Da ne bi otvarali novi topic za svaku utakmicu pojedinacno najbolje je da ovde pisemo svoje komentare!
Jedinstvo~CZ 0-4,konacno solidna igra a i raduje sto nismo primili gol,najvise me je odusevio zadnji pogodak(lepa kontra),mada kada sam video da i ovu utakmicu pocinju Mudrinic i Joksimovic nisam se cak nadao ni pobedi,ali dobra igra Zige,Purovica,i Mladje je donela lep rezultat,nadam se da cemo ovako igrati i u Bragi.... :sampion

Budimo realno,Jedinstvo je verovatno najgora ekipa u ligi!
Ne mogu da skapiram Zengu,zasto Joksimovic??????Zar nemamo boljeg? Nerivira me lik kao pojava! Sa Mudrinicem sam se pomirio,jer na toj levoj strani nemamo nikoga,mada bi mozda bilo bolje da bude prazna nego sto Mudrinic igra!
Posle ovog meca,odnosno posle sve veceg uverenja da ce Joksimovic i Mudrinic poceti i u Bragi,nemam nade za prolaz!
Napravice nas ljudi smesnim!
Pocinjem ozbiljno da mislim kako je zabar promasena investicija!

De ljudi polako...sta ocekujete od coveka koji je pre 2 meseca preuzeo  jednu prosecnu ekipu...pustite ljude da rade svoj posao...

Joksimovic i nije toliko los...ne znam sto se osuli kamenje po njemu...sto se mene tice jedina mu je greska bila penal u Cacku...sasvim solidno igra i dobar je u skoku...Mudrinic je druga prica, mada i on zavrsava dosta defanzivnih zadataka...

Zenga mesa karte...i to je odlicno...jer cemo imati veliki broj igraca koji su u formi...videcete tek kakav ce tim da sastavi za Obilic...verovatno ce biti skroz drugaciji od ocekivanog jer verovatno racuna da ce biti Braginih posmatraca...tako da ja protiv Obilica nikako ne ocekujem Zigica u napadu...pokazalo se da moze Raskovic da igra a mozda cak i Stojanovic...

Iskusan je Zenga lisac...(nadam se  :) )
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

Apsolutno se slazem sa Hisijem.Boljeg trenera u nasoj zemlji uopste nismo mogli da nadjemo.A i kako mozemo znati da je to ekipa po njegovom ukusu?Ovo je sasvim prosecna ekipa.Vecinu meceva igra isti sastav kao prosle godine ili malo promenjen s'obzirom da Trajkovic ne igra koliko bi trebalo a ni Mladenovic,o Dramaniju da i ne pricamo.Ma zasto bi nas to Braga razbila?Ne vidim neke vece sanse za njih nego sto ih mi imamo.Dobro je sto i Raskovic daje golove jer je to potrebno protiv slabijih ekipa.Sto se tice Joksimovica jedina alternativa mu je za sada Bisevac,Znega ga koliko vidim smatra kiks igracem.Iskreno nema neke preterano velike razlike izmedju njih dvojice tako da...

Za Zengu jos uvek nista ne mozemo da tvrdimo a sto se tice Joksimovica i Mudrinica definitivno najveci promasaji Zenge,pa taj Joksimovic je skoro sve utakmice odigrao lose dok je za neke i direktan krivac kao u Cacku gde mu lopta prolazi kroz noge a zatim pravi penal,ubrzo je popio i crveni karton,pa onda protiv Rada gde se jasno vidi da mu ni ta skok igra nije jaca strana kao sto tvrdite posto igrac Rada pored njega glavom  nonsalantno zakucava loptu u gol,cak i Ziga se ljuti na njega,a da ne spominjem ostale utakmice u kojima je takodje bio jedan od najgorih,mada svako ima svoje misljenje.....

Bisevac nije igrao protiv Jedinstva jer je bio povrijedjen.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Quote from: "goku"Apsolutno se slazem sa Hisijem.Boljeg trenera u nasoj zemlji uopste nismo mogli da nadjemo...

A Bajevic Dushan? Chovek je praktichno chekao da ga Piksi pozove a ovaj juri neiskusne trenere poput Tigane, Hadzija, Stoichkova... Oni, kao i sam Valter Zenga, su samo bivshi slavni fudbaleri i velika imena. Shta je Zenga postigao u karijeri? On se praktichno sad uchi na Zvezdi da bi kasnije pokushao da upadne u Seriju A.

Daj ljudi,Zenga je bivsi golman,ne moze golman da ima osecaj za igru i taktiku kao sto ima neki veznjak ili napadac! Njegovo je bilo da brani,ne da mu govore gde i kako da se krece i sl...
Boljeg od njega nismo mogli naci?? Reci mi,molim te,sta je on uradio specijalno? Sem poraza u Cacku,remija u Kuli,iskljucenja opet u Cacku,svadje sa trenerom Vozdovca,jedva dobijenog meca sa istim Vozdovcem,bledog izdanja sa Bragom? Imamo li igru? Sve mi deluje na silu!
Joksimovic i Mudrinic....za mene je dovoljno par meceva da shvatim kakav je ko igrac! Joksimovic je jedan balvan koji napuca iz cista mira loptu u aut,igrac bez osecaja,bez znanja! Kad god ima loptu,ili je ispuca u aut,ili daleko napred,sa njim se ne moze igrati ozbiljan fudbal! Mudrinic,od njega se lopta odbija kao od kamen,ja sam video da Trajkovic zna da igra posle jedne utakmice,ovog klosara gledam svaki mec,i svaki put jedno veliko nista! Mi igramo veoma ruzno i lose,a ako se malo bolje pogleda,nemamo toliko lose igrace! Veza sa Kovacevicem,Jankovicem,Mladenovicem,Trajkovicem,Bastom nije uopste losa po imenima,a igra nam je bunarenje!
Ali hajde,sacekajmo taj revans,samo se bojim da ako ispadnemo ne pocnu svi odmah da bacaju drvlje i kamenje na Zengu,zbog nekih stvari koje i obican navijac vidi,a on smeker ne uvidja!

