најбоље десант да извршимо, к'о немци на дрвар!

Quote from: "KizaLion"
Vucko, pominjem i ove ostale. Zasto? Zato sto kad mi krecemo iz Srbije onda ce normalno da prate voz iz Srbije.
A zamisli da se iz Beograda krene u tri velike grupe. Od toga 200 ljudi da krene vozom, 200 avionom a 200 mini busevima! Sa ljudima iz unutrasnjosti, iz Beograda realno moze da  krene 600 ljudi. Samo u tom slucaju bi nam trebalo bi pre odlaska prouciti mapu grada, kako bi smo se lakse nasli jer bismo krenuli u razlicito vreme i sa razlicitih strana.  :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Kakve sve gluposti moze covek da procita na ovom topicu to je strasno...

Quote from: "KizaLion"

jebate, ovde me nervira to sto vi pisete ako mi odemo u hrvatsku da cemo da radimo sve sto rade i grobari (sedenje, video bim) pa jeste li vi normalni. kako neko uopste moze da nas izjednacava sa grobarima. radovci koji su mnogo ludji od grobara bi izazvali i 3 svetski rat da im neko kaze da nemogu da navijaju. a mi smo tu poseban slucaj.

Ovo je verovatno na moj post odgovor,ali zaista da li mislite da ce ustaski kerovi da nas puste u dvoranu ili stadion sa obilezijama  :zbunjen  :nene  i sta tamo ce da nas puste da  navijamo  :zbunjen  :nene  sve se bojim da bi nas pre napali oni nego "seljacke grupe" i zato sam Ja protiv toga da se ide tamo samo u tom slucaju a sve ostalo dolazi u obzir

Quote from: "KBB"Kakve sve gluposti moze covek da procita na ovom topicu to je strasno...

:D

Stvarno zabrinjavajuce...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


еее а кад би могли да се телепортујемо...  :rofl

страшно шта све људи трипују...  :zbunjen

;pljuga  дроге су живот остало су ситнице...
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Kizo ti očigledno misliš da ako si letovao u Splitu lagano možeš odraditi i Split kao gostovanje.
Najprostije objasniti ljudima kao tebi je reći pravu istinu a to je da ja ne mrzim Hrvate koliko oni mrze mene. Većina ljudi odavde nije ni osetila rat možda male posledice dok je većina njih osetila. Nemojte pogrešno da shvatate ovo ali ja volim Srbiju koliko volim ali nikada neću moći da mrzim Hrvate ili Bosance, kao Srbi koji su nekada živeli na prostoru bivših nam republika ili kao Hrvati nas. Takav je slučaj kod većine nas pa možemo mi izigravati neke četnike koliko hoćemo ali da ispoljavamo neki veći šovinizam mi ne umemo i nismo tako ni učeni. Ja lično nikad ne bih krenuo na bbb ili torcidu kao na hrvate već isključivo kao na protivničku grupu, a pogledaj razmišljanja tih istih bbb i torcide za koje mi kao navijačke grupe ne postojimo već samo kao Srbi. Većina nas ovako i razmišlja ali sebi ne sme priznati a kamoli drugima.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Ja jesam letovao u Splitu, nije to tajna, ali ne mislim da se to moze lako odraditi. Split je jako zajebano gostovanje po meni s obzirom koja struktura ljudi zivi tamo, jos da ne racunamo okolna ostrva, kao i Zadar i Sibenik. Ali Zagreb nikako nemoze biti isto sto i Split. To vazi i za Osijek.

ех, мислим да је Вучко погодио суштину...

питомији смо доста од њих, и то је наравно наш проблем а не њихов....наравно то не значи да би у сукобу двеју навијачких група та њихова мржња њима донела победу...


пОзДрАв!!!

Veruj mi Vucko da cak i Srbi koji su proterani odozdo ne mrze i ne znaju da mrze kao sto ustase mrze nas... S obzirom da mi je majka i cela rodbina sa njene strane iz Knina znam o cemu pricam... Jednostavno to nosimo u genima... Nismo takvi i tacka... A i da oni imaju komplekse i to nije nista novo... Slucajno sam pre godinu i po bio poslom u zagrebu...Ljudi vi ne verujete i ne mozete da zamislite koji su to kompleksi... To cak u odredjenim momentima poprima oblike vrlo ozbilje bolesti!!!

