Људи моји, то су фазони за мале бебе. Као фазон, ми смо нудили Маљковићу и Пешићу по пар милиона (клуб који је био на прагу банкрота прије недељу дана), али они нису хтјели. Хтјели смо довести Леброна Џејмса и Сашу Поповића, али су Олимпијакос и ЦСКА богатији од нас. Па смо зато одабрали доброг стручњака Јовицу Антонића / Велимира Гашића / Стомаклију Слобомировића и довели младе талентоване играче из Широког Бријега и тузланске Слободе, потпомогнуте са двојицом црнаца који су досад носили дресове лесковачког Здравља и Мега Аква Монте. И стварно не знамо зашто се па навијачи буне, кад смо им све обезбедили, направили екипу, опоравили клуб и идемо на сва четири трофеја. То су ионако они дивљаци што су правили нереде по Пиониру, прави навијачи долазе редовно на мечеве.
Е ПИЧКА ВАМ МАТЕРИНА, НЕЋЕМО СЕ СМИРИТИ ДОК ВАС НЕ ОТЈЕРАМО!!!



QuoteКошаркаши Црвене Звезде учествоваће на меморијалном турниру "Мирза Делибашић", који се ове године одржава 27. и 28. септембра у Сарајеву. Осим Црвене Звезде, на турниру ће учествовати и екипе Сплита, ФМП Железника и екипа домаћина Босне.
За кошаркаше Звезде овај турнир, који се одржава четврту годину за редом и спада у ред најпрестижнијих европских турнира, представља једну од последњих провера пред почетак нове сезоне која почиње 4. октобра утакмицом првог кола НЛБ лиге.

(kk-crvenazvezda.net)


Потез људи из клуба нећу да коментаришем... Кад неко нешто не зна, кад је глуп, безобразан итд, њему нема спаса!

Него, ова вест ми је интересантна због тога што је Звезда добила учешће на овом турнира након што је екипа Галатасараја отказала. Милна Гуровић је од скора члан те екипе и послат им је услов да могу да учествују, али да не смеју у тиму да имају Гуровића због тетоваже Драже Михајловића на рамену... Галатасарај је одбио да без њега буде у Босни и позвана је наша екипа.

Али, на шта ме је све ово подсетило, а не знам колико вас је чуло за то... Радуљица је недавно гостовао у некој емисији на тв-у и дотакли су се неке приче о јадранској лиги и гостовању ФМП-а у Задру. Наиме, он је на патикама имао исписана (нацртана) 4 оцила, а тај детаљ су усташе приметиле и казниле дечка или екипу, не знам тачно. Нека новчана казна, неиграње утакмице, није ни битно...

Било је сличних случајева и због показивања три прста, али хоћу само да се види како се ти људе односе према нама, а како наши глубови реагују на све то. То није политика, то је пљување по твојој историји и традицији од стране њих, а ћутање и некакво понижавање од стране нас. А нпр. баш у тој дворани ФМП-а мислим да стоје заставе свих земаља чији клубови се такмиче у јадранској лиги и гостују у Београду. Како српска, тако и хрватска и сл. И све то знају ти који воде јадранску, али...
Идите, играјте ПРИЈАТЕЉСКЕ утакмице са Босном и Сплитом и трпите њихове увреде са трибина, па се тако уигравајте и припремајте! Срећан вам пут, бруке једне! :(

#42 August 21, 2008, 09:28:14 AM Last Edit: August 21, 2008, 09:34:44 AM by Red Star Forever
Немам речи... Видео сам јуче и пре свега не капирам шта је муслиманима и хрватима крив Дража Михајловић... Човек се није ни борио против њих већ против Немаца и комуниста као и оних припадника њихових народа који су помагали свим профашистичким структурама...

Ми да смо паметни, требало би да забранимо сваки њихов долазак са шаховницама на дресовима и заставама јер нас подсећа на усташки покољ над Србима који су чинили и пре 15 година и пре 60 година... Него смо стока бре и пичкетине највеће и немам више речи за ову земљу и пичке које је воде... Ово се исто односи и на тзв. управу нашег клуба која је исто понашање задржала од претходне...

Видим ја да ћете ви господо из тзв.управе летети са Малог Калемегдана и да ће вас говњивим моткама тући, не Делије, него цели српски народ што га брукате и понижавате пред турцима и усташама...

МАРШ ИЗ ЗВЕЗДЕ СТОКО ПРОДАНА!!!

