Ajde nek neko ostavi link gde moze da se direktno prati da ne kopam po UEFA.com!

Hvala!

Quote from: "pravi Bole car"Ajde nek neko ostavi link gde moze da se direktno prati da ne kopam po UEFA.com!

Hvala!

Prosle godine je na sajtu UEFE samo moglo LIVE da se prati izvlacenje za Ligu sampiona,posle kada je na red dosao Kup Uefa,prekinuli su,i naglasali da ce po zavrsteku zreba istog trenutka izaci lista parova.
Ne znam da li se za ovu godinu to promenilo...

Quote from: "pravi Bole car"Ajde nek neko ostavi link gde moze da se direktno prati da ne kopam po UEFA.com!

Hvala!

Nisam siguran, ali mislim da prenosi direktno TV EuroSport, znam da su prosle godine izvlacenje za League Champions direktno prenosili.

Nema na Eurosport-u zato sto su kvalifikacije,oni samo prenose kad pocinje stvarno da se igra UEFA ili CL!Ima sigurno na UEFA.com samo nek neko postavi link!

Pise da ce biti izvlacenje uzivo.  Ako pogledas sa desne strane na uefa.com:

:megafon
==========================
Second qualifying round – Live draw
Friday 29 July @ 14:00CET - Nyon
==========================
:megafon


Znaci u 20:00 po BG vremenu.


;pivo

Sta je BG u tvom postu, Banglades ?
I mi smo valjda taj CET tj 14:00

Izvinjavam se...  racunao sam CET (Central Easter Time) kad ono E znaci European  :batine

Znaci u 08:00 ujutro recimo u Torontu  namigivanje

Идете на uefa.com и са десне стране имате линк где пише извлачење за 2.коло купа уефа и то је то.................извлачење почиње у 14...................ја ћу поставити овде кога смо добили чим нас извуку...........................

Evo poznati su nam mogucih protivnici.....

Preneto sa Sportske centrale...


Svi naši predstavnici, iako je bilo drugačijih najava iz evropske kuće fudbala, biće nosioci na današnjem žrebanju, te Crvena Zvezda i OFK Beograd mogu dobiti za rivala neku od nepovlašćenih ekipa Grupe 1 Južno-mediteranske divizije, a u njih spadaju: Lokomotiva Plovdiv (Bugarska), Inter Zaprešić (Hrvatska), Apoel (Kipar), Omonija (Kipar) i Baškimi (Makedonija).

Hm... Inter i Baskimi ne bi bili losi.

Omonija nas zamalo nije izbacila pre par godina u kvalifikacijama za LS.Tamo je bilo 1-1 a ovde 2-1 a sudija im nije svirao cist penal u zaustavnom vremenu.Dislja je odvalio nekog njihovog kad su bili oci u oci .Nekako ne bih voleo njih, da im se ne vrati...
Cini mi se da su ovi Makedonci najpodesniji, valjda cemo imati srece u zrebu kao i "drage" nam komsije.

Ako su Baskimi makendonci da mu jebem mater! :nene

makedonski shipci  :batine

Daj boze da bude Hrvatska ili Makedonija!!
Jel treba viza za makedoniju??

Усташе ћемо да кољемоооооооооооооооооооооооо.........................прва се игра тамо.......................................

Sa sportske strane ovo je dobar protivnik kojeg bi trebali bez problema proci.......

Inter iz Zaprešića prvi protivnik,prvi meč u hrvatskoj,nadam se da
prolazimo u drugo kolo jer je ovo kao železnik kod nas.

Bice cupavo ali netreba sumnjati u nas prolaz dalje.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Ajde neka neko napise gdje je taj zapresic ako se uopste tamo igra,mislim ako imaju stadion po evro standardima

Inter Zapresic
Steta sto nije pao Baskimi bio bi stadion u Skoplju crveno beli.
Do neke naredne prilike...
lupost je neunistiva