Quote from: "Vucko Nis"Karte su bile na blagajni tokom celog dana tako da je mogao da ih kupi ko je hteo. Sever je nestao deset minuta pre pocetka meca a svi koji pi
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Vucko Nis". Svi stalni navijaci su dobili karte za sever po ceni ili na drugi nacin a vi koji pricate da ste redovni a kao nemate kartu za sever la
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!



Quote from: "Casual"
Quote from: "Vucko Nis"Za
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Ja ti kazem da severa nije bilo na blagajnama prva dva dana duze od sat i po ukupno. To mogu 1000% da garantujem. Za sredu isto mogu da garantujem da nije tacno da je bilo severa (ne zapada i juga, nego samo severa), a dokaz je da je dosta mojih poznanika kupilo karte od tapkarosa. Po ceni od 300-700 dinara. Dalje zavrsavam pricu oko tapkanja.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Godra, sto se ti toliko cimash, Vucko ionako nije trazhio odgovor od tebe.
Meni je drago da se u diskusiji bar rascistilo da su karte zaista trebovane.
I nije mi jasno chijeg Mesiju Forever Ultras glumi po srpskim navijachkim forumima i dokle ce to da traje?

Pa i za derbi u Gudjer ligi je bilo frke oko ulaznica i sto je jos
gore tada nije bilo utesne juzne tribine, nego ili imas kartu ili je nemas!
Desilo se da je veliki broj navijaca iz unutrasnjosti prevalilo dug put i izvisilo za karte, neki su cak i pored rezervacija ispushili kartu...shto se "dezhurni nezadovoljni" nije i tada bunio? Bole ga kita imao je za sebe uvek obezbedjenu koverticu sa kartama...naviklo to da mu se sve servira pa je sada mnogo nezadovoljan, shto takav tretman nema i na fudbalskim tekmama...koga zabole sto je on "iz principa" isao na jug, jebe mi se...

I ja svaku kartu za basket kupujem na blagajni jer "iz principa" necu da nabavljam propusnicu, pa ne kenjam unaokolo i ne trujem preko neta. Svaki covek ima pravo na svoje principe i to je licna stvar, prema tome o tome se ne trubi na net-u.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Godra, sto se ti toliko cimash, Vucko ionako nije trazhio odgovor od tebe.

Znaci od sad odgovaramo samo kad nas neko nesto pita? Dobro, nisam znao.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


QuoteDa ti odgovorim realno. Nismo tra

Quote from: "lucky_star"I nije mi jasno chijeg Mesiju Forever Ultras glumi po srpskim navijachkim forumima i dokle ce to da traje?

A da ti malo "mesiju" izvadis iz usta?

Niko te nije zvao u ovu raspravu... niti dalje imam nameru da je vodim, a ponajmanje sa tobom.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

resenje je jedno i jedino a sastoji se od dve tacke>
1.svi sa godisnjim propusnicama imaju pravo prvenstva kupovine karata
a ostatak ko dohvati
2.sve seljake koji se seljace(dolaze pijani,predrogirani,pisaaju po severu...) tuci redovno i kvalitetno
3. pojam seljak podrazumeva da je covek po svom ponasanju seljak a ne po svom mestu stanovanja ili rodjenja,jer to sto mi neki imamo srecu da zivimo u bgd ne znaci da smo bolji i veci cigani!(pun mi je k.... rodjenih beogradjana koji se ponasaju kao da  zive u kabulu ili nadzafu)
eto i neka pametna od mene,mozda sam preterao ali....
 na nebu tom na koje idem ja sija moja zvezda crvena.....


Quote from: "andrej"resenje je jedno i jedino a sastoji se od dve tacke>
1.svi sa godisnjim propusnicama imaju pravo prvenstva kupovine karata
a ostatak ko dohvati
2.sve seljake koji se seljace(dolaze pijani,predrogirani,pisaaju po severu...) tuci redovno i kvalitetno
3. pojam seljak podrazumeva da je covek po svom ponasanju seljak a ne po svom mestu stanovanja ili rodjenja,jer to sto mi neki imamo srecu da zivimo u bgd ne znaci da smo bolji i veci cigani!(pun mi je k.... rodjenih beogradjana koji se ponasaju kao da  zive u kabulu ili nadzafu)
eto i neka pametna od mene,mozda sam preterao ali....

