Није 28. него 29. августа.
color=red]FxCxRxSx[/color]

Quote from: "milan90"
Quote from: "николаБГ"Ајде доста негативности, претерујете...Сви морате да схватите да је у спорту победа онда када даш свој максимум. У датим околностима ово јесте наш максимум, игра 100 пута боља него пре недељу дана, имамо шансе за ЛШ и то је то.

Странци све бољи, Лукаш екстра... Ја разумем да сте сви доказани фудбалски тренери и спортски директори, има ту и покоји менаџер, али ајде се макар на 2 недеље суздржите од пљувања по Звезди и Пиксију, смарате...

QuoteЉуди ми смо га испушили за ову сезону

Милане90, после 2 утакмице  целу сезону називаш промашајем, преиспитај се мало.
То се односило за ЛШ ове сезоне, а као што је Милос_цз рекао касније ће се вероватно средити, овде је расправа о тренутној ситуацији. А ако те сви смарају заобилази форуме зато што овде и треба свако да напише шта мисли свиђало се то теби или не!

Заобилазићу шта се мени буде заобилазило. Најбоље да се сви искењате по свему, тако сте кењали уназад и за управу, па су вратили дугове и узели две дупле круне. И за странце, па испало само они играли у Глазгову, па хоћете Бошка а нећете страног тренера, па онда сад сви против Бошка, па сад довели Косана, он вам је алкохоличар. Најлакше је свему наћи ману! И онда ако се то покаже као истина, онда се поново опет исти људи јаве да се похвале да су све то већ знали.

А ако не дај боже, прођемо, и не дај боже се ваше песимистичке слутње не остваре, онда ће се исти јавити па рећи ух добро је ал игра је крш, сва срећа ал нећемо ми овако далеко да догурамо, брукаћемо се, јебаће нас са петардама и сл.

Вечити песимисти, не радите ништа добро ни себи ни свом окружењу када константно шаљете сву ту негативну енергију. Смарате, и нећу да заобилазим форуме... Знате да кењате играчима како немају веру у себе, а први сте ви ти који не верују у њих.

Далеко је од истине да су сви овде негативни, чак штавише мислим да је велика већина позитивна, проблем је што смо ми такав народ где ће се увек  чути критика пре хвале.  Ајде мало позитвног бре. Па сви би дали по три литре крви да су нам пре утакмице нудили овај резолтат, а сада када смо видели да смо могли боље, сада нам не ваља....

Згазићемо ренџерсе, три нула најмање, па они везе немају, нама само да се Салас прикључи и да проради шпиц. Имамо времена, само гледајте...

Милош је у праву, игра се 28. августа. Тако пише и на нашем и на УЕФА сајту.
..baklje gore, pesma cigana...

Кад ће се пустити карте у продају?

"Европска фудбалска унија (УЕФА) казниће Црвену звезду са 5.250 швајцарских франака (3.200 евра) зато што је седам играча тог клуба добило жуте картоне на утакмици против Ренџерса из Глазгова у квалификацијама за Лигу шампиона".

Ово је стварно невероватно...Не могу да верујем...  После неко да каже да нас не мрзе, и да не чекају неку минималну глупост само да нас казне!
УЕФА МАФИОЗИ!! :megafon  :boks

мене мало брине ситуација и стварање атмосфере да не смемо да примимо гол у реваншу,што ми не би дали 3 или 4 гола шкотима на маракани.То причам јер не дај Боже примимо гол на почетку ови имају доле сви да попадају и да се већ опросте од лш,знајући наш менталитет...Ко што Косан рече требају ови играче кад узму лопту да иду на то да дају гол а не да прође време а упркос свему то у Шкотској нисмо видели.

Quote from: "николаБГ"
Најбоље да се сви искењате по свему, тако сте кењали уназад и за управу, па су вратили дугове и узели две дупле круне. И за странце, па испало само они играли у Глазгову, па хоћете Бошка а нећете страног тренера, па онда сад сви против Бошка, па сад довели Косана, он вам је алкохоличар. Најлакше је свему наћи ману! И онда ако се то покаже као истина, онда се поново опет исти људи јаве да се похвале да су све то већ знали.

А ако не дај боже, прођемо, и не дај боже се ваше песимистичке слутње не остваре, онда ће се исти јавити па рећи ух добро је ал игра је крш, сва срећа ал нећемо ми овако далеко да догурамо, брукаћемо се, јебаће нас са петардама и сл.

