Kakve veze ima gde se nalazis, svasta. Moguce je da koristis Operu, a sa njom, iz nekih razloga tehnicke prirode, ima problema. Ako koristis Operu, jedina pomoc je da predjes na Mozilu ili IE.
Ja nisam brat, a i nemam nameru to da postanem.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "Anonymous"
Quote from: "Васил"
@ meekats Брате, погледао сам све оне линкове (у ствари, у протеклих пар месеци сам погледао много линкова на ту тему). Мени оно изгледа као да је пресликано, сви су рађени у истом фазону. На страну укуси свих нас о бојама, али овај наш дизајн је убедљиво најбољи, а и прилично је оригиналан. Ја не видех сличан.

Mislim da nisi upravu.  Koliko oni bili slicni, razliciti su.  Ako pogledas najjace sajtove na svijetu, oni kroz jednostavnost predstave sve sto im treba.  Mislim da i Mancester, Celzi, Real Madrid imaju vrhunske dizajnere al' nema tu mnogo price.  Predstavlja se sajt onima koji prvi put dolaze al' je sajt uglavnom za one koji tu dolaze svakodnevno, kao ja.  Znaci, informacija pa onda dizajn.  

Evo i mene da se oglasim.
Moram da se slozim sa Vasilom (a kako i ne bi  namigivanje ). Ovi primjeri koje si dao nemaju veze sa dizajnom. Kako izgleda svi su radjeni sa nekim od CMS-a ponudjenih. Ok sve to izgleda donekle u redu ali zasto da nasa stranica bude ista kao i kod svih ostalih. Za takve kao sto ti kazes da jesi su najzanimiljivije vijesti a to ti je prvo dano cim udjes na sajt. Ti posljednje vijesti su sasvim dovoljne a kako ti je kiki odgovorila (a i svim ostalima) arhiva ce jos da se uradi i sve ce to biti jos preglednije.
Pozdrav
 know why the birds sing

Quote from: "kiki"Kakve veze ima gde se nalazis, svasta. Moguce je da koristis Operu, a sa njom, iz nekih razloga tehnicke prirode, ima problema. Ako koristis Operu, jedina pomoc je da predjes na Mozilu ili IE.
Ja nisam brat, a i nemam nameru to da postanem.

Znam da sam lupio da mozda nemoze zato sto sam napolju, ali jednostavno ne znam sta bi moglo drugo da bude!Ne koristim Operu i sve uradim kako treba ali sajt NECE da mi se otvori...valjda mi je takva sudbina  :(

Tuzno je kada se "zvanicne" vijesti moraju citati na nekom drugom sajtu i kad se pozitivne kritike ne prihvataju...   :o  U svakom slucaju, srecno.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

ima ralzloga za to. Sto se tice pozitivne kritike uvijek je dobro dosla. Samo o dizajnu se ne moramo prepirati jer je takav kakav je a mnogo tema i mnog vremena je ispitivano kako i sta je najbolje. Zbog toga si dobio odgovore kakve si dobio. Bez uvrede...
 know why the birds sing

Meni je vec Vasil objasnio da postoji neki problem sa Operom pa sada na zvanicni sajt idem preko IP,ali da li postoji sansa da se ukloni taj problem i da se normalno ide preko Opere?!

Evo, dva puta hocu da odgovorim, oba puta brisem po "pola sata pisanja" jer, znajuci nas mentalitet, uvrijedio bih nekoga.

Sve u svemu, sve najbolje.  ;pivo
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Ако нећеш јавно, напиши ПП мени или Кики па ћемо да видимо.

Quote from: "Васил"Ако нећеш јавно, напиши ПП мени или Кики па ћемо да видимо.

Javicu se kroz koji dan...





Za ove sto ne mogu da pridju na sajt sa opere, probajte ovo...