Nisi preterao...potpisujem!

Glavni je problem trebovanje karata za navijace iz unutrasnjosti (ne znam da li se sever trebuje?). Ali, u koliko je to slucaj, to je skandal. Ni jedna jedina karta za Sever ne sme da bude data oragnizvanim grupama simpatizera sirom srpske zemlje. Sever treba da bude u slobodnoj prodaji, a to da li ce ostalim da daju po 20/40/50% ostalih tribina me ne interesuje, malo li je? No, znamo gde lezi problem ...

Ja bi htio samo CASUAL-u da odgovorim u ime ljudi iz Vlasenice, jer nijedan,stvarno nijedan sjever nismo dobili vec jug,i to ne trebovanjem vec drugim putem,a momci su valjda mjenjali ,kupovali itd sjever.I nije nas bilo toliko.I takodje bi se slozio sa Andrejem i vidim vecinom vas u ovom ,nazovi ,zakljucku.
Mi smo iz provincije ,daleko smo od BG,trudimo se da pratimo koliko mozemo nas klub,pa nije nam valjda to mana,jebo te .Nikad se niko nije ponasao kao ovi negativni primjeri,a bili smo organizovano i na domacim utakmicama.Isto tako  valjda se od ljudi sa strane i ocekuje da budu lojalni kad dodju,i pomognu koliko god mogu pa makar i skromno (da znaju pjesme,ne glupiraju se po tribini itd.).Odlicno znamo svoje mjesto u toj hijerarhiji i ne pada nam na pamet da se poredimo sa nekim vecim grupama tipa Nis,Valjevo ili BL,BC...  I zato nam ne smeta jug,jer ovi pomenuti i drugi ljudi su godinama tu i,ali nije u redu da budemo negativni primjer pogotovo kad to nije istina. pozdrav svima

Posto je ovo navijacki pogled, samo da kazem da nas je UEFA navijacki odrapila sa 65000 svajcaraca.
Valjda ce se neki ljudi navijacki opametiti da ne skandiraju gluposti crnim igracima.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Eto najzad jedna pametna tema, naravno ima veze sa ovom utakmicom...
Mislim da je tema tapkanje i kupovina karata zavrsena... Ne branim nikoga niti ikoga napadam, jednostavno treba da znate da neki ljudi ovde imaju obraz i postoje momenti kada mogu i dzabe da dobiju kartu ali ne zele nikoga da mole, kume itako dalje... Ja to podrzavam i ko misli da tako treba nek istraje... Ja sam ipak od onih koji bi na sever otisao po svaku cenu, hvala Bogu mogu uvek da dobijem po ceni, dese se nekad nepredvidjene stvari i onda se malo potrudis i da se karta nabaviti.... Isto tako kapiram da momci iz unutrasnjosti zasluzuju da dobiju karte i da dolaze na sever, ali ne svih 150 iz Nisa, nego zna se ko, oni redovni, ali budimo realni, i u Beogradu nas nema da napunimo sever na malim tekmama a onda odjednom svi hoce na sever...??!!! Ne znam koliko puta mi je zvonio telefon u sredu i ljudi mi trazili karte, za neke sam se potrudio, iscimao i nabavio, za neke jednostavno nisam hteo, ne zasluzuju...
Nego da se vratim na ovo bitnije, ja stvarno ne razumem, jesmo mi kao neki rasisti ili ne znam sta???!!! Uglavnom sam na severu kod tunela i znam da vecito ko god se tu popne na sipku a i mi sa njim bijemo bitku sa indijancima koji se majmunisu i tako prozivaju crne igrace (ne samo u fudbalu, basket, rukomet, nebitno...)... Ne znam sta to znaci, pokazujemo da smo seljaci, nas klub jos bude kaznjen, mislim totalno negativno... Svi koji vode navijanje su bezbroj puta upozoravali da se to neradi, ali ne vredi bagra pijana, seljacka nema mozga... E takve bi isterao sa stadiona i takvima ne bih dao karte... Bilo kakvo sranje (tuca, neredi) da je izbilo vecina tih majmuna bi se usrala i ne bi smela a da kaze... E a zato su hrabri kad treba isprozivati crnca...
Jos jednom apelujem na sve, i vi pricajte sa vasim drugarima koji nisu cesto na stadionu, sutra Boze zdravlja kad udjemo u Ligu Sampiona pa i oni dodju na utakmicu, to majmunisanje i prozivanje tamnoputih igraca ne dolazi u obzir.... Uostalom, zar nismo i mi imali takve igrace i u fudbalu i u basketu???!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"Jos jednom apelujem na sve, i vi pricajte sa vasim drugarima koji nisu cesto na stadionu, sutra Boze zdravlja kad udjemo u Ligu Sampiona pa i oni dodju na utakmicu, to majmunisanje i prozivanje tamnoputih igraca ne dolazi u obzir.... Uostalom, zar nismo i mi imali takve igrace i u fudbalu i u basketu???!!!

