????????? ?? ??????...

???? ???????? ?????? ?????????? ? ?? ?? ???????? ?? ???? ??? ?????? ???? ???? ??? ???? ???? ????????? ??? :D ???????? ??? ?? ?? ???? ??????? ???????? ?` ??????? ?? ?? ?? ??? ?? ??????????? ????? -14...? ???? ?? ??????? ????? ????????? ?????? ???? ?????? ?? ??????? ???????? ? ???? ??????, ???????...??? ?????? ????? ?? ????????...?????? ??????! ?????? ????? ????????...

? ???? ????? ?????? ???????, ? ???? ???? ?????????, ???? ?? ?? ?? ?? ???????? ???? ?? ????? ? ?? ??????? ????? ???????? ??? ????? ?????? ? ?? ?? ?? ???? 5....

? ???? ????? ?? ?????...? ??? ????? ???? ?????? ? ??? ?????? ??? ?????? ??????..........


???????!!!

?? ??....?????????...

? ?? ????? ????????? ?? ????? ?????????? ?????... :prst

???????!!!

Ipak je bio solidan broj Delija u Podgorici, svaka casta za njih.

Quote from: "KBB"Ipak je bio solidan broj Delija u Podgorici, svaka casta za njih.

Koliko mi se ucinilo po ono malo prenosa sto sam uspeo da vidim, delovalo mi je kao lokalna ekipa iz CG?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Da, ali ih je opet bio pristojan broj.

Prvo poluvrijeme bilo je katastrofa. U drugom bolja igra ali ne na nivou na kojem ocekujemo.
Mislim da cemo biti bolji nego sto neki mozda i misle jer cemo rasterecenije igrati ovu gumenu ligu obzirom da prvih osam ide dalje u razigravanje pa se samim time ekipa moze vise i bolje uigravati bez pritisaka.
Pogotovo ako dovedemo nekog dobrog centra. Ne treba sada zuriti sa kritikama dok ne vidimo nakon par mjeseci kakvi cemo biti.
Dobro je bilo vidjeti onaj broj navijaca. Svaka cast momcima. Ja cu tek za koji dan do PG. Steta sto se tekma nije igrala kasnije.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Forever Ultras"
Quote from: "KBB"Ipak je bio solidan broj Delija u Podgorici, svaka casta za njih.

Koliko mi se ucinilo po ono malo prenosa sto sam uspeo da vidim, delovalo mi je kao lokalna ekipa iz CG?

poz,
budimir
Bila je okacena zastava STAR BOYS i pretpostavljam da je bio ultra crew, imali su dole na ogradi i neku parolu ali nisam video sta je pisalo... Ne znam jer ste primetili onih 5-6 klinaca(crnogorcici), odmah pored nasih, sve vreme su nesto prozivali, zezali, a imali su i obezbedjenje od strane 2 drota :rofl
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Navijanje na tekmi je vodila gurpa Star Boys iz PG.Imali su okacenu zastavu i parolu "I u ove teshke dane podrshka sa nashe strane".Navijanje odlicno s obzirom na brojnost i sastav ekipe. Ultra crew je u malom broju  bio na tekmi ali ne u kopu nego sa strane.Nakon tekme doshlo je i do okrshaja Star Boysa sa Warwarima ali nisam bash upucen u ta deshavanja.
amo daleko,daleko od mora...

Evo i jedne akcije STAR BOYSA,kada su se skupljali na zabjelu od jednom pojavila su se kola puna varvara(5-6njih) kola su bila jednog od vodja varvara L. valjda nisu mogli da ih napanu al uglavom kada su posle Star Boysi vidjeli ta kola u grad razbila su ih, ima Stete oko 200-300e.Medjitim cujem od xXx vajvaja da ce da ih sachekaju nedje...ona fora je*at majku bacit bombu.  :D
Vajvaji su izbili par njih(star boysa uglavom djecu) kod trgovinske skole i nekoliko majica im pocijepali.
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Jedino vredno pomena psisustvo i sve bolja organizovanost grupa iz unutrasnjosti a ovi napaceni igraci nastavljaju po starom... Toplo hladno... Nadam se da ce da zaigraju najbolje kad bude najvise trebalo, protiv cibone, groblja, zadra, olimpije, refleksa...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

@Red Star Forever...???? ?? ?? ?? ?? ??? ?????? ????? ???????...?? ??? ??? ??? ?????? ????? ???? ??? ?? ??? ???? ?????, ? ?????? ??? ????? ???? ???...?? ??? ???? ?????? ? ?????...

?????? ??? ?? ? ?? ?????? ????????? ??????, ??? ?? ????????, ??? ???? ?? ?? ? ?????? ?? ?????? ?? ??? ?? ?? ???????... :)

???????!!!

Quote from: "capocrimi"@Red Star Forever...???? ?? ?? ?? ?? ??? ?????? ????? ???????...?? ??? ??? ??? ?????? ????? ???? ??? ?? ??? ???? ?????, ? ?????? ??? ????? ???? ???...?? ??? ???? ?????? ? ?????...