Вечити песимисти, не радите ништа добро ни себи ни свом окружењу када константно шаљете сву ту негативну енергију. Смарате, и нећу да заобилазим форуме... Знате да кењате играчима како немају веру у себе, а први сте ви ти који не верују у њих.

Далеко је од истине да су сви овде негативни, чак штавише мислим да је велика већина позитивна, проблем је што смо ми такав народ где ће се увек  чути критика пре хвале.  Ајде мало позитвног бре. Па сви би дали по три литре крви да су нам пре утакмице нудили овај резолтат, а сада када смо видели да смо могли боље, сада нам не ваља....

Згазићемо ренџерсе, три нула најмање, па они везе немају, нама само да се Салас прикључи и да проради шпиц. Имамо времена, само гледајте..
.
Лепо и конструктивно речено. Свака част.

Јесте сигурни за тај датум? Идем на море, па ми је због тога важно. Дакле 28. или 29?
..кажу да причам много...

Quote from: "николаБГ"Заобилазићу шта се мени буде заобилазило. Најбоље да се сви искењате по свему, тако сте кењали уназад и за управу, па су вратили дугове и узели две дупле круне. И за странце, па испало само они играли у Глазгову, па хоћете Бошка а нећете страног тренера, па онда сад сви против Бошка, па сад довели Косана, он вам је алкохоличар. Најлакше је свему наћи ману! И онда ако се то покаже као истина, онда се поново опет исти људи јаве да се похвале да су све то већ знали.

А ако не дај боже, прођемо, и не дај боже се ваше песимистичке слутње не остваре, онда ће се исти јавити па рећи ух добро је ал игра је крш, сва срећа ал нећемо ми овако далеко да догурамо, брукаћемо се, јебаће нас са петардама и сл.

Вечити песимисти, не радите ништа добро ни себи ни свом окружењу када константно шаљете сву ту негативну енергију. Смарате, и нећу да заобилазим форуме... Знате да кењате играчима како немају веру у себе, а први сте ви ти који не верују у њих.

Далеко је од истине да су сви овде негативни, чак штавише мислим да је велика већина позитивна, проблем је што смо ми такав народ где ће се увек  чути критика пре хвале.  Ајде мало позитвног бре. Па сви би дали по три литре крви да су нам пре утакмице нудили овај резолтат, а сада када смо видели да смо могли боље, сада нам не ваља....

Згазићемо ренџерсе, три нула најмање, па они везе немају, нама само да се Салас прикључи и да проради шпиц. Имамо времена, само гледајте...
Већини вас је највећи проблем у клубу био Бошко Ђуровски. Кад је он срамотно смењен после само две утакмице, сви ваши проблеми су одједном били решени и све вам је постало лепо и идилично. Толико вам је сметао Ђуровски да вам је лепо да нам тренер буде и ова сподоба која је сада на тој функцији. Сметао ми је и 97' кад сам због њега проплакао задњих 25 минута против Екерана, смета ми и сад. Ни евентуални пролаз против ових несрећника и пласман у Лигу шампиона неће променити моје мишљење ни о њему ни о оном који га је довео. Овај други за две године на зеленој трави није постигао ни један једини резултат који није виђен за време, често критикованог, Џајића, правио је разне егзибиције и глупости ван терена, а кулминација свега је смена Бошка Ђуровског и постављање Мише Косановића на место тренера. А клуб, па и играчи, ће увек имати моју безрезервну подршку.

Quote from: "николаБГ"Сви морате да схватите да је у спорту победа онда када даш свој максимум.
Не знам да ли судије по овом критеријуму одлучују ко је победио у кик боксу, али знам да у фудбалу обично кажу да је победио онај који је дао бар гол више од противника. Колико ја знам, са том констатацијом се једино не слаже Миодраг Јешић.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: "николаБГ"
Quote from: "milan90"
Quote from: "николаБГ"Ајде доста негативности, претерујете...Сви морате да схватите да је у спорту победа онда када даш свој максимум. У датим околностима ово јесте наш максимум, игра 100 пута боља него пре недељу дана, имамо шансе за ЛШ и то је то.

Странци све бољи, Лукаш екстра... Ја разумем да сте сви доказани фудбалски тренери и спортски директори, има ту и покоји менаџер, али ајде се макар на 2 недеље суздржите од пљувања по Звезди и Пиксију, смарате...

