May 03, 2004, 10:04:23 AM Last Edit: July 14, 2008, 06:58:33 PM by KizaLion
Ajde da cujemo izvestaj.

Kratko i jasno: POBJEDA!! :ruke  :ruke  :ruke
Uskoro ce i u basketu da bude  :sampion  :sampion  :sampion
a onda cemo da  ;pivo  ;pivo  ;pivo

Izgleda su kosarkasi u pravo vrijeme usli u formu.
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Sad smo se vratili iz Vrsca. Od forumasa bili su samo ja, buda i godra i jos jedan lik. Od bg ekipe bio je jedan od zastave Zemun i trojica Heroja. A ostali gde su  :o
Pohvala za delije iz vrsca koji su vodili navijanje, opsirnije ce Budimir napisati :D

Ima i slika, Kizo, gledaj u mail...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ovako,

Ceta mala ali odabrana :) krenula je u ranim popodnevnim casovima put Vrsca uz dobijenu informaciju od clanova pojedinih beogradskih grupa da nema organizovanog gostovanja.. Uz krace zadrzavanje u Pancevu i kupljenje naseg fotografa :) krenuli smo put Vrsca. Vrsac ko Vrsac, simpatican gradic, tradicionalno dobre devojke kada je Vojvodina u pitanju, blejanje po gradu i setanje u navijackim obelezjima... Nismo sreli nikoga ko nije imao Zvezdin sal, makar glodarski ili hemofarmov, nista...

U halu se ulazilo na kartu, nije bilo besplatnog ufura, toliko o zlim jezicima koji tvrde da nam statijaznamko placa gostovanja i slicno... a karta 300!!!! dinara... Ej! Unutra vec formiran nas kop koji su ciinili lokalni navijaci iz Vrsca i okoline. Da nije bilo nas i nekoliko Heroesa i Zemunaca, niko iz Beograda ne bi ni bio. Jos kada smo usli primetili smo da se ovi lokalni Zvezdasi prozivaju sa nekim sa druge tribine ali nam nije bilo jasno sa kim jer nije bilo niti salova niti obelezja... U celoj hali koja ima jedan ulaz za sve i koja stvarno _do jaja_ izgleda i prema kojoj je pionir kao... nemam reci (sta ce ono u onom bespucu) i svuda po hali bili su nasi klinci i "obicni" navijaci koji su imali dresove i salove... Ekipa iz Vrsca se trudila celu tekmu i s obzirom na brojnost (200-300) ljudi (sto bi Godra rekao, vise nego Tuzni Front)  :D i odlicno su navijali...

Zanimljivosti su pocele negde pred kraj I poluvremena kada je grupica glodara na suprotnoj hali istakla carsaf na kojoj su bile neke prozivke na racun Zvezde i neki smesni crtezi autolakom. Kako nisu imali nameru da skinu okaceni transparent, dvojica lokalaca (2 - dvojica!!) izasla su iz kopa, otisla okolo do njihove tribine (jedan ulaz) i oteli grobarima transparent! Nisam mogao da verujem svojim ocima. Malo su se natezali oko njega, malo su padali samari i vukli su se, i onda su grobari "pristali" da ga daju...  :D  :D Ljudi, to stvarno nikada i nigde nisam video... Nakon toga, desetak minuta kasnije krece natezanje sa redarima i jedna omanja pojedinacna tuca koja je ubrzo smirena..

Na kraju, svi koji ste gledali preko TV-a  :finger videli ste zavrsnicu i kako smo pobedili. Pokazivali smo neke stvari nekim bakutama koje su navijale za Hemofarm sa nekim cegrtaljkama pored nas, to je tek bilo ludilo. Kiza ih je nacisto smorio sa svojim pevanjem a malo je falilo i incidenata da bude dok je Hemofarm vodio... "Hocemo Crnca na Klimaks!" (ko razume shvatice...) a interesantan detalj boi je kada se crnja posle GuGu prozivanja okrenuo i uhvatio za medjunozje (izvinjavam se prisutnim damama...) :)

Na kraju nas je kisa ispratila iz grada prepunog lepih, za promenu, :) devojaka i iskreno zelim da se sa njima sretnemo u zavrsnici Super lige. Inace, pratili smo bus sa Zvezdinim kosarkasima do BG i izigravali im neku vrstu obezbedjenja na putu... :)

Zaboravih da napomenem da je Rakocevic na kraju dosao do navijaca i poklonio im loptu na sta se zaorilo "Igore Majstore!" Repertoar pesama bio je jako dobar s obzirom da gotovo da nije bilo nas iz BG i momci koji su vodili navijanje su se odlicno snasli. Nakon sto je grobarima objasnjeno da su misevi, zaboravih da dodam, zapalili su iz hale svetlosnom brzinom...

Eto, neka me ostatak ekipe dopuni ako sam nesto propustio, osim Kizinog zalivanja jedinog hotela u centru grada, nakon izlaska iz kafica koji ima WC... :) sta cete, stvar principa... :) vredi zaliti onoliko zbunje... :)

"Svuda grmi okolo...."  :sampion  :sampion  :sampion

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Dok Kiza jos spava...



Svaka cast svima koji su bili u Vrscu... Steta sto momke nije ispratilo vise ljudi, zasluzuju, nadam se da ce sad kad proslavimo trofeje u fudbalu biti bacen akcenat na basket, bice tu jos interesantnih tekmi...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"Svaka cast svima koji su bili u Vrscu... Steta sto momke nije ispratilo vise ljudi, zasluzuju, nadam se da ce sad kad proslavimo trofeje u fudbalu biti bacen akcenat na basket, bice tu jos interesantnih tekmi...

Ma cool, :) ja sam se samo nadao da ce se moja omiljena ekipa sa KB odnekud pojaviti...  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Jebiga, nije da nismo hteli, ja sam se cak i spremio ali nisam obezbedio pratnju  :lol:  Splet okolnosti, posao, skole, fakulteti, a i od onog hapsenja mnogi su popili zabrane po kucama itd...
Vidimo se u Subotu obavezno!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Da li se to meni ucinilo ili se u 2. poluvremenu deo iznad zastave Heroes ispraznio? Cini mi se da je u prvom bio popunjen.
..baklje gore, pesma cigana...

Mozda jer je upravo tu izbila tuca izmedju obezbedjenja i lokalnih likova, iako koliko sam ja video, niko od navijaca iz Beograda nije ucestvovao u tom incidentu...

Mi smo bili tu pored i brzo se i taj deo popunio nakon toga...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!