S obzirom da smo odradili gostovanja u SLO i BiH (RS), verovatno sve ide ka tome da cemo jednog dana masovno odraditi Hrvatsko gostovanje. Kada ce to biti, koja utakmica? Moram napomenuti da KKCZ ne zasluzuje podrsku u ovoj usranoj jadranskoj ligi. Da je neka evropska tekma, FKCZ ili RKCZ sigurno bi se odradilo kako treba.

Sta mislite o tome?

Ja mislim da su susedi svesni sta bi bilo kad bi mi dosli, mada se i dalje nadam nekom gostovanju  :boks  ;pljuga  :flasa

морам вам признати да од тога ништа неће бити бар не за пар година по мојој процени....вратили би нас са границе пре него што би се и домогли њихове лепе...срамота...не погађа ме толико то што не одлазимо тамо, погађа ме више то што се њима дозвољава долазак овамо и курчење и још их мурија чува ко злато уста их јебем и једне и друге....

пОзДрАв!!!

Mislim da gostovanja u daljoj budućnosti ne dolaze u obzir...iz razloga bezbednosti onih koji bi išli a i zbog očigledne povezanosti njihove policije i navijača...Međutim eventualno može i to da se upriliči ,ali uz obaveznu logistiku.
Sa druge strane ovo što se pacovima desilo da imaju goste na utakmici u Pioniru,to je samo dokaz o njihovom rasulu i neorganizovanosti,jer ustaše nisu spuštene u Pionir iz helikoptera nego su prešli granicu,a zatim i došli u Beograd-a ne verujem da su to odradili uz pratnju KFORA,SFORA ili sličnih organizacija.
Dakle za svaku njihovu sledeću sličnu ideju moguće ih je pričekati na putu do sportskog objekta jer kad uđu u isti onda je već bojim se kasno za premlaćivanje do koske.

"Pozdrav traktor brigadi..."
Zapamtite dobro ovo...ja jesam i ne zaboravljam,na prvu sledeću utakmicu idem kad budu gostovali i najmanje im od mene sledi upaljač(metalni).

PS
Mislim Kizo da kad je ova tema u pitanju nema tu za KK ne važi,a za druge važi.Ustaše su ustaše i neće se smiriti dok ne dobiju po lobanji.

Quote from: "capocrimi"морам вам признати да од тога ништа неће бити бар не за пар година по мојој процени....вратили би нас са границе пре него што би се и домогли њихове лепе...срамота...не погађа ме толико то што не одлазимо тамо, погађа ме више то што се њима дозвољава долазак овамо и курчење и још их мурија чува ко злато уста их јебем и једне и друге....

пОзДрАв!!!

За пар година ће смрадови у ЕУ, тако да тек тада неће бити шансе да се тамо организује гостовање. Једино што ми се чини логичним је да би могла да се испрати нека текма пред туристичку сезону, а у сопственом превозу (као, сви идемо на море, а у ствари инвазија на Загреб). Но, ризик ни тада није искључен. Организација мора да буде савршена како би све испало према нашим плановима и жељама, а не знам да ли би то успело...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Не заборавите да постоје организоване Делије у дијаспори. Немачка, Словенија, Аустрија, ВБ, Швајцарска.

Заједно са браћом Грцима (било из Атине или из Нинберга) би могли да направимо такво гостовање у Хрватској  да би цео Зегреб дрхтао. Туки мој би могли да их врате влахом, са њиховим ЕУ пасошима.

Из Београда би било довољно да крене 10-15. навијача.

Сигурно би могло да се скупи и преко 1000 Делија на овај начин.

Међутим за тако нешто потребно је да имамо значајну утакмицу у евро такмичењима против њих.

Како сада ствари стоје много воде ће проћи Дрином док се тако нешто догоди.

Quote from: "Boka"

Сигурно би могло да се скупи и преко 1000 Делија на овај начин.


:o  Brate dali ti verujes u to sto pises... 1000 ljudi pravih iz evrope?!

Nikad

Dobro malo se zbunio u brojci nista strasno  namigivanje

O gostovanju je jos rano pricati... mada mozda i nije, dobar plan je
pola posla, a to planiranje bi trebalo da bude DALEKO od foruma
i "znatizeljnika"...

Ono o cemu bi smo mogli ovde u "nacelu" jeste kako docekati (ne)ocekivane goste... da nam se ne ponovi glodarski blam...

