...delovao je kao neki inostrani trener i samim tim i Zvezda je drugachije izgledala.....

A sto se tiche tih grobljanskih dresova tu sam se propisno iznervirao jer kappa pravi najlepsse dresove, a mi nosimo adidas(po meni lichno najsugarviju firmu)....ao se setite dresa beobanka to je po meni bio jedan od najlepsih Zvezdinih dresova u istoriji....menjamo adidaS! hocemo italijansku firmu(lotto,kappa,diadora) :)

p0zDrAv!

Dodji Musline, Srbine. Da se napijemo :flasa  od srece, i da ponovo budemo sampioni :sampion . Filipovicu, svaka cast. Kao trener je dobar, ali jednostavno nasi mangupi ga ne slusaju kako treba.

Ma ljudi koji Muslin bre. Za vreme Muslina imali smo i "bolji" tim tako da nije bilo bas tesko da uzmemo titulu. A plus je Muslin hteo da se dovedu Spale, Orahovac itd. koji su do jaja igracine.

Problem je sto mi nikad nismo zadovoljni sa tim sto imamo. Ako uzmemo titulu ondah ce da ih pljujemo zbog LS u koju Srpski klub nece zaigrati jos nekoliko godina, ako nastavimo sa prodajom najboljih igraca. A zna se ko je kriv za to.

Tako da mi prvo dovedemo nekog novog za Dzajiu pa onda da mislimo o treneru.

Pozdrav

Fresh Press iz Blica:

Ko ce u Zvezdu
Zoran Filipovic nema nikakav ugovor sa nama, kao

I nikako-Musline vrati se sve ti je oprosteno,vec-Musline vrati se i izvini...
Jednom predjimo preko toga da sve znamo,i da smo za sve u pravu,i recimo IZVINI,nije tesko,da probamo...
I ne samo Muslinu,vec i Zvezdi sto nismo ranije reagovali,i vratimo se na tekme u julu,u jos vecem broju,spremni da osvojimo duplu krunu,pa da se vidimo u Evropi u pravom svetlu,kako dolikuje i nama Ciganima i samoj ZVEZDI... ;pljuga
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "UK_Nikola"Ako uzmemo titulu ondah ce da ih pljujemo zbog LS u koju Srpski klub nece zaigrati jos nekoliko godina, ako nastavimo sa prodajom najboljih igraca.
Ma sto bi ljudi koji vrede ostajali da trunu ovde, pa sto se ti ne vratis kuci?  :D
Evo, platicemo ti put.  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

JA bi najvise voleo da dodje Radomir Antic ali posto on nemoze onda Musline tivra se !  :ruke

seca li se ovde iko da se na pocetku muslinove trece sezone u klubu na nekoj tekmi pevalo   :megafon  "musline odlazi" ? pamtite li to?  ocigledno ne.....ja sam naravno za kad je u pitanju muslinov povratak ali setite se samo toga, da li je iko tad mislio na to ko ce doci posle muslinovog odlaska? ocigledno nije, nego se(posto nas je navikao na uspehe) posle 2-3 tekme bez pobede odmah zapevalo o njegovom odlasku....ocigledno mu je trebalo jos malo pruziti poverenje, a ne odmah fileta na klupu.....i sta je file uradio od obecanog-osvojio jedan kup i  :finger

neko rece da su nasi omladinci postigli sve golove za omladinsku selekciju-jesu i to je za svaku pohvalu, a kod fileta greju klupu jer se ne moze odmah iz omladinaca u seniore i po 90 minuta na terenu....najsveziji primer je mrdja, imao je toliko vremena za dokazivanje ali je pegoreo u zelji.....znaci mora malo cekanja

samo se nadam da ce(u koliko ne dodje muslin) doci neki trener sa autoritetom, a ne nako kao file(da se razumemo on je dobar trener, ali ne za ovakvu neodgovornu bagru kakva je vecina nasih igraca....) dakle treba nam trener koji ume da podvikne :megafon , pa da se radujemo ponovo :sampion
sever je srbija

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "UK_Nikola"Ako uzmemo titulu ondah ce da ih pljujemo zbog LS u koju Srpski klub nece zaigrati jos nekoliko godina, ako nastavimo sa prodajom najboljih igraca.
Ma sto bi ljudi koji vrede ostajali da trunu ovde, pa sto se ti ne vratis kuci?  :D
Evo, platicemo ti put.  :lol:

Zato sto ja nista ne vredim! :D  Ali ako dobijem sljaku u ambasadi vracam se skoro. Tako da nece biti vise problema oko viza sa CH. :D

mozda bi idealno resenje bilo da imamo trenerski trio...recimo ljupko petrovic(njegova specijalnost je kondicija), sekularac(tehnika) i muslin(taktika).....zaista mislim da bi ovo odlicno funkcionisalo
sever je srbija

Musline dobrodosao, sampionski pehar vec vidim u zvezdinoj vitrini :sampion

Video sam Kosanovica veceras na TV-u, nesto je kenjao, ali nisam slusao. Nece valjda Smoker ponovo na klupu?

http://www.politika.co.yu/2003/0604/s05.htm

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Konacno je dosao i taj zeljno ocekivani dan! Dan kada se SLAVOLJUB MUSLIN vratio u Crvenu Zvezdu!!! :ruke  :ruke


SLAVOLJUB MUSLIN, JEDAN JE SLAVOLJUB MUSLIN...

Svaka cast ovom coveku jer ima m.da da suoci sa svim problemima koje
mu donosi titula trenera(menadzera) naseg kluba u ovom trenutku.
Bas zbog citavog tog stanja u FK nisam siguran da samo jedan covek moze
sve,bas sve da odjednom preokrene i bojim se da je ovo samo jos jedan
od manevarskih poteza Uprave koja bi da se sto vise zadrzi u svojim
stolicama.Kako se blizi privatizacija,to me uopste i ne cudi.
Muslinu sve najbolje a bogami i nasoj Zvezdi.

STADION PUN U DIMU SVE...

Bas sam se obradovao i nekako mi je laknulo kad samo video ovu vest  :)

JEDAN JE SLAVOLJUB MUSLIN  :ruke   :ruke   :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ljudi OK: Oti
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!