Vecernje novosti pisu o Sakoti kao o novom treneru naseg KK a stoka sa b92 kaze da ce on sigurno sedeti na klupi u sledecoj sezoni. Znamo da je bilo pregovora posle smenivanja Zmage i kako su prosli. Pravi covek za Zvezdu. Uz par pojacanja bice dobrog basketa. Odavno nismo imali jako ime na klupi.

Mnogo su sta rekli b92 i Novosti, a da nije tacno. Pa tako i ovo ne verujem bas da je tacna informacija.

Sada sam citao politiku ili glas (bice da je glas) i kazu da je novo rukovodstvo Zvezde spremno da plati Sakotu vise od 200hiljada evra. Izgleda da smo dobili novog trenera ali ipak dok se ne potvrdi...

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

искрено се надам да ће се битно променити ствари у КК, довођење тренера јесте једна од кључних... :ruke

пОзДрАв!!!

Inace ponovo radi sajt KK Crvena Zvezda. U novom je ruhu. Posle vise od 6. meseci KK je aktivirao svoj sajt.

Za pohvalu u svakom slucaju.

Sajt je aktiviran pred sam pocetak F8 GY ciji smo mi bili domacini.Nisi dobro obavesten namigivanje  :D

Izvor: B92
B92: Šakota potpisao za Zvezdu!

Pomoćnik selektora košarkaške reprezentacije SCG i nekadašnji trener AEK-a, Olimpijakosa Dragan Šakota potpisao je u ponedeljak dvogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom saznaje B92.

Dragan Šakota je od 1990.godine boravio u Grčkoj gde je vodio skoro sve velike klubove te zemlje, a najveće uspehe ostvario je sa ekipom AEK-a.

Tako je završena priča koja je počela još u novembru prošle godine kada su čelnici Zvezde posle odlaska Sagadina želeli da na klupu sedne upravo Dragan Šakota.

Iako tada nisu uspeli da postignu dogovor, kontakti su nastavljeni i tokom zime uz dogovor da se nova runda razgovora obavi po završetku prvenstva ukoliko se za to steknu uslovi. Kontakti nisu bili prekidani čitavog proleća a intenzivirani su tokom prošle nedelje.

Završni deo pregovora do dolaska trofejnog stručnjaka u Beograd,obavljen je van zemlje i u najvećoj tajnosti saznaje b92.  

Dogovor je praktično postignut još u pre 9 dana,a svi detalji finalizirani su tokom prošle nedelje i ovog vikenda.

Dragan Šakota je doputovao u sredu u Beograd kada se po prvi put  upoznao i sa nekokoliko velikih sponzora za narednu sezonu. U klubu sa Malog Kalemegdana nisu želeli da saopšte iznos transfera koji predstavlja veliko iznenadjenje za domaću javnost.

Ipak, izvor blizak klubu izjavio je za B92 " da se zna koliko vredi u Evropi Dragan Šakota a Zvezda je bila veoma konkurentna da bi ga dovela u Beograd". Šakota će u narednim danima izabrati svoje saradnike a nastaviće se i sa dovodjenjem pojačanja jer je praktično taj deo aktivnosti kluba bio potpuno obustavljen kada je postalo izvesno da bi Dragan Šakota mogao da bude trener crveno-belih.

:ruke

пОзДрАв!!!

Ljudi cini mi se da polako stajemo na noge u dva najznacajnija sporta!!!Fudbal - Zenga, Basket - Sakota!!!!

Bice  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion

Pozdrav!!!!!!!!!!!!!!

Konacno pravi strateg. Ovo je mozda najlepsa vest u poslednjih nekoliko godina kada je KK Crvena zvezda u pitanju (posle one titule kada smo u finalu utukli Zeleznik). Ovo je znak da se sa stihijskog prelazi na sistematski i kontinuirani rad, a nadam se da nova uprava ima dugorocni plan za buduci period.

Verujem da ce Sakota da dovede nekoliko pravih igraca i formira ekipu za velike domete.  :sampion
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Pa ljudi zar vam nije zao Trife... :(

Meni je bas bio gotivan i mnogo se zalagao, pa samo pogledajte zadnji derbi... Pa on i Ilic su bili pravi tandem...Ali jbg nova vlast novi ljudi.

Трифа мора још много тога да учи о тренерском послу! ето му праве прилике и од правог човека!!!

пОзДрАв!!!

Kazu da je Sakota vec odabrao kao pojacanje centra AEK-a, neki Raskovic, Rasovic kako li mu je vec prezime. Decko ima 23 godine i visok je 208 cm.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

U pitanju je Raičević koji je visok 208 i igrao jwe zadnjih godina u Grčkoj ali je sumnivog kvaliteta,piše se da ima još kandidata iz Grčke lige za dolazak u Zvezdu ali videćemo šta će ispasti.
Kad bi moglo ja bih najpre u Zvezdu doveo 2-3 klinca iz Reflexa
kao što su Labović,Teodosić,Majstorović i uz dva solidna stranca
imali bi odličnu ekipu,no od toga nema ništa.
Nadam se i da će Ilića konačno skloniti sa klupe pa nek se popne
na tribine da zajedno sa nama navija,biće korisniji. :ruke

Sjajan potez uprave, konačno da se smeškam tokom prelaznog roka, posle mnogo godina. Najbolje da dovede pola juniorske repke i eto nama titule... :D



Vukosavljevic presao u Hemofarm. Jeretin i Dragojlovic sigurno ostaju.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...



Posle Vladana Vukosavljevića i Slavko Stefanović je prešao iz Crvene zvezde u Hemofarm.

E, sad cemo vidjeti da li je sakota pravi trener za nas. Ovo mi se ni najmanje ne svidja. Pitam se sta ce uraditi sa Nesovicem i koga oni misle da dovedu kako bi napravili jaku Zvezdu. Ne bude li pojacanja, onda cemo imati veliki problem, jer, doveli smo sakotu koga placamo 200.000 Evra po sezoni a pojacanja nam 0. Nesto slicno kao Zmago. Nadam se da ce me demantovati.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.