F8 se blizi... mujage ce verovatno doci u manjem broju, zmajevi mozda, tornado ko zna... u svakom slucaju iz jucerasnjih desavanja po zg-u moze da se izvuce pouka... podeljeni u ekipe/grupe, zasede na vise mesta, nisandzije u hali...

Za neupucene pola zvanicnog obezbedenja iz ledene dvorane juce
bili su "gosti" (citaj koale) u Pioniru od pre nedelju dana, a murija
im je blago receno goli qrac za nase kornjace. Neki su pretili osvetom zbog toga sto su bili po logorima... Znaci "naivnost" pri
gostovanju je iskljucena!

Подвукао бих важну - значајну утакмицу. Под то сам подразумевао 1/4 финале неког Евро такмичења у фудбалу или 1/4 финале Евролиге у кошарци.

Мислим да би дошли и прави и "неправи" навијачи у том броју.

Ја не правим такве поделе, али добро...

mislim da bi trebalo otiči u smraddržavu da im pokažemo kako i šta,sad dal je to guma liga ili šta drugo uopšte nije važno,treba da se ide u zagreb a pogotovo u zadar da se još jednom uspaniče od nas........
ionako moraju da nam daju 10% karata za salu,pa vi sad računajte koliko bi cigana moglo da ode-u zagreb bar 500-600,u zadar 200-300......pali bi u nesvest kad bi nas videli :finger

Ne nikada. Ne pišem ovo iz straha od njihovih navijača već zbog toga što ne želim da plaćam prevoz do njihove lepe da bi me njihovi panduri držali po kojekakvim stanicama i na kraju kulturno deportovati iz njihove lipe, bez da kročim na tlo Zagreba ili bilo kog drugog grada.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Malo je cudno to sto ljudi pisu o vracanju sa granice. Vucko razmisli malo, da imamo placene vozne karte, karte za tekmu placene i rezervisane preko kluba, e u tom slucaju niko nema pravo da nas vraca nazad. Nema osnova. I jos kada dodju ovi iz svih gradova Bosne, Svajcarske, Nemacke, Slovenije... gde ce njih da vracaju? Svi se nadjemo na jednom mestu. Sumnjam da bi pokusali da nas "vrate" pa doslo bi do onih sranja kao sto redovno vidjamo ispred JNA, lete stolovi za semenke, baklje, flase, kontejneri. U principu u njihovim ocima u HR mi smo ista govna kao grobari i radovci... iako ovde to nije tako.

Kizo zar misliš da je groblje juče vraćeno samo zbog karata za utakmicu? Zar misliš da JF kakav je da je ne bi pevao protiv Cibone?
Sam si dao odgovor na ova pitanja:
QuoteU principu u njihovim ocima u HR mi smo ista govna kao grobari i radovci... iako ovde to nije tako.
U Hrvatskoj su svi (i panduri i BBB i Torcida i Armada i ...i tkz.pućanstvo) protiv svega što je Srpsko i nema nikakve veze sa sportom, dok mi odlazimo na utakmice zbog kluba za koji navijamo.
I još nešto: pominješ ljude iz drugih krajeva sveta. Pitanje je da li je iko čuo pandura da pita nekoga odakle je ili smo za njih svi isti.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Da idemo u Hrvatsku :zbunjen  pa ne znam sta tacno da kazem da ili ne, ali bi pre rekao NE.
Ne zato sto sam kukavica vec kao sto neko rece sta ako to sve propadne i tekmu umesto sa stadiona ili dvorane odgledas na video binu  :rofl  i to nigde drugde nego u zatvoru za kerove :rofl
A citao sam o ovom temi na delije.net kada su funcuti gostovali (oni 7 cobana :lol: ) i tada je bila slicna tema i cini mi se da je Generalstab lepo rekao u vezi sa tim,citiracu ga od prilike "Zasto tamo da idemo i sedimo kao penzioneri ako ne mozemo da damo podrsku nasem klubu", pa tako nekako i dodje sta da odes tamo bez obilezja i transa (kao sto ovi nizerazrednici rade :D )i kazes posle "mi smo bili u ZG"  :zbunjen  a sta su to oni tamo uradili (sem sto su odgledali tekmu) ,NISTA.

Quote from: "KizaLion"Moram napomenuti da KKCZ ne zasluzuje podrsku u ovoj usranoj jadranskoj ligi. Da je neka evropska tekma, FKCZ ili RKCZ sigurno bi se odradilo kako treba.