QuoteЉуди ми смо га испушили за ову сезону

Милане90, после 2 утакмице  целу сезону називаш промашајем, преиспитај се мало.
То се односило за ЛШ ове сезоне, а као што је Милос_цз рекао касније ће се вероватно средити, овде је расправа о тренутној ситуацији. А ако те сви смарају заобилази форуме зато што овде и треба свако да напише шта мисли свиђало се то теби или не!

Заобилазићу шта се мени буде заобилазило. Најбоље да се сви искењате по свему, тако сте кењали уназад и за управу, па су вратили дугове и узели две дупле круне. И за странце, па испало само они играли у Глазгову, па хоћете Бошка а нећете страног тренера, па онда сад сви против Бошка, па сад довели Косана, он вам је алкохоличар. Најлакше је свему наћи ману! И онда ако се то покаже као истина, онда се поново опет исти људи јаве да се похвале да су све то већ знали.

А ако не дај боже, прођемо, и не дај боже се ваше песимистичке слутње не остваре, онда ће се исти јавити па рећи ух добро је ал игра је крш, сва срећа ал нећемо ми овако далеко да догурамо, брукаћемо се, јебаће нас са петардама и сл.

Вечити песимисти, не радите ништа добро ни себи ни свом окружењу када константно шаљете сву ту негативну енергију. Смарате, и нећу да заобилазим форуме... Знате да кењате играчима како немају веру у себе, а први сте ви ти који не верују у њих.

Далеко је од истине да су сви овде негативни, чак штавише мислим да је велика већина позитивна, проблем је што смо ми такав народ где ће се увек  чути критика пре хвале.  Ајде мало позитвног бре. Па сви би дали по три литре крви да су нам пре утакмице нудили овај резолтат, а сада када смо видели да смо могли боље, сада нам не ваља....

Згазићемо ренџерсе, три нула најмање, па они везе немају, нама само да се Салас прикључи и да проради шпиц. Имамо времена, само гледајте...
Најзад нормалан однос према клубу, какав сви треба да имамо!!!
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "Pijanac"
Овај други за две године на зеленој трави није постигао ни један једини резултат који није виђен за време, често критикованог, Џајића, правио је разне егзибиције и глупости ван терена, а кулминација свега је смена Бошка Ђуровског и постављање Мише Косановића на место тренера. А клуб, па и играчи, ће увек имати моју безрезервну подршку.

У Џајкино време би нам за тај резултат требало најмање 5 година. Покушаји да се доведе страни квалитетан тренер за мене нису егзибиције и глупости ван терена, ако си на то мислио. И требао је да смени Бошка јер се човек евидентно изгубио. Ја сам мислио да је он боље решење од неког непровереног и скупог странца. А какав је Косановић још је рано да се суди, иако се види напредак после Ренџерса. Видећемо после реванша, сад нам је тако како је и треба им дати подршку.

@пијанац

Судије у кикбоксу дају победу ономе који је задао више удараца. А из личног искуства могу да ти кажем да се често после пораза осећаш боље него после неких шугавих победа. Када знаш да је противник бољи а ти даш свој максимум, не уплашиш се, победиш себе. То је поента спорта. Са таквим ставом слабији понекад побеђује јачег у сваком спорту.
Е сад.. има доста разлике између појединачног и екипног спорта, нарочито зато што много људи не схвата поенту спорта, па ни твоји суиграчи, навијачи. Онда се услед НЕЗАДОВОЉСТВА  стварују ЛОШЕ вибрације, на свим релацијама у клубу. А ако  ми  навијачи, чији је задатак безрезервна подршка клубу не можемо да макар око нас створимо добре вибрације онда све у курац.

Ако ти не видиш да је Звезда показала евидентан напредак, да се нису уплашили, да су дали тренутни максимум и то те не задовољава ја не знам шта да ти кажем. Навијај за Манчестер онда, они побеђују увек.

Нећу да улазим у дубље анализе јер све се зна, и у вези клуба, странаца, управе, тренера. На свим се пољима се напредује, можда не брзином којом би ми желели, али се напредује.