Pa brate vecina tih ljudi sto oponasha majmuna ne mrzi crnce - samo hoce da dekoncentrise crnca. Mada ne podrzavam to sranje sa crncima - bolje da se peva!!! Isto vazi i za zvizdanje!

Znas kako...

To ti je zakon mase,sa kojim ce uvek biti problema.Mozes ti da kazes njima 3452,kad ce uvek naci jos jedna budala 3453. koja ce krenuti da muche i za kojom ce da krene jos 100 takvih mentola.To treba gledati i sa psiholoske strane te osobe.Ne znam tacno koja je tekma bila,bili tu blizu neki indijanci,a onda su snimili camugu.Ajde da su oni neki rasisti,mislim provalio bi ga na kilometar,i po izgledu i po odevanju(pa makar bili i ovi danasnji skinsi,koji su poceli da oblace sta stignu,i koji izgledaju vise fensi nego kad banes negde u neku diskoteku),vec su neke ljakse kojima se sreca videla na ocima kad su se dobro "izmukali".Vidis ono,ponos na licu,kao da je on dao gol na terenu.To su oni likovi kojima ne vredi ni govoriti a ni tuci ih.Jednostavno ti ostaje da dignes ruke od njega,i da ga zalis.
Sve u svemu,nesto se po tom pitanju mora ozbiljno poraditi.

Pozdrav svima...

U doba dok je jos postajala ekipa Delija iz Sarajeva, sa pokojnimTomo Veljancicem na celu, i Celom, nikada nije bilo problema za karte, koje smo redovno dobijali od nasih drugova, bio to Sicko, Tima, Zelja, Sima, Vojvoda, Suca ili neko drugi, sasvim je svejedno...uglavnom, Delije van Beograda, a pogotovo iz Hrvatske (Delije Knin, Delije Benkovac) ili Bosne ( Delije Sarajevo) su uvijek bile postovane i imale su svoje mjesto na Sjeveru...Sjecam se da su protiv Bajerna na Sjever pustali ljude dzaba samo ako pokazu licne da nisu iz Beograda....Ali, to je bilo nekada...Danas ljudi zaista dolaze iz daleka na Zvezdine utkamice a navescu sopstveni primjer : na tekmu Zvezda-Rozemborg sam dosao iz Pariza. A bilo je Delija iz Danske, Norveske, Njemacke...

Shvatam da se vremena mijenjaju i u pravu je momak koji je rekao da prednost imaju momci za godisnjim pretplatnim kartama ali klub Crvena Zvezda nikada nebi sebi trebala dozvoliti da nema karata za momke koji prevale preko 500 km i koji se pate dva dana u putu...Dace Bog da se Zvezda vrati na staze stare slave i da se napravi duplo veci stadion sa tri puta vecim kapacitetom, pa ce biti mjesta za sve...

Pozdrav braci Delijama a narocito Delijama iz Vlasenice...( neka mi neko tamo pozdravi Bobara !!)
olje je zivjeti jedan dan kao lav, nego sto kao mis.