Ovo je jedno od gostovanja koje je predvidjeno za nase gastose. Iako se basket ne prati redovno, iako se ne dolazi na utakmice Prezervativ lige, onaj ko je gastos a nije mu tesko da skokne do Frankfurta moze da dodje, dobra ekipica, zezanje, glasno navijanje je uvek bolje od same utakmice..  namigivanje

Cudi me da jos nema nikakvog izvestaja i slika sa utakmice. Nikola, Ultra klan, sta je sa vama?

Polako Kizo bice valjda ja nisam slikao. namigivanje

Prepravljeni izvestaj Dj. iz Amsterdama:

Evo sa moje strane jedan kraci izvjestaj. Utorak 22. novembra, jos mamuran od predhodnog dana zbog Arandjelovdana, vozom krecem iz Amsterdama. Put me vodi za Enschede gdje me ceka Red_Delija. Autom nastavljamo put za Frankfurt gdje tacno u pola 8 stizemo. Ispred hale vidim solidnu grupu Delija koji taman ulaze. Na vratima stoje dva cuvara i jedna riba koji nesto govore/vicu na svapski. Vecina Delija je usla bez ulaznica ne jebeci cuvare. Formira se solidan kop, po nekim mojim procjenama oko 70 Delija. Pocinjemo sa pjesmom 'Napred Zvezdo, samo napred Zvezdo' koju smo dobro odradili. Nastavljamo navijanje sa ostalim patriotskim i Zvezdinim pjesmama. Posto su braca Grci bili prisutni (njima svaka cast na podrsci i navijanju), jednom smo odradili 'Dobro znaj' sto je impresivno zvucalo, kao 'Hellas, Srbija, Orthodoksia!'. Tokom utakmice jedan shaban poceo da siri jugoslovensku zastavu, ali nije stigo posto su ga upozorili pojedinci. Shaban brzo sklonja krpu uz prozivku 'Zvezda Srbija nikad jugoslavija!'. Na kraj utkamice dvije baklje se pale i ispracamo igrace sa terena uz 'Pune tribine'. Igraci su dobili ovacije sa nase strane skandirajuci im 'Bravo Zvezdo!'. Sve u svemu jedno dobro odradjeno gostovanje.