Kad sam posle prve rukometne tekme u Beogradu izmedju groblja i ustasa procitala kako srpski mediji i partizanova uprava pljuju svoje navijace i izvinjavaju se ustasama  :o zbog incidenata u Pioniru (kojih incidenata?!), popenila sam jer sam se setila da smo slicno i mi prosli pre dve godine kad se jos masovno pratila JL. Takav tretman hrvatski navijaci nemaju, niti ce ikada imati u svojoj domovini. U Hrvatskoj se emisije o hrvatskim navijacima prikazuju na nacionalnoj TV.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

podrška klubu se sastoji i od toga da naši igrači znaju da na ulici ili na tribinama ima i ljudi njihove krvi koji če da se biju i tuku i gaze za te iste igrače i za klub za kojim nam svima srce bije-verovatno bi svaki od nas skočio u pomoč Jeretinu onda kad su ga napali u zagrebu,to nije samo pitanje podrške klubu več i časti i ponosa nas srba,nemamo pravo da ostavljamo igrače i upravu večito same po katolik štalama,neka pogledaju po tribinama i vide da nas ima
ZVEZDA JE ŽIVOT OSTALO SU SITNICE

upravo gledam ovu emisiju na HRT1. Jednom sam pisao na tribina forumu kako mi nikad necemo imati ovakav tretman kod usrane RTS.

jebate, ovde me nervira to sto vi pisete ako mi odemo u hrvatsku da cemo da radimo sve sto rade i grobari (sedenje, video bim) pa jeste li vi normalni. kako neko uopste moze da nas izjednacava sa grobarima. radovci koji su mnogo ludji od grobara bi izazvali i 3 svetski rat da im neko kaze da nemogu da navijaju. a mi smo tu poseban slucaj.

Vucko, pominjem i ove ostale. Zasto? Zato sto kad mi krecemo iz Srbije onda ce normalno da prate voz iz Srbije. E sada, zamisli ljude koji nemaju nista na sebi (casualsi) koji upadaju sa svih granica, iz bosne i slovenije, pa cak i hrvatske (preko madjarske i poljske (pozdrav warsaw :D ), mislis da ce panduri da kontrolisu sve granicne prelaze? oce kurac.

I ja mislim da su gostovanja u lijepu njihovu od sada nadalje moguca, organizovano.
To je dokazao slucaj grobara, to jest stekao se jedan vazan uslov: pustili su gostujuce navijace u zemlju i to bez karata.
Drugi uslov su karte, da se obezbede ranije. Kad smo vec kod karata u ovoj emisiji na Htv je receno da su bbb pusteni u Pionir bez karata :( .
Naravno da je glupo ici  tako kao sto su isli grobari ali oni nisu imali mnogo izbora.
Ima komentara na temu pandurske pratnje. Koliko je bilo inostranih gostovanja kad su ekipe iz Srbije imale pratnju murije i takodje nisu videle g od grada, nego pravac stadion ili zadrzavanje na nekom mestu? Mislim da nema potrebe da nabrajamo.
Meni licno bi bilo stvarno drago kad bi im mogli ocitati lekciju u navijanju na njihovom terenu. ;pljuga .
Sto se tice navijanja bas me zanima kako bi mogli grupi od 200-300 ljudi da zabrane da navijaju :finger .

To sto je bilo slucaj sa jf, mislim da je bilo zbog toga sto su ih iznenadili a i panduri verovatno nisu bili spremni da ih zastite ukoliko bi doslo do nekog ozbiljnog sranja pa su im rekli da cute , da ne bi doslo do provokacija.

Kizo a sto se tice ekipa iz evrope i sveta, nije da je neizvodljivo ali ono video si kakav docek su napravili Grobarima, tako da... namigivanje

Quote from: "KizaLion"E sada, zamisli ljude koji nemaju nista na sebi (casualsi) koji upadaju sa svih granica, iz bosne i slovenije, pa cak i hrvatske (preko madjarske i poljske (pozdrav warsaw :D ), mislis da ce panduri da kontrolisu sve granicne prelaze? oce kurac.

KizaLion ima opake strateske ideje!  ;pljuga
Trebalo bi to pazljivo razmotriti i napraviti dobar plan za moguce buduce gostovanje ali kao sto rece sale, nije to tema za javnu raspravu!  :razz
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!