Quote from: "slawisha"Daj ljudi,Zenga je bivsi golman,ne moze golman da ima osecaj za igru i taktiku kao sto ima neki veznjak ili napadac! Njegovo je bilo da brani,ne da mu govore gde i kako da se krece i sl...

Najbolji treneri su upravo golmani i igraci odbrane. Golman je taj koji moze tokom cele svoje karijere  da ucestvuje u igri i istovremeno posmatra taktiku i postavku saigraca, a sto je i najvaznije moze da komanduje odbranom.

Muslin, File i Dostanic su igrali na rezultat 1:0, a imajuci u vidu za koga je Zenga branio, ovo je sjajna igra Zvezde. Prvi put imaju dopadljivu igru. Sutevi sa distance, dosta golova, driblinzi, prodori ma sve je ok. Steta je sto nemamo dobru 10 i jednog + igraca u odbrani. Ima Zenga svoje propuste (npr. Dramani, ali on dva meseca nije spojio da redovno bude na treninzima i ima 19. godina), verovatno ni sam nije svestan, cinimi se, gde je dosao i kakvi su uslovi ovde. Pod uslovima ne mislim samo na stadione. Ali dobro treba mu oprostiti, jer je dva meseca u klubu. Ja ne ocekujem od Piksija, pa ni od Zenge rezultate ove godine.

Zenga je vrlo dobro resenje.

Primiti 2-gola od fenjerasa i to na svom stadionu je prava sramota,pa dokle vise taj Joksimovic,pa i Dudic postaje rupa,definitivno nesto mora da se menja inace bice busenja u Bragi(sreca sto ne igraju ofanzivno).Jedino sto me raduje je odlicna igra napadaca koji odlicno odradjuju svoj deo posla namigivanje

Evo bio sam nocas na utakmicu protiv buducnosti i moram da priznam sa ovi nasi nisu igrali bas dobro,sta vise veci dio utakmice su odigrali dosta lose,ali ipak boze moj jos jedna pobjeda koja nas zahvaljujuci remiju partizana vodi na 2. poziciju iza OFK-e.Kovacevic je opet ostavio srce na teren,Stojkovic iako je primio kiks gol skinuo je par zicera,Zigic se trudio ali ga gol nije htio,dok Puro kao po obicaju uvjek na pravom mjestu.Igra ponavljam nije bila onakva kakvu svi ocekujemo ali i to je valjda ocekivano posle brage.Sve u svemu groblje nam konacno gleda u ledja,pravi uvod u derbi koji slijedi.

Nisam bio na stadionu ali gledajuci snimak utakmice primetio sam da i dalje igramo dosta lose,ali Boze moj ciljevi za ovu godinu su ostvareni a to je liga uefa i u prvenstvu dobro muljamo,i dok bude ovako necu nista reci protiv Zenge koji po meni do sada nije stvorio nesto novo vec i dalje igramo samo na Zigu odnosno klasicnim bunarenjem.... :zbunjen

Pa kako treba da igramo?? Na kontre i da Zigic bude taj koji ce da istrcava??

Kada imamo dobrog napadaca od 202cm normalno je da igramo na njega...Zenga jako dobro zna sta i kako treba da se igra...i ja sam potpuno zadovoljan njime kao trenerom...
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

Quote from: "Hisi"Pa kako treba da igramo?? Na kontre i da Zigic bude taj koji ce da istrcava??

Kada imamo dobrog napadaca od 202cm normalno je da igramo na njega...Zenga jako dobro zna sta i kako treba da se igra...i ja sam potpuno zadovoljan njime kao trenerom...
Ako ovako nastavi (mislim na pobede) uramicu mu sliku,ali da je igra dobra nije,i normalno je da koristimo Zigu ali da nema ni jedne normalne akcije e to me brine,i niko ne ocekuje da igramo na kontre(narucito protiv nasih klubova),ono sto me odusevljava je borbenost koja je odlika ove Zvezde jos kada bi bilo i  malo kreativnosti na sredini terena mogli bi svasta da napravimo....

Za kreativnost nam treba jedna dobra 10-ka.
Ovo je za sada dobro. Sve ce doci na svoje mjesto, pa i igra.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Srce na teren i nista vise!
 Zenga?
Bar je umanjen pritisak na trenera od strane menad

Evo dobismo takova 1:0 golom Milovanovica u 3. minutu,tako da nas u osmini final ocekuje treceligas-Mladost(Pg).Dobre su ove kup utakmice barem da rezerve vide gdje su u odnosu na prvi tim.

I, sta bi?  Kako odigrase rezerve?  Posebno me interesuje sto je Trajkovic zamjenjen, zar je u frci sa Zengom i ova dvojica stranaca, draman i da silva
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Dramani je nikakav bio.
Da Silva nije imao prilike da se pokaze posto ovi nisu ni pokusali da napadnu.
Na trajkovica nisam obracao paznju

Danas treba tuci ove koliko god mozemo!Citam kako izjavljuju da prizeljkuju pravedno sudjenje,oni to kao zbog njihove utakmice u Kuli gde su navodno pokradeni a u stvari vrse pritisak mamu im!Ma gde smo mi to ove godine imali sudjenje na nasoj strani?Kakvi klosari