Vasil, jel' ono Dragance na jednoj fotki ili?

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Једино ако си видео фотку на којој је Драганче у телевизору  namigivanje . Прилично је тешко (такорећи неизводљиво) бити у исто време у Београду на конфу за новинаре и на Новом Зеланду (где одрађујеш посао око сајта).

Значи, ниси видео Драганчета.

Кики и моја маленкост нису желели да се експонирају у јавности тако да ни нас нисте могли да видите. Ја сам био одма` ту иза камере  :)

Ma i meni nesto cudno bi nego rekoh da nije dosao sa N. Zelanda.
Svaka cast na trudu. Dobro bi bilo da nas malo vise informisete o clanstvu i kakve su privilegije za iste.
Puno pozdrava

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Vasil, mogli bi pored rasporeda utakmice i datuma odigravanja staviti i satnicu. Mala stvar ali korisna.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Dacha od Bosne"Dobro bi bilo da nas malo vise informisete o clanstvu i kakve su privilegije za iste.
Puno pozdrava

poz
Dacha

Отприлике ово

Quotedragance
DELIJA senior
   
To su
- uzivo audio prenosi preko neta
- video isecci sa konf. za stampu i golova (pod uslovom da su teh. mogucnosti obezbedjene gde igra Zvezda. Na Marakani i u Evro tekmama, ovo nije problem)
- Rezervisanje karti za meceve
- ekskluzivni intervjui sa igracima/trenerom
itd.
- aplikacije za mobilne telefone (mislim da ce ovde biti limit na 3G za dijasporu sto se tice audio/video, a preko GPRS za Srbiju ce biti limitiran sadrzaj)


To je "premium" content, kojem ce se moci pristupiti sa clanskom karticom FK CZ o kojoj smo ovde razgovarali pre nekoliko meseci (ako se secas, dala bi pravo i za glasanje za Skupstinu). Videcemo kako ce ovo biti odradjeno. Tehnicki uslovi i podrska su tu.
_________________
penzos sa kalisha

Што се тиче сатница... `бем ли га. Видећу са људима из клуба да ли уопште то имамо за предстојеће утакмице. Знам да је Пикси од ФС-а тражио да се наше утакмице на Мари играју у вечерњим терминима.

Да не буде забуне, биће ту још неких ММ зајебанција, ал` нећу баш све да откривам  :)

Што се сајта тиче, мислим да је добар...моја највећа замерка односи се на боју заглавља - превише тамно...треба да буде више ЦРВЕНА...даље, промените формат датума у најавама мечева (нек буду по српски, а не 8/11/05)...
Други су већ поменули неке ствари које су и мени засметале...тек када буде у потпуности завршен сајт, моћи ћемо да причамо и о другим детаљима...
Похвално је то што тражите и наше мишљење...ако будете одрадили измене у складу са овим предлозима, мислим да ћемо имати најлепши сајт!!!
Само напред!
 Z T

A kako da ja nađem sliku ovosezonskog sastava (koji se vidi u levom delu sajta) a da je normalne veličine? Slika ne može da se uveća, a opet ne može u avatar, pa čemu služi? :D



Посетила сам малопре сајт да се информишем у колико сати почиње текма у суботу али не пише.
На саром сајту је тај инфо био доступан бар недељу дана унапред. :finger
Мојне да ме разочаравате.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Биће, не брини. Баш смо јутрос причали о томе. То су оне ситнице које живот значе  namigivanje , а које се додају у ходу.

Ne bi bilo lose da se postavi rubrika sa fotografijama u kojoj bi se, posle svake utakmice, mogli videti najinteresantniji detalji sa terena i tribina?!

ziveli

За сада је то само у форми вести. Видео си извештај из зпршћа? Оно што смо планирали и што ће бити је много занимљивије од фотографија  :)

Ne mogu da nadjem izvestaj iz Z. postavi direktan link!

poz.

http://www.fc-redstar.net/content.aspx?id=72&cultureID=2

Na naslovnoj strani (trenutno je u fazi dorade) se nalaze poslednje tri vesti. Ostatak mozete da vidite kada u glavnom meniju kliknete na vesti. Za sada su date pojedinacno i ima ih stvarno mnogo :) , ali radi se na arhivi i ubuduce ce to izgledati mnogo preglednije.
Sto se tice vremena odigravanja utakmice, tu postoji omanji problem zvani FSSCG. Naime, jos nam nisu odobrili da utakmice igramo od 8 uvece, tj. svaki put moramo da ih cimamo. Izgleda, ali naglasavam, izgleda da ce protiv Vozda igrati od pola 8. Znaci, nije problem staviti sat odigravanja, ali sta to vredi kada mora da se saceka potvrda iz FS, a svi znamo koliko su oni azurni.
Sto se tice boje zaglavlja, mislim da je sasvim u redu. Ako bi bilo vise crvena postojala bi mogucnost da bude previse drecava i da "bode" oci.
Pa da, ta fotka tima (bez nogu, kako Vasili voli da kaze) je tu za sada. Videcemo sta ce se uraditi u vezi sa tim, ali u ovom trenutku ima daleko bitinijih stvari za odradjivanje. Glancanje ostavljamo za kraj.
..baklje gore, pesma cigana...

Da li znate kako ce se naplacivati clanarina za nas koji smo u drugim drzavama?

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Placace se onako kako se placa u inostranstvu - karticom.
..baklje gore, pesma cigana...

Mislim da bi trebali da usaglasite fontove (to je već neko pominjao, font zaposlenih izbi oči ), da napišete koji su browseri podržani (opera nije), ako pišu imena igrača na ćirilici onda link na detalje ne treba da piše ni na latinici ni select... već nešto tipa -детаљи- ili ništa nego klik na ime igrača, a mogli bi i svi igrači da stanu na jednu stranu a ne 3, spisak stručnog štaba i igrača mi je logičnije da stoji pod -klub- nego pod -tekuća sezona- , trebalo bi slika sa naslovne stvari da baci link na spisak igrača, na naslovnu stranu bi mogli da se stave još neki podaci, a ne samo vesti (recmo sezonska karta). Nisam sve video, ali ovo sam primetio. Inače, komplimenti svima za uložen trud i entuzijazam.

LJUDI ZASTO MENI NECE DA SE OTVORI STRANICA ZVEZDINOG SAJTA ???MOLIM VAS LJUDI POMAGAJTE !!!POGOTOVO MI JE STALO ZBOG AUDIO PRENOSA I SNIMKA GOLOVA!MOLIM VAS ODGOVORITE MI ZASTO NE MOGU ?

www.fc-redstar.net
Otvara se sasvim lepo, brzo i normalno
Za sada nema radio prenosa i snimaka golova, ceka se da se pocne sa uclanjivanjem.
..baklje gore, pesma cigana...

ama znam dobro adresu ali nece brate !mozda je to zbog toga sto sam u dijaspori ?posto jednostavno nece !!!