Nas 9 iz LJ od kojih smo samo trojica bili punoletni krenuli smo u 12:50 vozom za Maribor, gde je gostovala Zvezda. Na vozu nista specijalno, onako malo dosadno, blejanje itd. Nismo imali nikakvih opijata posto smo se organizovali na vrat na nos. Jebiga vecini nije nesto bilo u interesu da se ide...

U Maribor stizemo oko 15:30 i krecemo putem dvorane Tabor. Ima jedno 30 min peske do tamo. U mb je jos bilo snega pa je usput bilo malo grudvanja.  

Na putu do hale smo obisli jos neku prodavnicu posto smo bili gladni i zedni. Odmah posle toga stizemo pred halu, gde su nas vec ocekivale kornjace. Znaci nije slucajno da su na svakoj tekmi gde igra Zvezda prisutni specijalci.

Kupujemo karte koje su kostale manje od 2 eura  i blejimo ispred hale. Tad nailazi jedno 10 ob iz Kranja i Celja i onda zajedno odlazimo u obliznji kafic.

Nismo se dugo zadrzali jer se blizio pocetak tekme, naravno niko nije nista platio(te fore se meni licno ne dopadaju) i konobarica je krenula za nama a posto je hala jedno 100 metara od kafica, racun je morao biti placen zbog pandura .

Nakon detaljnog pretresa na ulazu ulazimo u halu i zauzimamo isto mesto kao i prosle godine. Redara je bilo priblizno toliko koliko i nas. Na pocetku nam prilaze neke viole u casual fazonu. Ne znam sta su hteli da li da bleje s nama ili nesto drugo...? Uglavnom neki nasi su ih odjebali i oni odlaze na drugo mesto.
Red Tigersa nije bilo.

Uglavnom navijanje nije bilo na nekom nivou, em sto nas je bilo malo em sto je tekma bila smor, jedino smo se na krau kad su nasi stigli domacine, davali sve od sebe ali dzabe. Igraci nas nisu ni pozdravili.

Mi iz Lj krecemo peske putem zeleznicke. Iako nas je bilo 9 podelili smo se u 3 manje grupice, za svaki slucaj, jer da su nas kojim slucajem navijaci lokalnog fudbalskog kluba napali, ne bi imali neke realne sanse.
Na putu do stanice nije bilo nikakvih problema. U neposrednoj blizini stanice otisli smo jos u neki kafic na picence a onda na stanicu na stanicu. Nazad smo krenuli u fazonu ICF :) , sa novcatim Inter - cityem, stvano luksuz.
Prepricavali smo neke dogadjaje iz proslosti pa smo tako ubili vreme  . Sve u svemu vise izlet, nego gostovanje.

(ovo nije moj izvestaj - cisto da se zna)

Kizo hvala na tvom (!) izvestaju, nemoj sad da se vadis kad si redovan u Sloveniji i poznate su nam tvoje seme oko sredjivanja viza.. :D
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Quote from: "Ultra klan"Kizo hvala na tvom (!) izvestaju,

И онда је бакља ошамарио словенца из рамена...  :D  :ruke
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Provaljen sam  :nacuo  :D

Ultra Klan, zahvali se ovim devojkama sto su uspele da mi obezbede vize ... buahahaha  :finger Uskoro ce biti slika iz Maribora, cekam da posalju.



I jos:
http://www.delije-caffe.net/razno/slike/tramontana/ljubljana2.jpg


POZDRAV SVIM TRAMONTANA VETERANIMA  ;pivo

Кизо, у име посетилаца овог форума, као некадашњи модератор и надасве ТВОЈ ПРИЈАТЕЉ, захтевам да свој подник промениш у СЕКСУАЛНИ МАНИЈАК!!!  :D
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

потписујем!:D

пОзДрАв!!!

Прво што мораш да урадиш је да ошамариш Словенца из рамена, као Бакља, јави му се на прајв ради инструкција. :DЗатим треба да ми донесеш шал Грин Драгонса. Ако урадиш твоја жеља биће испуњена. И пази да не буде вози мајсторе... :vozac   :boks

Лепо сам ја рекао да је Киза највећи шмекер овог сајта увек био и биће без конкуренције...............него подник може да буде и ЖИГОЛО..............еј Кизо јесу то Словенке?Ако јесу онда сам се баш је сјбо што се тиче њих...............или су то можда неки изузетак!

Али све у свему Кизо брате од мене respect што се тиче плавојке мада ни црнка није лоша............Поззззз

Ма Кизони, ако треба, ући ћу на дербију на југ са звездиним шалом и викаћу: НАБИЈЕ ВАС НА КУРАЦ, КИЗА ЛИОНАЦ!  :finger
Само да промениш подник!  namigivanje
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Чуо сам да су у Словеније лаке рибе е сад колико је тај инфо тачан стварно незнам...

Леп извештај, лепо од њих што су толико седели по кафићима и испијали пиће :D