A sto se tice gostovanja.. Mozda... Nekada... Mislim da znaju oni ko su navijaci Zvezde i imaju negativna iskustva sa nama tako da bi se verovatno jos bolje organizovali i pitanje da li bi nas pustili da dodjemo... Izmislili bi nesto verovatno... I realno koliko nas redovnih je spremno da kaze da bi sto posto krenuli tamo...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Pozdrav svim ciganima,

Duze vrijeme pratim ovaj forum mada nikada nisam nista pisao. Rodom iz Sarajeva, 93-ce godine dolazim u BG i postajem relativno aktivan navijac. Vec dosta godina zivim u inostranstvu ali jos uvijek volim da vidim sta se desava na nasoj tifo sceni.
Inace, post Vucka iz Nisa me naveo da se javim. Slazem se u potpunosti sa svim sto je covjek rekao. Svaka cast brate na definisanju hrvata.  Zelio bih da vas pitam samo kako bi se ostatak delija osjecao kada bi vidjeli hrvate. Da li bi ste se tukli protiv njih prvenstveno zbog toga sto navijaju za drugi tim, iz druge drzave ili bi proradile emocije i sjecanja iz veoma bliske istorije. Premda nisam sovinista i ne mrzim niti hrvate ni muslimane mislim da bi me upravo njihova mrznja navela da totalno pobudalim. Nikada se nisam sukobio sa navijacima iz hr ili muslimanima iz bih. Mislim kad bi se to desilo da bi sukob dobio sasvim druge razmjere.
Sta mislite o svemu ovome?

sve se moze razumeti ali kako neko iz Srbije moze ici na letovanje u hrvatsku i davati im pare ne znam
E BOJ SE TI ZVEZDO OSTACU UZ TEBE....DELIJA KNIN

С обзиром да је Вучко све рекао, ја бих само додао још ово. Како се мени чини, код већине нас постоји жеља да се оде у Хрватску само да бисмо ујама нешто доказивали. Нема шта њима да се доказује, и ми и они знамо да смо неупоредиво бољи од њих, а после оног блиског сусрета прве екипе БББ и глодарских гастарбајтера на ту тему заиста нема шта да се прича. Уосталом, зато су они толико искомплексирани. И с обзиром на мржњу коју они имају према нама (и нашу неупоредиво мању мржњу према њима) не видим разлог зашто бисмо ми њима ишли НА НОГЕ да будемо глинени голубови. Много је боље нахватати их негде на неутралном терену и разбити све њихове илузије о томе ко је ко и колико ко вреди.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ok, a zasto uopste da se nagadja da li bi nas pustili ili ne? Treba samo pokusati. Jebiga ako se tako pocne, sta ako, onda nikad necemo ni odraditi ujaland gostovanje.

Ne zelim nikome da solim pamet, ima ko ce da odluci da li se ide ili ne, ali ja mislim da je vreme da se razmislja u tom pravcu. I jebe mi se da li ce me tamo docekati ratni veterani i cela hrvatska. Mada postujem misljenje vecine.

Milslim  da je supreme sve rekao... Suvisan je svaki komentar posle toga... pa videli ste njihovo navijanje i protiv nas na basketu (dok su dolazili) a i protiv groblja sad na rukometu... Imaju dve ustasko-patriotske pesme, tri u kojima se kolju Srbi i dve i po koje su posvecene njihovom klubu... I kad se potrose te pesme splasne i atmosfera... Imaju dva i po transparenta, totalno glupe i debilne koreografije...  Ne vidim tu neki navijacki izazov... Jedini izazov je da odemo i da prezivimo rat i sa navijacima i sa simpatizerima i sa decom i sa zenama i povrh svega sa murijom i vojskom... Jer oni nas toliko mrze da bi na kraju palo zajednicko jebanje keve Srbima tj. navijacima iz Srbije...