?????? ??? ?? ? ?? ?????? ????????? ??????, ??? ?? ????????, ??? ???? ?? ?? ? ?????? ?? ?????? ?? ??? ?? ?? ???????... :)

???????!!!

Polako, meni se ekipa svidja. Jeretin i jos jedan kvalitetan centar tipa Obine i ova jtim moze jako puno da uradi. Cini mi se da dugo nisam gledao Zvezdu koja moze da pobedi bilo koga a moze da izgubi od bilo koga. Nema Zvezda ali ima timske igre.. Ako se iole secate osamdesetih, upravo takav nacin igre bio je zastitni znak naseg KK... :)

Polako, nemojte posle prve utakmice da "bacate kamenjem". Mene jedino plasi jedna druga stvar, sto sve u Zvezdinoj igri zavisi od Jeretina, a njega kada vidim, kao da gledam svojevremeno Nebojsu Ilica i molim se da mu krene sut...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

??? ???? ?? ?? ??????, ???...

??? ??????? ??????? ????? ??? ??????, ? ?? ?????? ? ?????? ?? ?? ??? ???????????...??? ?????? ???? ?? ?????? ?? ?????? ?? ?? ? ????? ??? ?????? ?? ?? ????? ?? ??? ?????? ?? ???? ? ?????? ?? ??????!

? ????????? ?? ???? ???? ?????? ?? ?????? ?????? ???????, ????, ???? ??? ???...? ???? ??? ?? ????? ?? ??????????? ???? ?? ????? ??????, ? ??? ?? ????? ???? ??...? ????? ?? ?? ??????? ?????? ??????...????? ?? ?? ??? ????????!

?? ???? ?????? ???? ????! ???? ?? ??? ?? ???? ????? ????? ????? ???? ??? ????? ? ???? ?????? ?? 30 ? ????! ? ?? ???? ??? ?? ???????? ?? ?? ?? ???? ????? ???? ????? ? ?? ?? ?? ?????? ??? ????? ??????, ??? ?? ???? ???? ????????? ?? ??????? ???. ????????????? ???????? ????, ? ?????? ???? ??????? ???? ???? ???? ????????????? ??????...??` ?????...

???????!!!

09/10/2004 | Izvor: B92
Pobeda Zvezde u
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

12/10/2004 | Izvor: B92, Beta
Sagadin: Mo
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

??????? ??????...?????? ???????????, 26 ??????, ?????? 208cm, ?????? ????? ?????? :)

?????? ?????? ?? ????? ?? ?????????...?????? ???????? ?????? ?? ?? ???...7 ????? (?????? ??? 50,4%, ??? ?? ??? 52,3 %, ?????? 1/6, ???????? 71,1%) ??????? ? ??????? ????? 4 ( 2,1 ? ??????? ? 1,8 ? ??????) ??? ?? ??????? ?????? ????????? ?? 22 ???????...

?????? ?????? ?? ?????? ?????? ??? ????? ?????? ?????? ? ???????? ???? ??? ???? ???????? ????? ?? 16:15 ?????? ? ???? ???????? ??????? ??? ?? ??? ????????, ???? ?? 4 ????? ? ??? ?????...?????? ?????????? 0....????? ????? ? ?? 14 ??????, 3 ????? ( ??? ?? ??? 1/5, ???????? 1/4) 3 ?????, 3 ?????...?????? ?????????? -2

???????? ?? ?? ?? ????????, ? ???? ??????? ???? ?? ???????? ? ?????? ??????? ?? ?? ?????????? ?? ?? ????????, ??????? ? ??????????? ????????????????? ????????? ?????? ??????...? ???? ???? :
(

???????!!!

Ma samo je bitno da je on blago nama igrao u Sloveniji to mu je glavna preporuka.I sta sad dovodjenjem ovog tugana necemo dovesti na centru onog drugog planiranog stranca??
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

?????? ??? ??? ?????? ??????...

05/11/2004 | Izvor: B92
Stefanovic pojacao Crvenu zvezdu

Slavko Stefanovic najbolji igrac Lavova 063 i jedan od najboljih ko

?? ?????? ?????? - ?? ?????? 113 - 71.

??????? ?? ?? ????? ????? ?????????? ?????, ??? ???? ???? ?? ?? ????. ??? ?? ????? ????? ?????. ???????? ?? ??????? ??? ?????? ?????? ?????????. ??? ????? ????????? ????????, ???????? ???????? ? ??????? ?? ???? ????? ???? ?? ?? ???????? ??? ??????  :ruke  :sampion

Igrace Zagreba bi mogao da pobedi i KK Majmuni iz Male Mostanice. Ko sve igra Kurtonku nemogu da verujem. Pa sa Slogom i Zdravljem je uvek bilo gusto do sredine 4. cetvrtine.