Quote from: "KizaLion"Ја бих умбро дресове највише волео да носимо.
Што се мене тиче нек носимо и дресове Југословенског Комбината Спорт само да су лепи.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Sve je dobro samo da ne bude vise ponizavanja kao one sezone kada smo nosili prvi put u istoriji dresove koji su bili potpuno crveni! Ne znam koji je bio izgovor adidasa za to, ne mogu da se setim!

Kakvi izgovori adidasa? Sportline nema veze sa adidasom, radi kao bilo koja druga firma, nabavlja robu i prepordaje. Robu nabavlja iz pouzdanih kanala tipa Turska i Kina, a ne od adidasa. Ni na jednom oficijalnom sajtu adidasa ne postoji podatak da imaju veze sa Sportline firmom, a kamoli sa nama.

Poz.

Дресови се праве овде...

Pa da. Na proslim kompletima su cak dosivali kragne naknadno u NAAI-ju  :bes

Poz.

A zamislite recimo Lonsdale dresove kao sto ima Blackburn.
Smekerski... :D

bilo sta je bolje od ove izlepljene sprdnje... nike ce biti super
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

ма јебо "nike" вероватно ће нам увалити најгоре могуће дресове...баш бих волео да видим тај дрес, уколико се један једини кончић разликује од оног барсиног, разлупао бих им главу, наравно да боје морају да се разликују namigivanje ...

кад је Пикси дошао, спомињао је "Le Coq Sportif" и чини ми се "Mizuno"....јебига после тога је дотични господин долеЋивао на тренинге, и "nike" је добио трку  :D

пОзДрАв!!!

Ексклузива!!! Надам се да ме извор није насанкао, али наводно се само чека Пиксијев потпис и Најки је следеће три сезоне фирма која облачи наше фудбалере!!! Прве сезоне нам нуде оно што већ имају у производњи а следеће две ми дизајнирамо дресеве... Биче три гарнитуре од којих ће трећа вероватно бити наранџаста (слично Валенсији) - искрено ми се допада та варијанта... Јесте мало ђубретарска али ми смо цигани :D

Шалу на страну, уговор је јако вредан, односно вредност робе коју ће нам испоручити је велика, чак ће и омладинске селекције носити Најки а не као до сада изношене дресове првог тима...

Очекују се прве фотке тог дреса почетком јуна, а надам се да ће посредством овог извора наш сајт и форум бити ексклузива!!! О том потом...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Samo Nikeovi dresovi po optici isto nisu nista posebno (primjer Hertha, Steaua itd...), mada je to sad ipak stvar ukusa. Sve u svemu, doslo je vrijeme da promjenimo dresove, nosimo ih vec 3 godine!

Za klub nije bitna lepota dresa vec koliko koji sponzor da para, ako Nike da najvise nosimo njihove dresove.

Cisto sumnjam da ce Nike pored opreme za sve u CZ dati jos i cash!

Nosimo njihove dresove za masne kolace ili za pare. Sigurno su kapnuli kintu, cudi me sto ne nosimo neke Japanske dresove.

Super,ako je ova stvar istinita(zasto ne bi bila),svaka cast upravi koja svojim dolaskom donosi novitete i modernizaciju,samo da to nije samo vizuelno(tipa dresovi,oprema...)vec i sve ostalo...Stvarno me je obradovala cinjenica da bi nas klub mogao od sledece sezone da igra u novim,pa jos NIKE dresovima,stvarno super.
Samo,kao sto su mnogi pre mene rekli,ne daj boze da nam taj isti NIKE kome se ovako silno radujemo uvali kosku.Da se vise nikad ne ponove oni jednobojni dresovi pre par godina,kakv uzas.Pa onda ni igraci nisu mogli da provale koji su im primarni(domaci) dresovi skroz crveni ili skroz beli,uf ne ponovilo se.Eto samo je to problem,da nam ga ne smeste,jer oni nas ne gledaju kao Barsu ili Arsenal,pa da nam ugadjaju-boli ih bas kurac.Oni nas gledaju kao Rumune,a posto su i oni(Steaua) ovoliko dogurali u UEFA kupu,verovatno sada i njih gledaju bolje od nas.Tako da daj boze da sve to izadje na dobro,da dobijemo pravu opremu koju svi zelimo(lepe prugaste dreseove).Jedina stvar koja mi se bas bas svidja je to sto ce sve selekcije ZVEZDE nositi te dresove,a ne svaka generacija druge.A sto se tice narandzastih dresova tipa Valensija,to mi je skroz bezveze i bljutavao.Zato sto su nase boje crveno-bele,gostujuci dresovi beli ili plavi.Kakve sad narandzasta boja ima veze sa nasim klubom,sa nasom tradicijom i istorijom.Takodje vizuelno narandzasta boja je jako blizu crvenoj,pa bi mi i zbog toga to sve izgledalo kao da se neko zajebava sa nama,bilo bi mi ruzno.Ukusi su razliciti,o njima ne treba raspravljati,ali meni se ta ideja nikako ne svidja... ;pljuga
___________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Наранџасто је тотално кретенска боја. Плаво, бело или евентуално нека златна боја би било скроз ок.

Sad kad idemo na Ligu sampiona trebalo bi vratiti stare PUMA dresove sa sve DEXIM natpisom napred  :rofl  :rofl  :rofl

Quote from: "Red Star Forever"Очекују се прве фотке тог дреса почетком јуна, а надам се да ће посредством овог извора наш сајт и форум бити ексклузива!!! О том потом...
Je li? Samo se ti nadaj, zna se gde ce prvo osvanuti fotke :finger  ;pljuga .
Narandzasta :o  :zbunjen  :nene . Valjda se i u klubu nesto pitaju i nadam se da na to nece pristati.
Inace, za Nike se prica vec mesecima kao o vec dogovorenom poslu. Koliko znam, oni ne sponzorisu nijednu nasu ekipu i sigurno na ovaj nacin zele da se jos vise promovisu na nasem trzistu. Pogotovo sto su ih ostali proizvodjaci sportske opreme (pre svega Puma i Adidas, stari lavovi u Srbij) poprilicno potisnuli (ovo pricam na osnovu mojih zapazanja o sportskoj obuci i odeci koja se seta po Beogradu). Kad se samo setim '90-ih i trojki, cetvorki, petica :batine .
..baklje gore, pesma cigana...

Шта се ухватисте за ту наранџасту  :o  ... То је ако сте добро прочитали трећа варијанта, значи ако не може да се усклади са противником ни оригинал ни плави, ни бели (који већ буде други дрес...)... А што се тиче кеша вредност опреме је 400.000,00 Еура по сезони!!! И прве сезоне ћемо као што рекох већ имати дрес који је исти као неки од пругастих који већ постоје (можда као Барса...), а касније га сами дизајнирамо... И наравно Најки једва чека распад земље јер Дејо форсира Лотто, а ФСС има договор да аутоматски после референдума отцепи ли се ЦГ репрезентација Србије игра у Најки дресевима...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

NAJKI" 3 GODINE
CRVENA zvezda je u petak dobila novog sponzora, proizvođača sportske opreme "Najki". Predsednik Stojković i direktor "Delta sporta" Goran Karić potpisali su trogodišnji ugovor, a promocija novih dresova poznatog proizvođača planirana je za 20. jul u hotelu "Hajat".
Izvor: Vecernje Novosti