Quote from: "lucky_star"??, ????? ???? ??????, ???? ?? ??????? ????? ????? ???????? ?? ???? ?????? ? ? ???? ?? ??? ??????? ????????

?????? ?? ????? ???? ?????????? ???? ?? ? ?????? ???? ???? ? ???? ? ???? ?? ? ?????? ?????? ??????.

1. ?????? ?? ????? ????? ????????? ?????, ?? ?????? ??????? ? ?????? ?????? ???? 10 ?????? ? ??? ???????? ? ?????? ????? ?? ???? ?????????? ?? ?????????.

2. ?????? ?? ????????? ???? ?? ???? ???? ?? ?????????!

3. ?? ????????? ????????? ? ????? ????, ?????? ?? ???????? ?? ????????? ? ??? ?? ?????? ???????????.

4. ?? ?????? ???? ???????? ?????? ?????? ?????? ?? ??. ?? ????? ????? ???? 40 ?????? (???????? ????????), ?? ???? ??? ??????? ???? ???? ??? ???? ? ?????? ?? ?????????? ?? ?????? ?? ?????? ? ????????? ?? ????????? ??????? ? ? ????.

???. ???.

??? ?? ??????? ?????? ??????? ?? ??????? ??????, ???? ???? ???? ????? ??? ? ???????? ???? ????????? ? ???? ?? ???? ?? ??? ???????? ?? ???????.
I to sto kazes...
Ali ipak ima razlike, jer ja postujem sve one koji imaju 14+ godina koji idu na vecinu tekmi, i takvih ima dosta, ali i mene nervira kada neki klinac od 12 godina uzme da se dere na decka zato sto je kod njega palica od bubnja i slicno... ima par takvih koje cesto vidjam na tekmama, i samo zbog toga sto poznaju vecinu ljudi iz prve ekipe, oni se tako ponasaju, setaju se po tribini, ne pevaju, puse pljuge i ostalo, pa kada bi tako bilo, onda bi nas kop brojio u proseku 15 ljudi, i bio bi sastavljen od onih koji tek trebaju da postanu navijaci... ali suprotno od tih klinaca ima i dosta njih koji isto tako znaju sve te ljude, pa se ne prave da su Bog i batina...
e sad, isto tako je meni drago kada vidim da se mladji od mene deru iz sveg glasa da otpevaju nesto, ali kada isto tako vidim da neki dolaze samo da bi se pohvalili drugovima da su bili na famoznom severu, to me isto nervira...
Ipak treba popricati malo sa takvima, da iz postenja prema zvezdi, severu i srbiji, trebaju da opravdaju to mesto gde stoje i na kome se nalaze...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!