Posle ovog poraza u Golubovcima, koji je najmanje ocekivan, mislim da treba vratiti Muslina pod hitno. Slobodan je covek, dobio je otkaz u Levskom (mislim da je taj bugarski tim).

Filipovic je kurac od trenera. Sanse da napravi nekog kvalitetnog igraca su ravne sansama da ce dobiti menzis.

Muslin je tvorac bre jednog od najkvalitetnijih igraca sveta - Zinedina Zidana. Pa i sam Zizu je rekao "Slavo mi je najvise pomogao" pa jebem li ga to je Muslin! Nije Del Boske, nije Marcelo Lipi, vec covek koji nam je posle 5 godina vratio trofej u sveti klub.

Muslin ima iskustvo, i jos par proverenih igraca (Bixente Lizarazu i jos par...) a File?

Morao bih da kazem, koliko se on nervirao kad je "prodata" tekma u Vigu. Tu su se svi slozili da je prodata. Ipak tu nesto smrdi...

Da li je prodata ili ne?

Slazem se da Fileta treba oterati u tri ...
Ali ne ponovo Muslina. On je imao svoju sansu. Mislim da bi to bio los potez.

Jebes bre taj poraz i ovako nista ne znaci. Bolje u ovoj sezoni nego u novoj.

Dajte klincima jos malo vremena i bice svasta.

Pozdrav

I u druge timove su se vracali stari (novi) treneri. Jer je uprava primetila kolko moze jedan stari trener da ponov ucini. Tako se to radi po celoj zapadnoj evbropi. Bilo kako bilo, al Muslin je zadnjih nekoliko trenera ipak onaj koji je to radio najbolje. Nek ga vrate, al onda on da ima malo vise funkcija, ne samo trenersku, nego i Duletu da pogleda u rabotu. Muslin ima NOS za talente..

Quote from: "CIGANIN"Muslin ima NOS za talente..
????? ????????, ?????? :)

Quote from: "KizaLion"Filipovic je ku*ac od trenera. Sanse da napravi nekog kvalitetnog igraca su ravne sansama da ce dobiti menzis.
( da nije tuzno, bilo bi smesno)
1. File nije za trenera. Bar ne fudbalskog...temperamentom kakav on poseduje, vece uspehe i rezultate bi ostvario da se posveti pecanju ili sahu...
2. Filetu treba zabraniti da daje izjave u novinama. Jednostavno, glupo je trositi papir vreme i novac na textove koje niko ne moze da cita...

3. O Muslinu iz Zvezdine revije : "Na mecu kupa UEFA jesenas se severom zaorilo "Jedan je Slavoljub Muslin". Nakon 15 bodova zaostatka za Partizanom na kraju prosle sezone i "minus" 15 u ovoj sezoni odnosno 30 bodova manje od komsija o Muslinu se opet polemise. Zasto? Govor brojki uvek je najrecitiji i na temelju brojeva najbolje se moze rasvetliti svaciji ucinak. To da li nam se igra svidjala ili ne vremenom se zaboravlja isto kao i to sa kakvim je kadrom trener raspolagao. Pamte se trofeji i pobede. U fudbalu kod nekih vazi ono okostalo "lopta je okrugla" i "sve je moguce". Doista je tako, ali sa brojkama nema cile-mile.
Slavoljub Muslin trener Crvene zvezde bio je 2 godine i 8. dana. Crvenu zvezdu je vodio na 103 utakmice - na 76 prvenstvenih, 10 Kup i 17 evropskih. Skor na prvenstvenim mecevima je briljantan : 61 pobeda, 11 remija i 4 poraza uz gol razliku 178 :44. Na kup utakmicama sa Muslinom Zvezda je pobedila u 8 susreta, 1 remizirala i 1 izgubila uz gol razliku 25:20. Ukupan skor Crvene zvezde sa Slavoljubom Muslinom  je : u 103 utakmice ostvareno je 75 pobeda, 19 neresenih rezultata i 9 poraza uz gol razliku 225:68.
Osvojio je 2 titule i 1 Kup. Od 30. oktobra 1999. godine do 31. marta 2001. godine na domacim utakmicama je neporazen. U tom periodu odigrano je 58 meceva sto je rekord svih vremena u jugoslovenskom fudbalu. Od 26. februara 2000.do 1. oktobra 2000. godine u domacim takmicenjima crveno-beli su postigli27 uzastopnih pobeda. I to je rekord svih vremena u jugoslovenskom fudbalu. Kako je lepo biti navijac Crvene zvezde u tom periodu. Na utakmicama koje je vodio Muslin Mihailo Pjanovic je za Zvezdu postigao 50 golova. Posle Muslina Pjanovic je dao dvadeset golova!!!"

