U danasnjem derbiju protiv OfK-a pokazali smo da imamo srca i da na svu srecu nismo pali zbog nesrecnog poraza od Bazela.Basta je bio ko u najboljim vremenima sto bas hrabri,Mladenovic opet slab,Purke ocigledno zna da igra glavom ali izgleda to je i jedino sto ume,Stojkovic(ne Piksi) postaje LEGENDA...

Nasa igra protiv OFK je bila veoma losa. Purovic nastavlja sa losim partijama i sa nerviranjem navijaca. Perovic se povredio i umesto njega ulazi Krivokapic, covek koji nosi 10 na ledjima, a ustvari je jedna velika 0! Sva sreca na polusezoni odlazi...
Zigic igra neverovatno dobro. Sve bolje igra nogom i najavljuje da ce od njega biti samo takav igrac. Odbrana je ovog puta fino odradila posao, ali brine me igra Mladenovica... Kao da gubi koncetraciju u pojedinim trenucima, a to nije tipicno za njega... Basta je odigrao odlicno! Vratio se u staru formu...
U svakom slucaju ova utakmica i nije toliko merodavna zbog nesrecnog poraza protiv Bazela...

onaj krivokapic, ono je strasno...uzas...
zigic igra dobro mada vise vremena provodi centrirajuci nego cekajuci centrasuteve sto bi trebao da mu je primarni zadatak...
od purovica ocekujem da ce se vratiti u staru formu jer je dobar igrac samo jos mlad...ne treba ga napadati zbog svega sto se desilo.
igra je bila losa globalno gledano ali posle cetvrtka - nije ni cudo.
bitno je da smo pobijedili uprkos tome - tako se osvaja titula.
i ovo nije prvi put...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Zenga protiv svih
Ekipa Novosti  07.11.2005, 18:26:51


VALTER Zenga je Crvenu zvezdu doveo do Lige UEFA, do celne pozicije u domacem

Mnogo vazna utakmica protiv Vojvodine!!!!

Stoga svi na istok onog njihovog stadiona!
Vidimo se u nedelju.Mozda se necete sloziti ali vaznija utakmica i od ove sa Tromsom jer ako pobedimo gotovo sigurno zadrzavamo prednost od 6 bodova do kraja,mozda je i uvecamo,nemoze nam niko vise uzeti bodove do nove godine a titula je mnogo vaznija od 1/16 finala kupa uefa.

Poslednjih par utakmica ocigledan pad forme!
Zvezdino prolece! :sampion

Koji su pravi razlozi zasto smo izgubili, ko je krivac.

E jbg. bolje i sad da gubimo nego posle...

Imao sam losh predosjecaj.
..s glave skidam kacigu, sjaho sam sa ata
tri put krstim se za veru sto od boga mi je data
prilazi mi iguman, ja mu ruku celivam
otpozdravljam braci po junackim delima...

Nezainteresovanost napadacha, veoma slaba igra u sredini i kiks odbrana je razlog zashto smo izgubili. Krivac je onaj ko sastavlja tim.

Nezainteresovanost u Tromzu,pa u NS-u,a blizi se Roma....ne svidja mi se to nimalo.Mozda nije zgoreg na sledecoj tekmi staviti do znanja igrachima da nam se ne svidja stepen njihovog zalaganja,barem kroz onaj blazi oblik "Srce na teren..."

Quote from: "Maj 25"Nezainteresovanost napadacha, veoma slaba igra u sredini i kiks odbrana je razlog zashto smo izgubili. Krivac je onaj ko sastavlja tim.

Pa nece onaj koji sastavlja tim da trci umjesto igraca, zabija golove i otklanja opasnost ispred svoga gola.
Ako igraci imaju nesto protiv trenera ama to ne smiju iskazivati na terenu. Takve bih odmah nogirao pa da se radi i o najboljem igracu svijeta. Njihovo je da izvrsavaju ono sto im se kaze.
Jedino sto Zengi zamjeram je uvodjenje Krivokapica ali moramo shvatiti da babe ne mogu postati djevojke.
Prema tome, cekajmo decembarski prelazni rok i ostatak utakmica u prvenstvu pa cemo vidjeti gdje smo.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Covece, taman se ponadam da cemo da zavrsimo polusezonu kako valja, a ono zajeb. Prvi smo i ovako, ali ne valja olako trositi zalihe

Interesanto da smo zadnji put izgubili protiv Vojvodine na isti dan prije 10 godina,dakle 27.novembra 1995.

Od igraca koji su dosli na leto, samo je Purovic standardan i to od kada je Pantelic otisao kao i Stojkovic od utakmice sa Bragom. U sustini igramo sa gotovo istim timom kao i prosle sezone, a svi znamo kako smo tada igrali i kakvi su rezultati bili. U odnosu na proslu sezonu ova za sada sasvim dobro izgleda, ali da su prava pojacanja neophodna, neophodna su, mada ako ne prodjemo dalje u kupu uefa izgleda cemo sacekati leto jer ovaj tim definitivno moze da osvoji titulu, ali je jos daleko od evrope.

28/11/2005 | Izvor: B92, Zvanicni sajt
CZ: "Sti
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"
Predsednik "crveno-belih" je ocenio da Zvezda nema tim koji bi mogao ravnopravno da se takmici na, kako je naveo, cetiri fronta, ukljucujuci tu i reprezentativne obaveze za 10-ak igraca kluba.

VRLO VAZNA CINJENICA KOJU I JA CESTO POMINJEM KAO RAZLOG LOSE IGRE.

Kovacevic, Zigic, mislim Mladenovic i Lukovic su putovali i Kinu i Koreju jebote, a 10. dana kasnije su otisli na severni pol. Ne mozemo ni da ocekujemo da fizicki budu sposobni za maksimum napora... Svako ko je putovao na ovakvim razdaljinama zna da je potrebno barem 3-4 dana za oporavak.

Kako su danas odigrali, Trajkovic?
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Dobili smo 3:2 (Jankovic, Mladenovic i Zigic)

Ko je sledeci?
Cestitke za pobedu, mada nisam gledao, bio sam sprecen. Kakvi su bili?



Quote from: "meekats"Kako su danas odigrali, Trajkovic?
Sasvim solidno,na brzinu 2 komada a onda malo opustanja sto je moglo da nam dodje glava jer je igrac Zete(neznam koji) u 93 sa 16m topovski sutirao ali ipak na srecu pravo u Stojkovica koji je loptu jedva odbio....Trajko takodje dosta dobar,jedan od zasluznijih za treci gol.....