Dosta ljudi se odazvalo pozivu sa prosle tekme da dodje u sto vecem broju na ovu tekmu... Ne pamtim kada je bio ovoliko veliki kop. U prvom poluvremenu u pocetku losije pevanje, koje se kasnije popravilo, pevanje su pratila cak 4 bubnja u nekim trenucima, a imali smo i jednog veoma interesantnog bubnjara...
Prvo poluvreme odradjeno solidno za razliku od drugog koje je bilo fenomenalno, naime uradjena je ogromna bakljado-dimnjada uz pesmu "Stadion pun", ne znam koliko je bilo komada, znam da je extra bilo zadimljeno... Zamalo da BBRS zastava nastrada, ali je spasena... Posle ne znam koliko vremena, na severu su se opet pojavili barjaci i zastave na 2 motke(nije ih bilo mnogo), celu utakmicu su se vrtele velike zastave BG Boys, Heroes i Ultra Boys, dok je ostalo krenulo od drugog poluvremena...
Kod naseg prvog gola su upaljene jos 2 baklje...
Odradjena je i lepa sarpata, nadam se da ce biti dovoljno slika koje ce vam to docarati... Razocarao sam se samo sto nije skandirano ime milana vasic i anti-ninja turtles song...
Kazu da je tekma bila sve u svemu smor, ja nemam pojma, bitno je da smo prosli dalje uz pakistan, rad i ne znam sta je bilo na tekmi zeleznik-cukaricki... zasto osecam da nam pada Rad u polufinalu...
p.s.mozda sam nesto izostavio, ako jesam, dopunite normalno...
pp.s.Kizo, postavljaj slike, znamo da postoje...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Sad se setih, despota pedesetak u kavezu, bez pirotehnike, pevali su, ali sam ih ja samo 2-3 puta cuo...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Odlicne slike, vidim da je atmosfera bila odlicna. Na zalost, nisam stigao na tekmu... Sal Misfitsa na BBRS zastavi, pogledajte :ruke

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Jeee osecam da je bilo bas gotivno,'bem ti posao kad ne stigoh da dodjem na tekmu,a predpostavljao sam da ce biti neko loodilo,samo nisam mislio da ce ovako ici tesko na terenu.Dobar potez ovo sa salom Misfitsa.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Bravo DELIJE.
Nastavak sledi u podgorici nadamo se.
Vidimo se u pg.
ULTRA CREW.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

? ?? ??? ???????? ????????? ??????? ???????? ??? ??? ???????????? ???????? ????? ???????.
??? ???????, ??? ??? ?????????

Quote from: "Northern"? ?? ??? ???????? ????????? ??????? ???????? ??? ??? ???????????? ???????? ????? ???????.
??? ???????, ??? ??? ?????????
Zaboravio si Zeleznik...
Rad zbog navijaca, a partizan zbog fudbala, ali ja mislim da nas vise zanima ovo prvo, jedino mi se ne svidja sto valjda treba da se igra kod njih, a u onom kavezcicu ne moze da stane ni 150 ljudi...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

brate navijanje je dans bilo krs! toliko ljudi a tako smo jadno zvucali; tuga! bakljada je bila do jaja  ali kao da je odradjena za sartid (oni nama daju gol)

Quote from: "jagodanbg"brate navijanje je dans bilo krs! toliko ljudi a tako smo jadno zvucali; tuga! bakljada je bila do jaja  ali kao da je odradjena za sartid (oni nama daju gol)
Sto se tice pevanja, nije najbolje izdanje ove godine, ali drugo poluvreme nije bilo toliko lose...
A sto se tice bakljade, sta da ti kazem, mi to nikako ne mozemo da predvidimo a i obicno se rade na pocetku drugog poluvremena, tako je isto bilo u novom sadu kada smo mi dali gol a oni imali dimnjadu, sreca da sinoc dosta ljudi nije videlo gol(ja na primer) od dima, pa bakljada nije propala...
Jer se zna da li je bilo privodjenja juce posle tekme...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Da ne smaram sa novim topikom...



...evo prolazi petak,dan kad se uvek odrzavaju zrebovi (koliko se ja secam  :) ),pa zasto nije bio zreb za Kup...? Jel zna neko kad ce biti?

Ne mogu da docekam!!!  :D
(groblje,groblje!!!   :jebanje )
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "IRRIDUCIBILI"Da ne smaram sa novim topikom...



...evo prolazi petak,dan kad se uvek odrzavaju zrebovi (koliko se ja secam  :) ),pa zasto nije bio zreb za Kup...? Jel zna neko kad ce biti?

Ne mogu da docekam!!!  :D
(groblje,groblje!!!   :jebanje )

Krajem meseca.
(Rad, Rad!!!  namigivanje )
gt; > > ШИД < < <