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

MUSLINE VRATI SE<SVE TI JE OPROSTENO!! ;pivo
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Misilm da bi u celoj ovoj gunguli najbolje resenje za FK definitivno bio Slavoljub Muslin.Covek ima rezultate iza sebe,stvorio je gomilu dobrih igraca(neko vec pomenu Zidana,Lizarazua).Ono sto mene licno medjutim mnogo vise brine je PONOVNA rasprodaja igraca.Da ne bih otvarao novi topik,o ovoj temi cu ovde nesto da napisem.Ne tako davno,na pocetku ove sezone,Dzaja po milioniti put ponavlja vec istorijsku recenicu(koju ponavlja vec zadnjih deset godina):"Stvaramo tim za Evropu".Danas medjutim,svi nasi mediji bruje o odlascima nasih najboljih igraca preko granice.Vidic,Markovic,Gvozdenovic,pa cak i one sisice Pjana i Boskovic,verovatno ce im se pridruziti jos neko...O kom novom timu se onda radi?Nek prodaju jos i Kovacevica,Bastu,Mrdju...Pitam se samo DOKLE vise,da li smo najgori klub na svetu pa da svake godine prodamo vise od pola prvog tima?Da li je u pitanju lopovska uprava ili nesto drugo,tek,interesantan je i podatak da osim Bajcetica NIJEDAN Zvezdin igrac nece ni da cuje da se vrati na Marakanu(cak ni oni koji su igrali po raznim Kinama i Indonezijama).Sa ovakvom upravom ja mislim da nema sta da trazimo u narednim sezonama,dosao nam za trenera Muslin,Marcello Lippi,Del Bosque ili Alex Ferguson.Zasto?Jednostavno,svake sezone se tim iznova sastavlja,ne stignu ljudi ni da se uigraju,a vec je kostur tima vec rasprodat.Postujem Dzaju i sve sto je uradio za Zvezdu,ali mislim da je krajnje vreme da se skloni na neku drugu funkciju,i da najvazniju fotelju u FK prepusti nekom drugom,sposobnijem.Sto se Duleta Savica tice,njega bi trebalo postaviti za pomocnika Stoletu ekonomu.Kao igrac je bio sjajan,ali sada :zbunjen
U svakom slucaju mislim da je krajnje vreme da se nesto preduzme,da bi se stalo na put stalnim rasprodajama igraca.Pozdrav,izvinjavam se zbog duzine posta

Lucky, uporedi koliko minuta ima Pjanovic u vreme Muslinovog, a koliko u vreme Filetovog vodjenja.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


I ja sam pristalica Slavoljuba Muslina!Iako nije uspeo da nas odvede u Ligu Sampiona(a ruku na srce,nismo imali ni srece sa Dinamom),covek nam je doneo dve titule i kup,a Filipovic ce to uraditi,bas kao sto je Kiza rekao,kad dobije menzis!Slusam ove trenere malih klubova koji kazu da bez respekta idu na Zvezdu,a Filipovic:"Javor je jedan vrlo neugodan i tezak rival,nece nam biti lako"!!!??I to nam je trener??!!Nazalost ja ne verujem da ce se Muslin vratiti,jer zna kakav nam je fudbal,cesto je to isticao,ali daj boze,mozda se predomisli.
Sto se Dzaje tice,mislio sam da on jedini valja u FK,ali ako rasproda tim (ukljucujuci i Vidica)kako sto se najavljuje,treba njemu objasniti neke stvari!!!