Ne kazem ja da se bojim svega toga... Daleko od toga... Pa ja sam bio tamo sam samcat kad mnogima to nije ni padalo na pamet... To manje vise, ali ni najmanju provokaciju nisam dozvolio a bilo je dosta pokusaja... Ali ne zelim da pricam o stvarima koje su samo meni poznate...

U svakom slucaju, nemam nista protiv da ih odvalimo negde i nekada, razlog je nebitan, patriotski, navijacki, moze i sve zajedno... A da li ce to biti u zagrebu, u to tesko da mogu da poverujem sada sa ove distance...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

TransKarenti... na njihovom rukometu bile su udarne ekipe BBB. ZCB, Sepre, ZG Malisani, Nova Plava Generacija i jos neki. To su ti udarne podgrupe Bad Blue Boysa, kao sto su kod nas UB, BBRS, B...

Zaboravljas vrlo bitnu cinjenicu kada izvucemo dinamo zagreb u uefa kupu (u ligi sampiona nema sanse) onda da ne bude prica kao na ovom topicu da necemo ici, a ja znam da hocemo i naravno bice dosta onih koji ce pokusati da odu u Zagreb, s obzirom da sto se tice FKCZ mi smo spremni i da idemo do marsa a kamoli do zagreba. sto se tice svih sportova fk je uvek na prvom mestu.

Kizo, pusti stoku iskompleksiranu. Neka se oni bave nama, a ne mi njima.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Jebote, koji vam je?  :o
Nije tema, "da li biste isli kod Hrvata na letovanje?", nego da li biste pratili svoj kub ako bi se slucajno u nekom evropskom takmicenju, sastao sa nekim od hrvatskih klubova. Naravno da bi trebali i u takvom slucaju da budemo uz svoj klub, pogotovo ako nije JL u pitanju!
Sto se tice JL, mislim ako nas je klub naterao da pratimo hrvatsku ligu, da bismo gledali beogradski derbi, onda lepo kada Ponos grada nasega, bude gostovao negde u Hrvatskoj, neka klub svojim navijacima rezervise par stotina ulaznica za takvo gostovanje, neka jednom stanu iza svojih navijaca, to bi bilo korektno a ne da citam kako nas iz dana u dan sve vise ponizavaju "najvernijim navijacima na svetu - besplatan ulaz!"...mnogo su bre jadni...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Kizo, priznajem nisam video sve te transparente na rukometu... Jedini koji sam video je veliki BBB i zagreb city boys iliti ZCB, sve ostalo neprimetno... Cak ni taj new blue generation koji je bio jos za vreme stare zemlje ja nisam video, ocigledno si bio detaljniji od mene... Znas kao klinac sam upijao sve vezano za desavanja na tribinama sirom stare zemlje i znam mnogo prica i o starim bbb i o nbg ili kako ih ti zoves nova plava generacija kao tada jednoj od perspektivnijih podgrupa, ali u globalu ne verujem da od tada jedne ispod prosecne navijacke grupe pune kompleksa i losih poteza u medjuvremenu nastala neka specijalno ekipa za respekt, ali kao sto rece Godra, koji kurac se mi uopste bavimo njima na ovom forumu...

Kao sto kazes izvuce li Zvezda neku njihovu ekipu (po mogustvu dinamo) necemo sigurno sedeti u BG ispred tv ekrana... I to je poenta price... Skrenuli smo temu...

I slazem se da je fk primaran ali mi sa kk mozemo vec prvog vikenda da posetimo zagreb... Ako nam je do gostovanja tamo eto prilike... Ne mora da se ceka fudbal... I ???! Ne vidim da smo aktivni i da se nekom ide... Hocu da kazem da mnogo pricamo...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

ma nema veze dal je bio rat ili ne, oni su tako odgajani da nas mrze, tako da mi koji smo osjetili rat ili vi koji niste nemozemo njih da mrzimo ikad kolko oni nas. Al to ne znaci da ih nebi razbili kad god ih vidimo... al nismo toliko sjebani za provokacije kao oni, to im je najjace oruzje..znaju da isprovociraju svaki cast.

ps. split bio bio najtezi da se odradi od svih hrvatskih gradova, zna se kakvi su oni sto dole zive.. zivio sam tamo... tamo nisu hrvati nego ustase ..