Juce je vladalo veliko interesovanje za tekmu, verovatno zato sto je uspela propaganda lepljenja plakata oko grada koju moram da pohvalim. Nema titule bez velikog severa.

Pao je dogovor da se ne navija uopste u prvom poluvremenu sto je ispostovano, slavio se prvi gol i pogodak Marka Pantelica. (prvo pa musko) Mada me nervira promaseni penal, zamalo da izgubimo tekmu na kraju i glodari bi nam bili sad na 4 bodova razlike. Imali smo srece.

Taurunumi su se dosta dobro culi, odlicna koreografija sa 3 baklje na drugom poluvremenu, navijali su malo na prvom (zbog Kosova) i celo 2 poluvreme. Nisu hteli da nas kopiraju bez navijanja u prvom pa je tako ispalo.

U 2. poluvremenu krece navijanje, 20 baklji, 20 dimova, sa porukom i nas glas za Kosova spas, kasnije zastavice su se razdelile (radomir ponosni vlasnik jedne)  :) Odlicno je sve ispalo, nesto kasnije Uzasno Ludi (nova grupa mislim da su iz Obrenovca nisam siguran) pale 10-tak baklji i dizu u vis novu zastavu.

Kao i pesme Kosovo je srce Srbije, Ubij Siptara, Zovi samo zovi... i ostali repertoar cetnickih pesama, kao i Zvezdinih. Pri kraju tekme navijanje nije bilo nesto ali je bilo dosta ljudi sa strane sto nisu bili u kopu pa nisu ni navijali culo se Mars sa severa, mars sa severa, mars sa severaaa picke pozerske!!!!

Ima jos dosta, ali ostavljam vama da dopunite.

www.delije-caffe.co.yu/audio/kosovo1.wav
www.delije-caffe.co.yu/audio/kosovo2.wav

Godra ima dobre video fajlove bice sutra verovatno postavljeni. 10-tak slika u galeriji, 2 audio fajla za sada i slika koreo taurunum boysa.


Pozdravljam Nikolu013 i Dzoa koji su bili na tekmi!
Titula je na vidiku! :sampion  ;pivo
Grobarima :finger  u Novom sadu

Quote from: "KizaLion"kasnije zastavice su se razdelile (radomir ponosni vlasnik jedne)  :)
MENTALITA' ULTRAS

ova koreo zemunaca na gostovanju je bolja od koreo koju su boysi napravili doma za 18ti rodjendan :rofl

Tragicno je kad se netko iz Torcide ruga nekome da mu nije uspjela koreografija... Jo

Quote from: "radomir"
Quote from: "KizaLion"kasnije zastavice su se razdelile (radomir ponosni vlasnik jedne)  :)
MENTALITA' ULTRAS

MENTALITA'  ZBIR !
zar ne? :lol:
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Najvise me nervira kad se Tovari i Purgeri prepucavaju na nasem forumu u nekom x topiku koji uopste nije njima namenjen :bes , daj zajebite vise to.

Inace drago mi je sto je dosao i taj dan da je Purke Stojanovic  postigao svoj prvi gol na Marakani i time doprineo novoj pobedi. A super je i to da tribina sve lepse izgleda iz tekme u tekmu :ruke .

I ja malo skrecem sa teme ali da iskoristim prisustvo Purgera pa da ne
rke s Dorcola

Quote from: "nosorog"I ja malo skrecem sa teme ali da iskoristim prisustvo Purgera pa da ne

Ova prozivka iznad zasluzuje jednu popravno vaspitnu...  :batine

Kizo razmisli o tome!  :rofl

Sto se utakmice prtiv Zeumna tice mozda bi bilo bolje da smo pukli (najebem se majke sviracima iz Peci), ovih 7 bodova prednosti mi mirise na to da cemo derbi odigrati lose...

Alo bre Jezgra nemoj da si bezobrazan i cinican, zapamti samo da ko se zadnji smeje najlsladje se smeje... zato ne prdi mnogo i gledaj svoja posla....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

@ nosorog:

cemu ovo pitanje na ovom topicu?

@ jezgra:

ono sto imam da ti kazem rekao ti je Red Star Forever u predhodnom postu.

Pa zato
rke s Dorcola

Ne mogu da se skinu, barem meni ne polazi za ...

"...I NAS GLAS ZA KOSOVA SPAS" je bio transparent koji je iskazivao svu tugu i sapatnju sa nasom bracom na Kosovu a koji je bio istaknut na severu.No krenimo redom.Vreme prelepo,idealno,bolje se ne moze pozeleti.Nekoliko minuta pred pocetak tekme zacudio sam se koliko sever nije bio ispunjen a koliko sam ocekivao da ce to biti zbog svega sto nam se desava i zbog okolnosti u kojima se igra.Ipak se sever lagano punio i dostigao veoma solidnu popunjenost do kraja prvog poluvremena.Pred pocetak tekme je dogovreno da se u znak podrske nasima na Kosovu celo prvo poluvreme sedeci odgleda bez navijanja,zvizduka itd.E onda pocinje ludnica...krece se pocetkom drugog poluvremena sa [pevanjem iskljucivo srpskih pesama i anti-siptarskih skandiranja "ubi,ubi siptara", "ko ne skace taj je siptar","siptar pod noz","ubi zakolji da siptar ne postoji"...Kop je bio smesten kao u prethodnih par tekmi znaci od sipki gde vodje "stoje" pa na gore.Tu su bile i okacene zastave kao i vec pomenuti transparent.Bilo je dosta onih malih crveno belih zastava koje su poedeljene.Upaljeni su dimovi,i to su tako upaljeni da izgledaju kao srpska trobojka,i bas su do jaja izgledali.Promovisana je i nova grupa na severu,ja mislim da je tako jer ih nisam vidjao ranije a zovu se "Uzasno ludi",promocija je protekla sa 10-ak upaljenih baklji.Navijanje je grmelo do nekog 70-og minuta kada je Pantelic promasio penal e onda krece vec sa nervoznom i igrom i kako se tekma blizila kraju i sa sve slabijim navijanjem.Zbog tog loseg navijanja pred kraj pevalo se onima koji su bili na severu a nisu hteli u kop "Mars sa severa picko pozerska".Mozda je bilo malo preterano to al ko zna za sto je to dobro.I onda je usledio gol u poslednjim minutima Nese Stojanovica kada je opet sever prokljucao,i na kraju ispratio igrace kako i zasluzuju "Nek veceras svako zna"...Bili su prisutni i Taurunumi...u solidnom broju.Oni su za razliku od nas navijali prvo poluvreme ali samo jednim delom,i to su uglavnom pevali srpske pesme,i onda su negde polovinom poluvremena i oni seli i zacutali.E posle u drugom poluvremenu su odradili i jednu koreografiju sto je za svaku pohvalu jer ove sezone niti jedna gostujuca navijacka grupa nije odradila koreografiju  .Sto se tice igre,kurac jedan veliki.Stvarno nas je pogledao bog,nazalost nije nasu bracu dole ali jeste Zvezdu.Mogli smo ladno i da izgubimo jer su Zemunci imali na 1:1 sansu koju je teze promasiti.Sledeci je valjda Banatski Dvor,tu se ne sme kiksnuti.
Pozdrav
KOSOVO JE SRCE SRBIJE
_________________
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Alal vera za video zapise!!!
Onaj veliki mora sto vise ljudi da vidi...
http://www.delije-caffe.net/video/zemun-bakljada.avi
http://www.delije-caffe.net/video/zemun1.avi

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!