п.с. Толико ме нервира овај кк да ми притисак скаче нон-стоп и да ми дође да вас све замолим да једногласно изгласамо гашење ове теме како не би доводили себе у ситуацију да пенимо због индијанаца који не заслужују толико нашег времена... И једноставно не пратити више овај клуб и издати саопштење у коме се због уласка државне мафије и немогућности утицаја ка позитивним променама у клубу Делије одричу овог дела спортског друштва... Ово последње је наравно само моје мишљење али очигледно да морамо некако да иступимо у јавност, ово до сада је изгледа било недовољно па се нико ни не обазире на то...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

#43 August 21, 2008, 04:08:09 PM Last Edit: August 21, 2008, 04:12:08 PM by dadax
Quote from: Вечити ДЕЛИЈА on August 20, 2008, 11:25:27 PM
... Него, ова вест ми је интересантна због тога што је Звезда добила учешће на овом турнира након што је екипа Галатасараја отказала. Милна Гуровић је од скора члан те екипе и послат им је услов да могу да учествују, али да не смеју у тиму да имају Гуровића због тетоваже Драже Михајловића на рамену... Галатасарај је одбио да без њега буде у Босни и позвана је наша екипа...

О Боже, па зар је и ово могуће!? Турци неће у Сарајево, а ми се поломисмо да одемо тамо  :-[ Шта ли нас све чека ове године ???  :(
Срце на терен ...

Наш клуб неће ићи у Сарајево, тако су стали у заштиту Милана Гуровића коме је забрањен наступ тамо због његове тетоваже.
Коначно и нека лепа вест из КК-а...

јој људи шта ћемо више са њима,па каква је то багра када они успеју да један такав клуб доведу близу распада?
не знам за вас али мислим да то треба разбити и да се вратимо нашем сну а то је да јебемо гробље и у баскету и узмемо титулу...

#46 August 22, 2008, 11:46:11 AM Last Edit: August 22, 2008, 05:05:39 PM by Пијанац
Неко рече Штимац није звездаш од малих ногу,па побогу како данас је рекао ово:

QuoteТалентовани центар каже да је напустио Жалгирис јер није био задовољан минутажом и да га је у Звезду довела жеља коју гаји из дечачких дана.

"Требало је мало дуже времена да ствари дођу на своје место, али нема везе. Вратио сам се у Београд да покажем овдашњој публици шта знам и за мене ће Еврокуп и НЛБ лига бити велики изазов. Имао сам понуде из Пољске, Грчке и Италије, међутим, пресудила је моја давнашња жеља да заиграм за Звезду"

наш чо'ек ::)

Хаха,неко је овде причао за Штимца да га зна из средње и да је велики гробар,а сад као ''дечачки сан испунио''.
Пешић 90% потписује сутра,стигао му је менаџер из Италије баш због тога...

Пешић? Па јбг то би требало да није лоше...Надам се да ће доћи бољи дани...

Пешић потписао на 1+1 годину,треба да стигну нова појачања у току недеље...надам се да ће ова сезона бити резултатски добра и да ћемо бити шампиони,ред би био...

Као што сам рекао и на делије нету,Пешић је јако дуго преговарао са Звездом,тражио гаранције у погледу новца,појачања,итд. Он је човек који је на цени у Европи и чињеница је да није дошао у неки клуб сада да би таворио.Опача је обећао Кешеља и Штимца,Пешића,за сада је то и испунио,али му је велики минус оно непоштовање договора са Делијама.Може из ове приче да се изроди и већи резултат него што би можда био случај са Човићем,али треба стати иза својих дела.Видећемо шта ће бити,кажу да су претрпани понудама менаџера од када се чуло да ће Пешић бити тренер.Најпре би требало да стигне Мариновић из Ђироне,спомиње се мали Шепа,Фућка,који би мењао Тадију,амери Џенкинс и Скајлс...

преговарао је са Звездом дуго док се нису обезбедила средства да се плати,јер ако не би водио ниједан клуб до 2009 Динамо из Москве која га је отпустила би морала да му плати одређену своту која није мала.Зато је и према писању штампе тај Динамо помогао на неки начин Звезди да дође сад односно дали су одрећену своту и помогли једноставно да не би догодине дали далеко веће паре.Уговор на 1 плус 1 је исто оно јако дискутабилан,ја ево сад могу рецимо 95 посто да кажем да на крају сезоне ћемо мењати тренера.Волео бих да грешим односно ако буде резултата волео бих да грешим,али мислим да у било ком случају тешко да ће Пешић остати и догодине.Видећемо.