JEDAN JE SLAVOLJUB MUSLIN!!!

Quote from: "Jackass"...nema sta da trazimo u narednim sezonama,dosao nam za trenera Muslin,Marcello Lippi,Del Bosque ili Alex Ferguson.Zasto?Jednostavno,svake sezone se tim iznova sastavlja,ne stignu ljudi ni da se uigraju,a vec je kostur tima vec rasprodat.
Tacno to. Nije ni Dzordz Bush kriv sto je ziv...

Quote from: "OrtoDelija"MUSLINE VRATI SE<SVE TI JE OPROSTENO!! ;pivo

Jako nisko padamo,sve ovo je jako licemerno!Nemislim na tebe ORTO,nego na temu ovog topika!!!!!!!!

Filipovicu istice ugovor, jun nije daleko, videcemo sta ce od svega toga biti. Ukoliko bi se Muslin vratio, mislim da bi to psihicki pozitivno delovalo na igrace, jer je on ipak trener koji je doneo Zvezdi dve titule. Verovatno ne bi bilo ni problema sa igracima (odlaze oni koje je trenirao), a i Muslin bi bio iskusniji i znao bi kakvo je stanje u nasem fudbalu, pa bi znao sta i kako da radi. Ali ipak, nije trener taj koji je glavni, vec igraci.
Mislim da ako uprava uspe da proda Markovica i Boskovica (jedno cemo za njih dobiti neko obestecenje), nece prodavati Vidica. Ne zaboravite, Zvezda je u izuzetno teskoj finansijskoj situaciji. Ono sto vecina. verovatno, ne zna je da za 2-3 sezone UEFA poostrava uslove koje stadion i prateci objekti moraju da imaju da bi mogli da ucestvuju u njenim takmicenjima. NIJEDAN nas klub ne ispunjava te uslove. Ovde napominjem samo te, infrastrukturne, a UEFA zahteva i odredjene finansijske, organizacione itd. Neki od tih infrastrukturnih uslova su parking, novi reflektori i sl. Najveca frka vlada za  reflektore. Naime, kao sto znate, da bi se na Marakani upalili reflektori mora da prodje 10-15 minuta, e toga vise ne sme da bude. UEFA zahteva da reflektori budu kao sijalice, pali-gasi, u delicu sekunde. Kada bismo to pokusali sa nasim agregatima bilo bi jedno veliko buuum. Zato treba nabaviti nove agregate ili napraviti trafo stanicu, tako nesto, ne razumem se bas :) . E, a to mnogo kosta.
Naravno, postavlja se pitanje zasto Zvezda ne moze da privuce sponzore? Zasto bi sponzori dosli? Zbog dva derbija i 4-6 utakmica u Evropi. Ko gleda Zvezdu na ostalim utakmicama? Nas 2-3 hiljade koji jos nismo odustali. Prvenstvene utakmice se ne prenose na tv-u (verovatno jedinstven primer u Evropi, bar ovoj gde fudbal nesto znaci, ne mislim na Luksemburg i tako to). Jebote, pa ne prenosi se ni derbi. Nas direktor marketinga je... Ma ne zelim vise ni da pricam o njemu, ko pazljivije prati forum na zvanicom sajtu zna kakvo je moje misljenje.
Sada svi pricaju Bokovic je ovo, Boskovic je ono. Pa znate li zasto je to tako (pored toga sto je otisao Acimovic)? Zna Bole da ce Zvezda zeleti da ga proda ovog leta jer ce jedino tako zaraditi lovu. Ugovor mu istice za 1,5 godinu, koliko se secam. Neka ide i Markovic, mislim da je Basta dokazao da moze upesno da ga zameni. Nije toliko brz, ali je jaci u duelima. Neka prodaju njih dvojicu, a ostave Vidica, ne vidim ni jednog igraca koji bi njega mogao da zameni. Neko je napisao da dugo nismo imali igraca koji je toliko autoritativan, zar se tako brzo zaboravlja Bunjevcevic? Eto, ja bih volela da se on vrati. Znam, ne moze :( , ali eto...
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Ne zaboravite, Zvezda je u izuzetno teskoj finansijskoj situaciji. Cuvena Dzajina fraza. Dok nam je ove uprave, Muslin se nece vratiti.
Uprava napolje!
Jedan je Slavoljub Muslin!!!!
..jedna jedina, nepobediva, moja ljubavi...

