Ђуровски хвала ти за све, али ти искрено појма немаш! И зато

одлази!
65 (75.6%)
остани...
21 (24.4%)

Total Members Voted: 84

Voting closed: August 08, 2007, 06:11:28 PM

Гласајте за смену Ђуровског без непотребних коментара.

гласао сам да оде али мислим да би и то било лоше у овом тренутку,јер док дође нови тренер,док упозна екипу........али свакако би бошко требао да оде.....
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Какве вајде и да остане? Од овакве игре не може горе! И да доведемо неког новог не би се то много одразило на игру, али би га барем довели на време за првенство.

па да нема никакве вајде,али не верујем да би и тај нови тренер успео да нас уведе у ЛШ,вероватно би успео да освоји само првенство и куп сто мислим да ће успети и бошку,али у потпуности се слажем да треба да оде........
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Не би било паметно сад га сменит,ако успе да уведе наш тим у ЛШ или куп УЕФА онда га треба оставит до краја сезоне и идуће лето тражит новог.Али ако не уђемо ни у једно од та два такмичења онда стварно Ђуровски.......мислим шта рећи  ;pljuga

Ма човек је аматер, са његовим "тактикама" гробље ће да нас пуни, зато отказ по кратком поступку!!!
size=24]!!!КЛИКНИ!!![/size]

Quote from: "milan90"Ма човек је аматер, са његовим "тактикама" гробље ће да нас пуни, зато отказ по кратком поступку!!!

Ја се овога највише и бојим !!
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

гласао сам да македонац оде, али још су емоције узавреле, за мој коначни суд сачекао би да се окончају обе текме са ирцима.

Мада мистер Ђуровски је тренирао Глогоњ, и то добро знам како га је тренирао, јер је власник клуба Глогоња господин Спасић, човек за кога би најблаже могао рећи да се бави мутним пословима, 90 % текми у тој лиги је било купљено од мистер Спасића, и Глогоњ је те године ушао у српску лигу, па тако би и ја могао да глумим тренера  :bes  а то какав је тренер је очигледно !

не верујем да ће бити смењен али дефинитивно он код нас највише што може и мора и не сме више од помоћног тренера да буде.Уништава нас од Филиповића гору Звезду нисам гледао.Стално експериментише нешто,од приче да ће Звезда играти са 3 нападача нема ништа не играмо ни са 2,играчи не играју на својим местима где су најбољи,недостатак мотива је исто приметан не знам...имали смо веееелику срећу што смо прошли.

Никола013, играмо са Шкотима, Ирци су Селтик.

Бошко, одлази, памтићемо те по титули и 11 година играња. Останеш ли, памтићемо те по Левадији и још много срамота које нас очекују ... Почев од Ајброкса.



Mislio sam jedno vreme da je samo prelazno resenje, sto po znanju koje ima moze jedino i da bude na klupi Zvezde
Ali eto neko nije mislio tako, ili nije moglo drugacije,u svakom slucaju crno nam se pise, i sa njim i sa ovim pojacanjima

Грба видим да си нов,пиши ћирилицом!

Бошко је у ових неколико текми показао све своје мане и показао да у овом тренутку није компетентан стручњак да води српског шампиона.Међутим шансе да буде смењен не постоје,бар не до септембра,ма колико ми сви то желели.

Све је то једна велика "патка"..цела та тактика,играње без нападача..доста смо ризиковали,али исплатило се..

И данас је било у свим медијима да Бурза не игра,и шта се десило?

Са Бошком,пролазимо Ренџерсе  namigivanje

Бока ,  извини за ''непотребни'' коментар ...

Ал морам нешто да му кажем , ако можда буде читао све ово !!!


БОШКО  ,  носи се  у  КУРАЦ  !!!
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

НУЛА нападача у игри непосредно после другог гола ми је довољно да гласам за ОДЛАЗИ!
Можда грешим, али вечерас тако гласам...  :bes

Quote from: "Mikelandjelo"Никола013, играмо са Шкотима, Ирци су Селтик.

Бошко, одлази, памтићемо те по титули и 11 година играња. Останеш ли, памтићемо те по Левадији и још много срамота које нас очекују ... Почев од Ајброкса.

ма брате пуко сам ко ластиж на гаћама, незнам више ни шта су шкоти ни ко су визиготи, ово је све отишло до ку..., ако се нешто радикално не промени бринем за следећу текму против Шкота !
Поздрав !

Quote from: "woorf"Све је то једна велика "патка"..цела та тактика,играње без нападача..доста смо ризиковали,али исплатило се..

И данас је било у свим медијима да Бурза не игра,и шта се десило?

Са Бошком,пролазимо Ренџерсе  namigivanje
Ја искрено мислим да се ти зајебаваш...

Quote from: "woorf"
И данас је било у свим медијима да Бурза не игра,и шта се десило?
I ko nas je izvukao na kraju......taj isti BURZA koji je grejao klupu dok su Boskovi igracine:Milijas,i Barcos igrali.STRASNO!!!!Covek ide iz greske u gresku!!!
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "COFI"
Quote from: "woorf"
И данас је било у свим медијима да Бурза не игра,и шта се десило?
I ko nas je izvukao na kraju......taj isti BURZA koji je grejao klupu dok su Boskovi igracine:Milijas,i Barcos igrali.STRASNO!!!!Covek ide iz greske u gresku!!!
ps-Ljudi izvinite ne latinice,sje.ao mi se windows nece da mi prihvati cirilicu kada je izaberem :bes  :(
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "Igor_RS"
Quote from: "woorf"Све је то једна велика "патка"..цела та тактика,играње без нападача..доста смо ризиковали,али исплатило се..

И данас је било у свим медијима да Бурза не игра,и шта се десило?

Са Бошком,пролазимо Ренџерсе  namigivanje
Ја искрено мислим да се ти зајебаваш...

Ово као да замајава следеће противнике ?! Ма дај......стварно смо их "замајали"........
Ево како гласи извештај емисра Шкота после извиђања: "Веома су "опасни" у првих сат времена. Мењају толико често места и позиције да на крају не знаш ко шта игра. Пред крај играју формацију 5-5-0 која се лако претвара у 5-0-5. Примају гол од свакле, а не дају га никако !!!!

ХАХАХА јебо те скочити ћу с првог спрата и убити се.
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !