrati u Beogradu, a onda pravac London.
To mozda i ukazuje na to kako je"sjajno" u proslosti radila skaut sluzba. Kao Realova za Etoa :finger !
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Koliko se meni cini na transfer listu ce Trajkovic. Steta jer decko je ipak bolji i od Mudrog i od Krivog. Pitanje je i sta ce biti sa Da Silvom i Dramanom. Nadam se da ce Draman dobiti vise sansi ali kako stvari stoje...

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Trajkovica ne bi smeli da se odreknemo nikako... Veoma dobar igrac koji do sada nije dobio adekvatnu priliku...
Krivokapic, Joksimovic (zna se ko su mu "menadzeri"), Mudrinic mogu da idu i to odmah!
Pretpostavljam da ce nam stici Milijas u zimskom prelaznom roku sto bi bilo odlicno pojacanje..

ја сам начуо да Милијаш тражи инострани ангажман...

пОзДрАв!!!

Milijash je klasa ali teshko cemo ga mi uzeti,bez ako ne bude sam htio kod nas.Trajkovica ja nikako ne bih prodao...
..s glave skidam kacigu, sjaho sam sa ata
tri put krstim se za veru sto od boga mi je data
prilazi mi iguman, ja mu ruku celivam
otpozdravljam braci po junackim delima...

Quote from: "100%anti crnobeli"
Quote from: "SerbianEagle"Sta se mene tice:

Priortiet:

3) Nenad Jestrovic
Нереално.

Andrleht za njega trazi 1,500,000 eurica...  Sto i nije tako velika cijena mada je na meti Monaku.


Quote from: "Djole"Ne mogu da se setim imena,ali jedan decko je extra odigrao revans u Hrvatskoj za mladu repku po levoj strani...prava zamena za Perovica.

Mislim da je bio Trisovic iz Krivbasa.

Quote from: "Djole"Btw. Pantelic je na pozajmici i teoretski bi mogao da se vrati na kraju sezone,a ako se ne vrati onda dobijamo 2,3 mil eura za njega...ako se taj kes pametno potrosi moze svasta biti!

Dosta i 2,3 mEleona.  Dobili smo nesto i za ovu pozajmnicu tako da...




Sto se tice Trajkovica, ne bi bilo pametno za Zvezdu da ode, znate kako nam se svete oni koji odu iz Zvezde a igraju protiv nas :)
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Sto se tice Rajkovica, mozda ima nade, jer je OFK oficijalno demontavala vijest da ovaj mladi reprezentativac ide u London. Ali, kad Abramovic nesto odluci, onda ce to i biti tako.

Inace, prije par nedelja sam citao da ce u zimskom prelaznom roku doci "Slovenac" Dejan Stevanovic iz Domzala, inace igrac sredine terena. Gledao sam ga protiv Stuttgarta, nije los, ali igrac iz Domzala...

Inace, Trajkovica treba svakako zadrzati, dok se pod hitno treba rijesiti Krivokapica, Mudrinica, Stojanovica i Da Silve.

Draman, Milovanovic, Miladinovic i Joksimovic - ako nista drugo - dobri su makar za klupu. Onaj Miladinovic je kod Ljupka igrao fenomenalno, ali onda je pao i od toga se jos oporavio nije.

Sto se tice Pantelica, cisto sumnjam da bi on ponovo igrao za Zvezdu. U Herthi mu zasad ide. Koliko obestecenja cemo za njega dobiti ne znam, jedino znam da je Zvezda za posudbu dobila 250.000 €.

Quote from: "meekats"


Quote from: "Djole"Ne mogu da se setim imena,ali jedan decko je extra odigrao revans u Hrvatskoj za mladu repku po levoj strani...prava zamena za Perovica.

Mislim da je bio Trisovic iz Krivbasa.


U pravu si-mislio sam na Trisovica.Decko je vrhunski odigrao u Zagrebu iako je on za mene prilicno anoniman lik...Mislim da mu cena nije jako velika...

Quote from: "DelijaHH"

Inace, prije par nedelja sam citao da ce u zimskom prelaznom roku doci "Slovenac" Dejan Stevanovic iz Domzala, inace igrac sredine terena. Gledao sam ga protiv Stuttgarta, nije los, ali igrac iz Domzala...



Onaj Miladinovic je kod Ljupka igrao fenomenalno, ali onda je pao i od toga se jos oporavio nije.


Dalibor Stevanovic... Kazu da je chudo ali izgleda da nema teorije da ga daju.

A Miladinovic je retard, pogledaj samo kakve je kikseve imao protiv Zenita. Ko da je idiot.

Quote from: "DelijaHH"Sto se tice Rajkovica, mozda ima nade, jer je OFK oficijalno demontavala vijest da ovaj mladi reprezentativac ide u London. Ali, kad Abramovic nesto odluci, onda ce to i biti tako.

Inace, prije par nedelja sam citao da ce u zimskom prelaznom roku doci "Slovenac" Dejan Stevanovic iz Domzala, inace igrac sredine terena. Gledao sam ga protiv Stuttgarta, nije los, ali igrac iz Domzala...

Inace, Trajkovica treba svakako zadrzati, dok se pod hitno treba rijesiti Krivokapica, Mudrinica, Stojanovica i Da Silve.

Draman, Milovanovic, Miladinovic i Joksimovic - ako nista drugo - dobri su makar za klupu. Onaj Miladinovic je kod Ljupka igrao fenomenalno, ali onda je pao i od toga se jos oporavio nije.

