S obzirom da je bilo zabranjeno okupljanje kod revije svako je dosao sa svojom grupom. Medjutim da sve ne bude dobro pobrinula se zandarmerija pri dolasku ultra boysa sa senjaka izbilo je sranje, u kome se dosta cigana potpomognutim belgrade boysima dobro drzalo, par nasih je u naletu dobilo pendrek tada krece kontraofanziva leteli su kontejneri, stolovi za semenke, flase, kaldrme, boce kurci palci itd.

tada su zandari pobrali nevidjene batine ali ne svi dok nisu dosli sa strane novi. medjutim, oni su bili opkoljeni pa su dobili batine. e sad posto su bili ispickarani na svakog desetog ili petnaestog zandara dolazi ovaj sa puskom i gumenim mecima te je par nasih zaradilo, jedan nas iz KB dobio u grudi, jedan iz bbrs u nogu druge nisam video. u jednom momentu bilo je malo nazad napred jer nije bilo dovoljno ljudi tako da je bilo hrabrenja kao ajde cigani u napad.

Kasnije stize korteo brigadira, ortodoks bojsa i ultraklanovaca koji su stvarno dosli u velikom broju, napravljeni su novi casual salovi za ultra klanovce, ob imaju nove prsluke, dukseve itd itd.

Sta je bilo na tekmi znate svi, ja sam bio loseg raspolozenja...

Kasnije se krenulo nazad kuci, gde su grobari pobrali batine i ostali bez par salova i dukseva.

Kizo, objasni im i onaj neuspeo pokusaj prebacivanja stolice na atletsku stazu :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


E to je najsladji momenat, Buda je ovekovecio (p.s. pozdravio te O. BBRS :D )
iz naseg kopa je skoro sve povadjeno, a ono... ovi ludaci su iscupali i metalnu "osovinu" za stolice, ili tako se taj qratz vec zove... sto je ceo sever prihvatio sa odusevljenjem. Medjutim ostaje zal zasto nije pukla "klupa" pri bacanju na atletsku.

Navijanje bez kontinuiteta, nedovoljno glasno, na trenutke odlicno. Grobari su se bolje culi iz vec poznatih razloga. Steta sto je pirotehnika 'trosena' i pre tekme kao i tokom, da je sve popaljeno za vreme bakljade, bilo bi jos lepse. Igra blagi uzas ...

Hvala na pozdravima  namigivanje meni je najjace bilo ono sa kaisevima kada su se kerovi udarali preko ograde i kada su oni nesrecnici pokusali da uzmu parolu koja je stajala na ogradi... Na kraju svi su nekako skinuli ili iscepali parole, pomerili, dok je deo parole kod UB-a ostao da stoji do kraja tekme uz primetno nerviranje pandura..  namigivanje

Iskreno, odavno nisam video onako dobru dimnjadu... :)

Sve je bilo ok, samo ljudi kao da nisu bas bili raspolozeni za pesmu. Ja sam zbog fotografisanja bio skroz do zapada i polovina peva a polovina blene u terene... Kada je S. dosao blize i popeo se na ulaz, stvari su se u sektoru do zapada, prilicno popravile... :)

Nego, jeste li provalili kakve smesne baklje su imali agenti - prskalice...  :o  :rofl  :o

Meni je najjaci detalj pre pocetka bio skidanje partizanske zastave sa jarbola i cepanje iste... :) i naravno utisak meca je cinjenica da se talibani stide sopstvenog grba i da su petokraku u njemu na onoj velikoj zastavi, zamenili sa grbom Beograda...  :D Bruka...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

pukle mi glasne zice! bez ozvucenja nikakvo navijanje , druga polovina drugog p. niko nije pevao..  nevrede ni toki voki ni S kad je centar prestao da vodi. nadam se da ce u sredu biti 3 megafona  :megafon  pa ce biti mnogo bolje!  i treba svi da su  :flasa
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

hehe jednom klincu pala na pamet ideja ,nije losa. sjebemo im sve stolice ali bukvalno sve. al da se nevidi , ne bacamo ih odma, nego ih sve posaljemo do ograde i na kraju tekme sve odjedanput pobacamo hehe
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Quote from: "Panthers_Milano"sve odjedanput pobacamo

