Da li je neko video kako ce izgledati novi dresovi fk-a za novu sezonu, posto planiram da kupim Zvezdin dres. Sada bi konacno trebali da lice na nesto, pa bi da se raspitam hoce li se moci preko net-a naruciti uskoro?
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Izgleda da cemo i dalje da igramo u adidas, samo sa novim sponzorom na grudima ( Toyota ) !

Nije problem što su adidas, već što je model isti već treću sezonu.

Ispada ko da im je adidas rekao...'bicemo vam sponzor na toliko godina, samoj nemojte da mislite da cete svake godine dobijati nove dresove (ko svaki normalni Evropski klub)'...evo vec tri godine isti dres na raspolaganju. Marketing kluba radi na nivou... :D  :D Not!
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---

Preruzni su nam dresovi, zadnja strana pogotovo.

Valjda cemo za prolecni deo dobiti nove, a nadam se da ce to biti i druga marka!   :saruman

Mozda jeste stvarno problem u dresovima,mozda manekeni nisu navikli da igraju u ruznim dresovima  :nene .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org



Dali neko zna, kada istice ugovor sa Adidasom?? Jer vec treca ili cetvrta sezona od kad igramo u istim dresovima. Ako ste primetili da ostali klubovi koji igraju u istoj opremi, da su dobili novu opremu, sto nije slucaj i sa nama. :bes
Pozdrav

Mogao bi neko od ovih nasih dizajnera zvanicnog sajta da pita nekoga u klubu kako stoje stvari po pitanju dresova ukoliko im nije problem..?!

Uuu kako extra izgleda ovaj novi dres KK-a. Svaka chast dizajnerima  ;pljuga

Svaka casst za kosarkaske, ali mene interesuje za fudbalere! Dokle ce da igraju u ovim sto igraju!?
Pozdrav

Jedna stvar koja mi se mnogo svidela prosle godine je sto su imena na kk dresovima ispisana cirilicom.Nadam se da ce ta praksa da se nastavi i u buduce.
..a patrole Kalabic Nikole...

Spominju se novi sponzori, prelazni rok, a nigde ne pise nista, dali cemo i na prolece da igramo u onim dresovima, u kojim vec igramo cetiri godine?! Mislim stvarno, dokle ce ovi iz adidasa da nas kecaju?? :zbunjen  :bes

Ugovor sa Adidasom nam istice na kraju ove sezone,a u Zvezdi ne namjeravaju da ga produze.Tako da su vec stigle ponude iz Nike-a i Pume,a najvjerovatnije cemo prihvatiti ponudu Nike-a u cijim dresovima vec igraju Barsa,Juve,Arsenal,Inter...

Zenga, pa zar nam ugovor ne istice sad na kraju 2005? Zar treba da i u prolecnom delu igramo u one krpe??

Ugovor nam istice na kraju sezone,a ja se nadam da ce novi nike dresovi doci sa istampanim brojevima i imenima igraca,a ne da im posalju one ''prazne'' dresove kao adidas pa da oni kasnije lijepe ime sponzora i brojeve.

Cao svima! Kada kliknete na http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx?cultureID=2&ID=327&News=327 onda mozete vidjeti - ako se sad nisam posteno prevario - novu training opremu. Nisam siguran, rekoh, ali djeluju mi kao nova oprema. Mozda i na proljece dobijemo i novi design dresova, bilo bi vrijeme...

Evo trenerke su uzas i nisu nove.

Dobili su ih par nedelje pre Rome. Tamno teget skoro crne i nemaju nikakvu oznaku kluba...

Mogu se nabaviti na buvljaku vrlo povoljno  :bes