Семафор би колико ја знам требало да буде готов до Универзијаде, што је следеће године у ово доба отприлике.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Сутра се у 13 часова у Ниону одржава жреб за друго коло квалификација за Куп УЕФА у коме ће учествовати и Црвена звезда. Ранијих година је умела итекако да ме тресе еуфорија приликом првих жребања после летње паузе, а сад просто не знам шта да мислим. Сва ова дешавања у клубу ме толико брину, да ми је и противник кога ћемо сутра добити скоро па небитан.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Огромне су шансе да то буде неки хрватски или балијски клуб...

А ми ћемо сви да се надамо томе!  ;)

#44 July 31, 2008, 08:44:59 PM Last Edit: July 31, 2008, 08:46:36 PM by ЗЕМУНАЦ
01.08.2008
13.00CET
Извлачење у Ниону.
Од најзанимљивијих екипа које можемо добити издвојио би посебно Хајдук Сплит... е сад пошто нису завршени мечеви првог кола, од потенцијалних противника ово су потенцијални противници, наравно ми смо повлашћени па не можемо добити Херту, Аек, Бешикташ и остале јаче клубове...
TVMK - Nordsjælland
Shakhtyor Karagandy -
Ararat - Bellinzona
MTZ-RIPO - Žilina
Tobol - Austria Wien
Olimps - St Patrick's
Honka - ÍA
Vojvodina - Olimpik
H. Ironi Kiryat Shmona - Mogren
Vėtra - Viking
Pelister - APOEL
Sūduva - TNS
H. Tel-Aviv - Juvenes/Dogana
Länkäran - Lech Poznań
Dacia Chisinau - Borac
Omonia - Milano
Djurgården - Flora
Racing - Kalmar
Cherno More - Sant Julià
Győr - Zestaponi
Brøndby - B36
Marsaxlokk - Slaven
Vaduz - Zrinjski
EB/Streymur - Man. City
Spartak Trnava - WIT
Hertha - Nistru
Široki Brijeg - Partizani
Salzburg - Banants
Bangor - Midtjylland
Koper - Vllaznia
Zeta - IB Ljubljana
Glentoran - Liepajas Metalurgs
Cork - Haka
Legia - Gomel
Cliftonville - København
Hajduk - Birkirkara
FH - Grevenmacher

Ето да пратимо, кога ћемо добити потенцијално најзанимљивије су ове означене :)

Да не заборавим, и ове сезоне ће се играти трокружни систем са 12 тимова.

Quote from: Пијанац on July 31, 2008, 07:27:43 PM
Сутра се у 13 часова у Ниону одржава жреб за друго коло квалификација за Куп УЕФА у коме ће учествовати и Црвена звезда. Сва ова дешавања у клубу ме толико брину, да ми је и противник кога ћемо сутра добити скоро па небитан.

- Црвено-бели ће се наћи у повлашћеном положају на жребу јужно-медитеранске зоне, па су им потенцијални противници: Хајдук, Славен (Хрватска), Макаби Нетања, Хапоел Кирјат Шмона (Израел), АПОЕЛ Никозија, Омонија Никозија (Кипар), Интерблок Љубљана (Словенија), Влазнија (Албанија), Зрињски и Широки Бријег (БиХ). -

(мондо)



Гледај то на мало другачији начин...  ;D ;)

#47 August 01, 2008, 07:20:51 AM Last Edit: August 01, 2008, 07:22:50 AM by Пијанац
Не брини, гледао сам и на тај начин. Такође је и чињеница да нећемо организовано моћи да идемо на прва два европска гостовања допринела томе да нисам у претераној еуфорији. Ал' о томе боље на форуму Северна трибина...
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Прву утакмицу у КУПУ УЕФА звезда игра на страни против АПОЕЛА са Кипра. Игра се 14 августа.

Добро смо прошли лаган противник за почетак. Одговара нам и то што се први меч игра у госте, што због терена који се ради а и љепше је кад имамо реванш на Мари. Само се надам да ће Земан уиграти тим до почетка првенства и да ће стићи појачање у нападу. Зна ли неко што би са Принц Тагоеом, ево пола године чекао на одговор његовог тима. Буњевчевић је недавно рекао да је понуда поново послата још прије него је екипа пошла на припреме а одговор није ни стигао. Невјероватно као да доводимо Роналда.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Противник и није несто,али се несме опустити тако лако. Звезди је то прва утакмица ове сезоне ако гледамо такмичарски тако да противника не треба потцењивати ;).

Quote from: ЗЕМУНАЦ on July 31, 2008, 08:52:03 PM
Да не заборавим, и ове сезоне ће се играти трокружни систем са 12 тимова.
Шта куп УЕФА? >:(

Дечко претерано спамујеш!


Мислим да Звезда тренутно уопште није у ситуацији да било кога потцјењује. Стање у клубу и играчки кадар нам не дају за право да мислимо да ћемо се прошетати кроз Кипар. Треба им се само захвалити што нису признали Косово.  ;D



Након што није регистрован за куп УЕФА, Соме затражио раскид уговора.
:o :o :o



Quote from: Mikelandjelo on August 03, 2008, 03:16:19 PM
Након што није регистрован за куп УЕФА, Соме затражио раскид уговора.
:o :o :o

Уз то и да му се иплате све паре (3 године) . Није мали нормалан. Треба сада Буња да узме говнаву мотку и да најури коња неотесаног !!!
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Quote from: Ђоле on July 25, 2008, 04:32:00 PM
Један од најбољих играча нам је у свађи са управом и жели да оде,нисмо довели обећане бомбе,а тешко ћемо их и довести без Мишковићевог кеша,на припремама су нас клепиле којекакве екипе....уопште не мирише на добро.

Овоме што сам раније написао додаћу још и то да смо данас изгубили од нижеразредног Срема са 1-0!
Манекени треба да се покрију ушима,а Топлици набијем његове ''бомбе'' тамо где сунце не излази!Срамота!

око резултата чекајте људи где трчите,рекао сам већ једном добијали смо ми у припремама пре пар сезона вердер,галатасарај па смо имали очајну сезону,припремне утакмице никад нису нити ће бити мерило квалитета неке екипе,кад почне првенство знаћемо на чему смо.

Може и тако да се гледа,али брате ако си велики клуб онда ћеш напунити овакве тимове са 3,4 гола,небитно што је у питању пријатељска.С обзиром да на комплетним припремама мање-више само губимо,не знам на основу чега можемо да заиграмо нешто екстра боље за 10 дана.Ако припреме нису мерило спремности,шта је онда?

а шта имаш од тога ако напунимо срем са 5-0 или вердер и галатасарај и онда не урадиш ништа у целој сезони
рекао сам припремне утакмице односно резултати таквих утакмица нису мерило дали је екипа квалитетна или не,пре свега служи за испробавање играча,тактизирање...не кажем ја да ћемо ми добијати глодаре 10-0 и све остале тимове,али сачекајмо да видимо.Не кажем ни ја да је добро ово што губимо али с'обзиром да смо имали на осталим припремама и тотално другу ситуацију а и с'обзиром на познавање колико толико фудбала знам да то не мора ништа да значи.Нек они губе сада.