Sto se tice Pantelica, cisto sumnjam da bi on ponovo igrao za Zvezdu. U Herthi mu zasad ide. Koliko obestecenja cemo za njega dobiti ne znam, jedino znam da je Zvezda za posudbu dobila 250.000 €.
Cak su i u danskim novinama objavili vest za transfer, kao izvor BBC online... Tako da ovi to verovatno demantuju samo da bi podigli cenu. :(
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Dalibor Stevanovic iz Domzala je jako dobar igrac, ali za njega mora da se kesira zestoko, znaci nema grbavljenja kao u nasoj ligi - procenti od buduceg transfera... Na njega su oko bacili i mnogi evropski klubovi medju njima i Lacio. Da li je zvezda spremna da izdvoji milion+ evra ja nisam bas siguran. (inace ja sam ga kupio i u FM2006 i stvarno dobro igra ;pljuga )

Branislav Ivanovic je najbolji defanzivac u ligi i svakako bi bio pravo pojacanje ali on ce po meni sigurno direktno u inostranstvo, i za njega mi para nemamo :(  

Sto se tice Milana Stepanova ne dao bog da njega vidimo na Marakani, jer ce biti kikseva kao nikad pre. On je talentovan igrac i zna dobro da odigra ali  nema igraca sklonijim kiksevima od njega. To ga prati jos iz ranijeg perioda dok je igrao u mladjim kategorijama.

Milan Stepanov=kiksevi!To se slazem,covek je nevidjeni kiks igrac.

Koliko sam ja cuo za Stevanovica su vec odbili dve ponude tako da tesko da ce on doci u Zvezdu. Plus to on je izjavio u nekim novinama da od djetinstva navija za partizan.

Pozdrav.

Quote from: "Sokol"Koliko sam ja cuo za Stevanovica su vec odbili dve ponude tako da tesko da ce on doci u Zvezdu. Plus to on je izjavio u nekim novinama da od djetinstva navija za partizan.

Pozdrav.

Gde li si to citao kad je decko rekao da je Zvezdas??  :zbunjen
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

ŽELjE su obostrane, samo ostaje da se klubovi dogovore. Dalibor Stevanović (21), mladi reprezentativac Slovenije i vezista Domžala, mogo bi već u decembru da se preseli na ,,Marakanu" i obuče dres Crvene zvezde. Nedavno su vođeni konkretni razgovori predstavnika crveno-belih i potencijalnog pojačanja.
- Uverio sam se nekoliko puta da u Zvezdi imaju velike evropske planove i da žele da stvore jak tim. Mislim da bi u ovom trenutku dolazak u Beograd bio pun pogodak za nastavak karijere, da se još afirmišem, pa tek onda odem dalje - smatra Stevanović.
U kvalitete veziste nekoliko puta se uverio i trener crveno-belih Valter Zenga.
- Čuo sam da me gledao kada sam igrao za reprezentaciju Slovenije protiv Italije. Mnogi dolaze i raspituju se, ali Zvezda je jedina korektna i otvorena, što je svakako plus.
Odlična partija u dresu Domžala protiv Štutgarta zaintrigirala je i Nemce.
- Svi uvek imamo veliki motiv da se pokažemo kada igramo protiv evropskih timova, a imao sam priliku da se uverim kakva je atmosfera na ,, Marakani". Pričao mi je i saigrač Nikola Nikezić.
Slovenci su spremni da, uz određeno obeštećenje, izdaju ispisnicu najboljem igraču.
- Razgovaraćemo u narednom periodu, ima vremena da se sve okonča uspešno. Moj otac je rođen u Leskovcu, zna veličinu Crvene zvezde i sada nam samo ostaje da čekamo decembar - konstatovao je na kraju Stevanović.
Slovenac za jaču vezu Crvene zvezde.

ODLIČAN POTENCIJAL
IMAO je priliku sportski menadžer Crvene zvezde Stevan Stojanović da se nedavno uveri u kvalitete Dalibora Stevanovića koji je u dresu mlade reprezentacije postigao dva gola.
- Poseduje odličan potencijal i može da se uklopi u naš sistem igre, pa verujem da ćemo realizovati transfer - jasan je Stojanović.


http://www.novosti.co.yu/vest.php?vest=45992&rubrika=Sport
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

22.11.2005. Журнал ( www.politika.co.yu )

Међу бољима у тиму Земуна био је Ненад Милијаш, али није то пресудило, јер Црвена звезда већ неко време прати игре младог репрезентативца из Горње Вароши.

Одлични везиста са убојитом ,,левицом" изгледа је по укусу црвено-белих, а уколико не оде у иностранство, велики су изгледи да заврши на Маракани. Шта више, сазнаје се да је остало да се нађе договор са челницима плаво-зелених...

На корак од Црвене звезде је Далибор Стевановић из Домжала, Словенци ће по свој прилици ,,лећи на руду", док је готово извесно да ће ове зиме из БСК Борче стићи и Горан Адамовић. Звезда је у потрази за појачањима, како на домаћој, тако и интернационалној сцени, на мети су још неки млади репрезентативци, попут Бранислава Ивановића, Милана Степанова...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Da tacno, Dalibor, a ne Dejan! Sorry!

Sto se tice Miladinovica, pa bas mu je ta tekma protiv Zenita i presudila. Gledao sam ga protiv Berna, momak je super odigrao, ali od kada je ukenjao sa Zenitom, od njega ama bas nista.

Samo, ukoliko dodje Stevanovic, kuda cemo mi sa tolikim igracima u sredini? Mozda nam ne bi falilo jedno desno ofanzivno krilo, tipa kakav je Lazetic prije bio.

Nista se ti ne brini za takve igrace uvek ima mesta, a njihovo dovodjenje nadam(o) se znaci i noga Krivokapicu, Mudrinicu, Joksimovicu...Nadam se da ce u sto skorijem vremenu "desetku" nositi jedan pravi igrac