у сваком случају позитивни помаци!!!! мариновић потписао

Потписао је Андре Овенс,прошле сезоне је играо у НБА за Индијану.Наредних дана долазе још 2-3 странца а спомињу се Фућка,Џенкинс,Ранико и још неки.Фућка би играо као домаћи играч јер је словенац.
Такође КК је увео праксу обавештавања власника годишњих карата о новостима у клубу путем СМС-а.

Па морамо се сложити да има помака што се тиче екипе и тренера...кога ми сада имамо у екипи ко остаје,ко је отишао и ко је дошао????

Тренутан састав је:
Мариновић
Бакић
Овенс
Ковач
Кешељ
Драгићевић
Штимац
Кикановић
Громико

Шта је са јуношама Краснићем,Дејаном Ковачевићем и оним трећим што су разбили гробље у једној текми финалне серије са гробљем?
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Краснић је ту,на припремама је,али тешко да ће бити у озбиљнијој варијанти.Ковачевића су слали на позајмице,било би лепо да ове сезоне добије шансу.Балмазовић је такође играо у том дербију,али више није наш играч,а из јуниорског тима који је освојио титулу прошле сезоне одскачу Недовић,Радосављевић и Рондовић...
Видећемо за који дан кад комплетирају тим како ће то изгледати,али тешко да ће млади добити шансу,ове сезоне иде се искључиво на резултат.

Далеко од Партизана

СУНЦЕ на Копаонику. И ведра лица, осмеси црвено-белих, пре свих тренера Светислава Пешића. Многобројни представници медија у четвртак су посетили кошаркаше Црвене звезде на припремама и дружили се с првотимцима и члановима стручног штаба. По старом српском обичају, како и доликује, Пешић и стручњак за кондицију Миливоје Каралејић дочекали су "седму силу" домаћом ракијом.
- Овде имамо добре услове, али екипу засада немамо. Имамо боје, историју, генералног менаџера, али још немамо председника, управни одбор... Пред нама је тежак задатак, из дана у дан се сусрећем са заостацима претходних управа.
Трофејни стручњак открива како ће у Звезди покушати да примени немачки рецепт.
- Мој највећи успех је стварање Албе. То је клуб који смо направили ни из чега. Алба је вероватно најбоље организована екипа у последњих десет година. Али, стварање клуба у Немачкој и Србији је веома различит процес.
Пешић истиче посебно двојицу људи са којима је разговарао пре одлуке да преузме тим са Малог Калемегдана.
- Мислим да Вучићевић и Дракулић треба да преузму функције председника и потпредседника због тога што могу да обезбеде материјалну стабилност клуба. Питате ме како стоје финансије? Стварно не знам, засада ме још нису истерали из хотела, па претпостављам да је све ОК.
Пред почетак сезоне актуелно је питање какву кошарку ће форсирати Звезда.
- Прошле године сам рекао да је Звезда играла најбољу кошарку у УЛЕБ купу. Међутим, тренер и ови момци нису имали подршку. Дали су максимум, а нису добијали новац и премије. Био бих задовољан ако би играли као прошле године.
Највећи конкуренти и даље су у великој предности.
- Не можемо да се упоређујемо с Партизаном, али ни са Хемофармом и ФМП. Они имају систем, а ми можемо само да дамо све од себе да пробамо да их сустигнемо.

СТИЖЕ ВОТСОН ИЗ МИЛАНА
ЦРВЕНА звезда је и даље у потрази за новим појачањима.
- Појавиле су се и идеје у медијима, као што је долазак Грегора Фућке, али оне су, иако добре, нереалне. Вероватно ћемо довести странца који може да игра на позицији "пет" и "четири".
Иако нема званичне потврде, друго инострано појачање Црвене звезде, по свему судећи, биће крилни центар Армани џинса из Милана, Американац Тревис Вотсон.
Према незваничним информацијама, црвено-бели су Американцу већ купили авионску карту за Београд, па се његов долазак може очекивати за викенд.

ДРАГИЋЕВИЋА МУЧИ КОЛЕНО
КАПИТЕН Тадија Драгићевић вратио се у Београд због повреде колена, с којом је кубурио и у финишу прошле сезоне. Поново се појавио оток, па је морао на снимања и детаљне прегледе. Како је Пешић објаснио, уколико буде неопходно, Драгићевић ће бити подвргнут артроскопији због које би паузирао месец дана.

Новости

Искрено жао ми је Александрова што није и ову сезону остао,али јбг...Мислим да обе сезоне има шанси!!! А ти момци што су разбили гробље ни реално требали да добију минутажу,ал ја нисам пешић па ја не одлучујем...