Интервју је радио један дечко (са мном) за Кафе у понедељак. Иван Дудић нам је изашао у сусрет па смо се нашли. Милан је дошао са Иваном. Приликом интервјуа поклонили смо качкет Caffe.

Шта очекујете од дербија?

Милан: - Већ 4 године сам у Звезди, и на Маракани ја и моји саиграчи до сад нисмо знали за пораз. Очекујем веома добру и лепу за око утакмицу и мислим да ћемо да победимо, чак и нерешено нам не иде у прилог.

Иване шта је у вези твоје повреде:

Иван: - Полако сам већ почео да тренирам са тимом, треба да обавим још неке контроле, али се надам да ћу у завршници првенства добијати прилику да играм. Жигић и Пантелић су тренутно најбољи нападачи у земљи и то ме јпш више тера да што боље тренирам.

Шта очекујете против Сутјеске?

У Никшићу смо увек тешко долазили до бодова, али мислим да смо много квалитетнији тим од Сутјеске и да ћемо се у Београд вратити са 3 бода.

Како је кад два брата играју у тако великом клубу као што је Звезда?

Као што знаш Звезда је увек имала "неку своју браћу", сећаш се Ђуровски па Ђоровићи, па ево сад и ми. Живимо заједно, један другом помажемо увек, подржавамо се, и веома ми значи што је неко из породице увек ту.

Oni su zakon!!!
Samo da ne odu na kraju sezone...KizaLion sto ih nisi pitao oceli da odu na kraju sezone???nece valjda... :(

P0ZDRAV DUDICI MAJSTORI! :ruke