------------------------------------------------------------------
Idite na "File" pa "Quick Preferences".
Vidite jel' ima kvacica pored "Enable Javascript"; ako nema, stavi je... ako ima, skini je...
Ugasi pa upali operu i probaj ili samo pritisni refresh....
------------------------------------------------------------------
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Može li neko da kaže nešto o projektu "Red Star Caffe Network"? Vidim da je izašla vest na centrali, pa rekoh Vasil bi morao nešto da zna o tome...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Centrala je prekopirala sa zvanicnog sajta :) .
U sustini ne znam nista vise (verovatno ni Vasili) od onoga sto je na sajtu napisano. Ovo je vise kao opipavanje pulsa i nece biti realizovano u najskorijoj buducnosti (potrebno je dosta stvari da se odradi da bi se tako nesto realizovalo). U sustini, u ovoj fazi se verovatno i ne zna nista konkretnije od onoga sto je napisano na sajtu. Kako se stvar bude razvijala bice i konkretnijih informacija koje cemo podeliti sa vama.
..baklje gore, pesma cigana...

Ljudi,stvarno bez uvrede ili neceg slicnog znaci samo DOBRONAMERNO,i prijateljski moram da kazem da ovaj sajt sem dizajna je skoro isti kao prosli.Ja znam da zbog finansija ali i drugih stvari nije moglo bolje i da se dosta ljudi TESKO namucilo da bi uspeli da ga naprave ali ipak mislim da mu fali jos MNOGO toga da bi sajt bio bar na prosecnom nivou.Znaci ponavljam bez potrebe da nekog uvredim(citaj naljutim) ili neznam sta,samo sam mislio da cemo dobiti mnogo moderniji i bolji sajt od prethodnog sa mnogo vise linkova,stranica,slika,zanimljivosti,textova,animacija itd.
Sve u svemu  svaka promena je dobra :D
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quotesa mnogo vise linkova,stranica,slika,zanimljivosti,textova,animacija itd.

Нико се не љути  :) , на почетку смо рекли да су све добронамерне критике добродошле.

Као што пише у доњем левом углу сајта, ово је верзија 1.0. Значи она прва верзија која се користи после бете и тренутно Драганче пегла неке техникалије које се голим оком не могу видети, али морају да се среде. Што се тиче овог што си навео... Нешто је већ подигнуто на сервер (али је тренутно закључано), нешто је још увек на нашим рачунарима и треба да буде подигнуто, нешто је и на телефонима  ;pljuga ... Трудили смо се да ништа не заборавимо... када се све пусти у рад ви ћете нам рећи да ли смо нешто заборавили, просто јел` да  :) .

У сваком случају, драго ми је да се сајт коментарише јер то значи да га и посећујете  :D

Quote from: "Васил"У сваком случају, драго ми је да се сајт коментарише јер то значи да га и посећујете  :D
Naravno. Bravo za live pracenje meca. Izvanredno, sa slikama i dobrim opisima. E sad, posto sam ja live bio na Marakani ne znam koliko brzo ide ali verujem da je ok. Jos samo par sitnica ( npr. izvestaj sa treninga, rodjendani igraca... ) i to je svetski nivo. Bravo, opet.

Quote from: "NightMare"Bravo za live pracenje meca. Izvanredno, sa slikama i dobrim opisima. E sad, posto sam ja live bio na Marakani ne znam koliko brzo ide ali verujem da je ok. Jos samo par sitnica ( npr. izvestaj sa treninga, rodjendani igraca... ) i to je svetski nivo. Bravo, opet.

Овај начин преноса је привремен и изнуђен неким стварима, биће то малчице другачије када се неке ствари среде. Иначе, пренос иде лајв, раде га наши другари из маркетинга (јер смо Кики и ја лајв на Северу).

Неко ми је овде тражио слику првог тима, ал` сам заборавио ко  :zbunjen . Сада се може скинути са хоумпејџа.

Oce biti slike svakog igracha pojedinachno?

текућа сезонa>преглед ту имаш списак играча, са леве стране кликнеш на select и volia... ето слике  :)

хтедох написати voila  :D

Ako nije problem zeleo bih da znam kada ce sajt biti gotov,pisalo je do kraja avgusta,nadam se da ce uskoro!