p0zdravljam bilo koju promenu na mestu trenera jer je File blaga katastrofa, danas sam chitao u sportu da se pominju Dusko Bajevic i Slavoljub Muslin koji bi mogli da ga zamene...strasno je to sto ce opet pola tima otici iako svi iz uprave prichaju prichu da idu 2-3 igracha, a Dzaja ni sam ne zna sta pricha pa jedan dan jedno drugi dan drugo...danas je izjavio da mogu da idu svi za koje se dobiju dobre pare, a kad mu je postavljeno pitanje pojachanja za sledecu sezonu bio je kratak:"Nista" :(  i naravno ponovio da se tim oslanja na mlade 'nade"...mislim da Dzaji istiche mandat i trebalo bi da se odrze novi izbori za tu funkciju u klubu, trebalo bi i to sada da se sredi pa da klub pochne da vodi nova garnitura ljudi, a ne ovako da menjamo jedno po jedno opet ce taj period preporoda dugo trajati.....

p0zDrAv!

Quote from: "Red white life"Jako nisko padamo,sve ovo je jako licemerno!Nemislim na tebe ORTO,nego na temu ovog topika!!!!!!!!

Tema su nasi treneri.
Sta tu ima licemerno?
Fileta vecina nikada nije podrzavala, pa mu je ipak pruzila sansu do kraja sezone...a sad Adio!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ne znam samo odakle ideja Dzajicu da uopshte dovodi Filipovica za trenera ?!
Covek nije znao ni reprezentaciju da trenira,ne zna da pricha pa valjda ste videli neku konferenciju za shtampu sa onim njegovim dramskim pauzama.Kazhe dve rechi i onda cuti dva minuta.
Shto se Muslina tiche on i Bajevic su jedina shansa da Zvezda ponovo uzme titulu i duplu krunu.Muslin je mozhda i najbolje reshenje jer chovek zna kako se radi sa mladim igrachima,zna kako da ih isforsira.
Al je*i ga ne odluchujemo  mi o treneru nego Dzajic,jedino mozhemo da cekamo nishta vishe.
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan


Samo cu reci kao i svi ovde da je Slavoljub Muslin najbolje rjesenje za Zvezdu. To je gospodin covjek koji zna o fudbalu za razliku od Fileta. Sa Filetom neka idu Pjanovic, Boskovic, Gvozdenovic, Markovic... Ima njih ko da zamijeni. Pratite li nastupe Omladinske reprezentacije? Svih 10 golova su dali nasi klinci: Mrdja 3, Jankovic 2, Milovanovic 2, Perovic 2 i Basta 1 gol... Kod Fileta griju klupu?!

I ja bi, kao i svaki drugi Delija, volio da se Muslin vrati, ali ne smijemo pasti u veliku euforiju. U njegovoj zadnoj sezoni, on je takodje imao problema-sportske prirode-prije sukoba sa nasom balerinom-, pa treba sacekati sta ce sve biti. Zvezdi samo konacno treba jedan pravi trener sa imenom, a ne neki Zivadinovici, Davidovici, Filipovici, Lazarevici itd.

Dakle, podrzavam Muslina kao i uvijek, samo samim tim necemo vratiti titulu u Lj. Bogdana, jer je prednost groblja -ne samo u sportskom, nego i marketinskom dijelu jos dosta velika!

PS: Uljez Bjekovic najavio da FK Petizan od sljedece sezone igra u dresovima "Kappa" i da ce im novi glavni sponzor biti neka austrijska firma...Su to poceli nas da kopiraju... namigivanje

Batice,pa i  Rapidu su  sponzori bili iz Austrije,i to ne jedan vec 101(sponzor),pa su bili  sirotinja kakve nema!!!
Muslin je imao i vise od smeka,zato bi ga trebalo vratiti-on se iskreno nervirao zbog Zvezde!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]