A, ???? ? ???? ??? ????? ??????? ???? ?????????? ??????? ?????? ???? ?? ?? ??????... :D  :D  :D

!!!??????? ????!!!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА



Quote from: "Radza"Navijanje bez kontinuiteta, nedovoljno glasno, na trenutke odlicno. Grobari su se bolje culi iz vec poznatih razloga.
...lepo smo krenuli posle koreografije i dimnjaka sa navijanjem ali su zanari poskidali sve vodje sa sipke...smorili su...lepo smo krenuli i onda kada su s. i g. preuzeli stvar u svoje ruke ali ni to nije dugo trajalo...zandrari su nam definitivno pokvarili navijanje ali nisu uspeli da isprovociraju veca sranja. nadam se da cemo na mari u sredu sijati u pravom svetlu.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Bilo je super sto se tice koreografije,dimova,baklji itd. barem iz mog ugla kao tv gledaoca(nazalost)...super zastava,bas je odlicno uradjena,opet sve pohvale.Da li ste vi koji ste bili na severu uspeli da provalite iz vaseg ugla sta je predstavljala ona grobarska koreo?Da li je uopste to nekome bilo jasno?No da se manemo njih...igra opet blagi uzas,sa 9 odbrambenih igraca igramo...ali jos ne mogu da prezalim Zigicevu sansu...ajde valjda ce biti bolje u sredu i sto se tice rezultata i sto se tice navijanja.
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Boka Delije"Znali neko

?? (?????? ??????) ??? ?? ????? ????? ?? ??? ???????,??? ??????????(????? ?????) ? ??????? ?? ?????? ?? ???? ??????????? ???????,????????? ? ??????? ????? ??? ??? ???????? ???? ??????...????? ??? ?? ? ????? ? ?? ?? ???? ?????-???? ?? ??? ???????? ??????????,? ?? ?? ???????? ??? ? ???????? ???????? ?????? ?? ???? ????? ?????,?????,?? ???? ??? ?? ???????? ??????? ?? ????????? ???????!!!

Mnogo zanimljivih stvari na tribinama i van stadiona,na samom terenu moglo  vrlo malo.
Prvo tuca ispred samog severa sa pandurima koju ste vec opisali,onda bacanje limova i stolica po nama u redu od onih koji su vec usli !?,uz standardno cimanje sa zandarima.

Na samom stadionu koreo je bila odlicna kao i dimnjaci i bakljada,njihova koreo i baklje  su  ravne obdanistu.Onda onaj peder iz odezbedjenja koji nam cepa deo zastave sto izaziva divljanje na severu ,zatim pregrst incidenata sa pandurima(i pre i posle pomenutog dogadjaja),udaranje kaisevima po njima preko ograde i baklja u facu pandura tamo do istoka,na kraju vrlo intenzivno lomljenje stolica i paljenje istih zajedno sa najlonima od koreo.Navijanje je generalno moglo i bolje pogotovu u drugom poluvremenu,ali imali smo i jako dobrih momenata,uz onakvu igru i ne cudi sto nije bilo bolje.

Pri povratku na stajgu,cini mi se na Savskom vencu nalecemo na grobara i pocinje jurka,debeli juri kao meceva,polomili smo se za njim, na kraju ga najbri stizu i pada sal . Usput smo naleteli i na jedan grobarski bus koji smo gadjali onim sto se naslo pri ruci,oni samo pokazuju srednji prst,a da stanu i "rasprave" se sa nama im nije palo na pamet.

jel ima neko da je slikao pishanje po muriji ?
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Evo jedna na B92 Sajtu:


Panter slika je izasla na poslednjoj strani danasnjeg sporta
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

... i to dupli mlaz, a kornjaca drzi stit da ne pokisne!!!

:rofl  :rofl  :rofl

Quote from: "Casual"

Preciziraj malo...mislis na ono pri sredini prvog poluvremena  kad su se zaleteli do zapadne tribine?

Tad su strgli jednu,ali su je ubzo vratili,ako mislis na tu.

Pa ne znam u jednom trenutku sam pogledao i video redara kako trci prema terenu i savija zastavu crveno bele boje i stavlja je pod jaknu. U tom trenutku murija naravno nije reagovala, a izbila je ze