imali smo dosta prilika ali smo po mome odigrali lose u drugom.nema veze pobeda je pobeda a jos kada se pomisli da je ovo bio neki derbi i vazila se kao pod kategorijom teskih tekmi onda je super.

kovacevic kriv za 2 gola i o njemu se zaista treba malo razmisliti a da ne pricamo o mudrinicu.

Ma opushteno smo ih bre dobili, ne zato shto smo mi neshto jaki nego zato shto su oni smeshni. Odbrana im je smeshna.
A svi su mi neshto u fazonu "provukli smo se", shto nije tachno. Rezultat ne pokazuje pravu sliku sa terena, tj. nadmoc Zvezde.

Quote from: "Maj 25"Ma opushteno smo ih bre dobili, ne zato shto smo mi neshto jaki nego zato shto su oni smeshni. Odbrana im je smeshna.
A svi su mi neshto u fazonu "provukli smo se", shto nije tachno. Rezultat ne pokazuje pravu sliku sa terena, tj. nadmoc Zvezde.
Brate rezultat ne pokazuje da su oni imali vremena i par polu-sansi da izvuku bod. Sigurno je da su oni ocajni, ali ono sto je glupo/neodgovorno (kao i penal protiv Rome!) je to sto nismo mirno priveli utakmicu kraju. Gledam nase igraju "posteno" - samo na prodore, atraktivno, ali kako neko rece niko ne ume da stane na loptu. Ko da si im sapun stavio na ruke, pa ga oni 'vataju kroz vazduh i jedva kontrolisu. Niko da ga uhvati.
Umesto da smire, oni igraju ko Barselona - napad, napad, napad. Lepo ali isuvise opasno sa nasom odbranom.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"


?????? ??????: ?????????, ?????, ???????, ????? (46' ??????????), ???????, ?????????, ????????, ???????????, ???????? (66' ??????????), ???????? (61' ??????), ???????


Kako smo odigrali?  Trajkovic, Milovanovic, Draman?
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Trajkovic dao gol...
Ono malo sto sam vidio dosta mi se cinio slab u duelima..... na ove ostale nisam nesto obratio paznju..

Pune tribine ludih navijaca
14.12.05. 16:15

Iako najvi

Zenga predlozio da se igra na pomocnom terenu jer ga je odusevila atmosfera na treningu pred Basel.
Ali je to otprilike neizvodivo zbog malog prostora...

To je odlicna ideja Zenge, i ja licno mislim da bi bilo super. Hmm, ko zna mozda Piksi nagovori Toyotu da financira uredjenje pomocnog stadiona. Utakmice kao npr u Subotu protiv Jedinstva i nisu za Marakanu, a na malom stadionu bi atmosfera bila paklena.



Quote from: "cazzo_FCRS_forever"ljudi kada pocinje prelazni rok????

Neki dan oko bozica,nisam siguran ali mislim da je 9. januar.Ljudi sad sam gledao prolecni raspored,ako pobedimo Vozdovac u prvom kolu prolecnog dela otvoren nam je put za sve pobede do derbija.Tako da imamo i raspored na nasoj strani.Iako sam cuo neke glasine da je groblje opet zatvorilo celo prolece sem vozdovca i naravno nas.Hmmm videcemo.Ne verujem bas u to ali imajuci u obzir proslu sezonu......

??????? ?? ????? ???? ?????????? ???????? ? ?????????

???????? ?????? ??????? ?? ??????? ????????? ? ? ?????????, ??? ????????? ?? ?????????, ??????, ???? ????????. ???? ????????? ???? ???? ?? ?????? ? ?????? ????? ?? ?????...

- ?????? ??? ????????, ??? ?? ???????, ???????? ??? ?? ???????? ???????????? ????????. ?? ?????? ????? ??? ?? ????????? ??????? ?????? ?? ?? ?????? ???? ???????, ??? ??????????? ????? ???? ???? ?? ????????? ?????. ? ???? ???? ?? ???????? ????? ?????? ?? ??????????, ?? ?????? ?? ????????

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

QuoteNeki dan oko bozica,nisam siguran ali mislim da je 9. januar.Ljudi sad sam gledao prolecni raspored,ako pobedimo Vozdovac u prvom kolu prolecnog dela otvoren nam je put za sve pobede do derbija.Tako da imamo i raspored na nasoj strani.Iako sam cuo neke glasine da je groblje opet zatvorilo celo prolece sem vozdovca i naravno nas.Hmmm videcemo.Ne verujem bas u to ali imajuci u obzir proslu sezonu......

Moze groblje da radi sta hoce, ali oni su ko stari konj  :ruke  Zvezda kontrolise stvari ponovo, sta se moglo lepo videti ljetos kad su Trajkovic i Raskovic iz zete presli kod nas. obojicu su pakistanci hteli, pa onda kao odjednom odustali kao netrebaju im.

Nema razloga da se mi plasimo Vozdovca, Zvezda je napravila posao i po ove polusezone, tako da nema problema.

A za groblje evo poruke od mene:  :finger

Wednesday 21 Dec 2005
Flag fine for Crvena Zvezda
FK Crvena Zvezda have been fined

Pozdrav serbskie fanaty!!! U vas prosto ohuenniy site  :)  :)  :) Ja nashel vash site i Partizana. Kakie u vas eshe est. Daite ssilki ;pivo  :) ;pivo  :)
takan vodki za vseh!!!

???????? ???????? ???-??????!!! ? ?? ??? ????????, ??? ? ??? ????!!! ??????? ????????!!!
takan vodki za vseh!!!


Quote from: "goku"Wednesday 21 Dec 2005
Flag fine for Crvena Zvezda
FK Crvena Zvezda have been fined
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ne valja ta vijest, jer navijaca kao sto znamo nije bilo.
A kazna je zbog keltskog krsta na zastavi Red Devils