и зато вам кажем, за две недеље ће напад опасно да проради, улазимо у Лигу шампиона, само треба сви у клубу да наставе да раде свој посао и да пробају да у томе буде бољи него што су били јуче. А то не значи да пијанац, милан и екипа треба још јаче да пљују по свему

Свака част за неке од ових коментара.Наравно да треба бити оптимиста,али не само против Ренџерса него против сваког тима са којим играмо.Можда ми се тренер Косановић није најбоље решење ,али то није разлог да будем песимиста.Разговарајући са људима ових дана схватио сам колико су сви малодушни.То нама некада није била одлика.За то су по мени криви новинари,који пред сваку утакмицу направе од неког сасвим просечног тима европског гиганта.На тај начин сасеку крила и играчима и тренеру који се вероватно на тај начин бојећи се неуспеха играју бојажљиво.Сећам се то је била утакмица против Каирата када су о њима написали хвалоспеве.Тада смо убедљиво победили.


Против оваквог Ренџерса коме је оваква игра врхунац форме,а верујте јесте,јел су овако,а можда и лошије играли целу прошлу сезону,треба играти максимално офанзивно од почетка на што више голова 3 или 4 па макар примили гол.По мени никада ништа нисмо урадили у Европи играјући дефанзивно сем можда у Барију.

Кроз историју овакве тимове смо испраћали са 5 комада са Маракане.Нека се историја понови


:sampion

Извините због грешака у писању  и  дуплог одговора.

@НиколаБГ

Јбг, пре само 7 дана ниси овако ширио позитивне вибрације када је на тапет стављен и касније прописно извређан човек који је као тренер у Звезди освојио више трофеја од овог садашњег. Тада си се приклонио негативним вибрацијама које су севале на све стране. А сад, кад ја, који сматрам да је за Црвену звезду срамота да је ова појава води, дишем свој глас против онда позиваш на мир, стрпљење и позитивне вибрације. Све то ни ти ни твоји истомишљеници нисте имали прошлог четвртка. Што се подршке тиче, ваљда и сам знаш да се она не даје овде него на стадиону. Моја подршка на стадиону изостати неће. Али ћу задржати себи право да на овом месту за расправу изнесем оно што ми се свиђа и не свиђа. Ваљда форум за то и служи.

@ВВодооо

Егзибиције и глупости ван терена:

Димитрије Мита Пантић, млађи референт

пијанац ђуровски је освоји дуплу круну и свака му част на томе,а освојио је не добром игром звезде већ лошом игром осталих тимова,ал опет свака му част на дуплој круни.Да је Бошко остао у Глазгову би примили 3 комада у то сам сигуран...Евидентан је напредак у односу на левадију и ко то не види ил неће да види или се не разуме у фудбал.Косановић можда испадне лош по нас ал бар му дај времена да покаже да је лош немој да пљујеш на почетку и немој судити по ономе шта је пре урадио и мислим какав ти је аргумент и да уђемо у лш за мене је Косановић деген мислим брате...то је твоја ствар али ти резултат мораш да поштујеш.
Ја се не плашим реванша и сматрам да ћемо ући у лш једино ме нервира атмосфера  да морамо их добити 1-0 а ако нам дају гол да је све готово само се плашим да нам зато шкоти не дају гол неки брзи у реваншу и онда да се ови погубе,кад би играли свих 90 минута без калкулисања са правим приступом гарантујем да би било 3-4 разлике за нас.

Quote from: "Мезимче"Кад ће се пустити карте у продају?

Вест са сајта ФК:

16.08.2007 12:42
Одређене цене улазница за меч са Ренџерсима
Очекује се пуна Маракана


Фудбалски клуб Црвена звезда одредио је цену улазница за предстојећи меч трећег кола квалификација за Лигу шампиона између Црвене звезде и Глазгов Ренџерса, која се игра у уторак 28. августа са почетком u 20 часова.

Улазнице за северну и јужну трибину коштаће 800 динара, за источну 2000 бочна места и 2500 динара центар, а за западну 2.500 бочна места и 3.000 динара централни део. Цена улазница за ВИП галерију је 4.000 динара, а за ВИП 2 10000 динара.

Карте за утакмицу Црвена звезда – Глазгов Ренџерс продаваће се на благајнама стадиона Црвене звезда од петка 24. августа u 10 часова, у суботу од 10 до 18 часова и на дан утакмице од 10 часова.

Требовање улазница је могуће до понедељка, 20. августа у 15 часова путем факса +381 11 3672 387. Улазнице за северну трибину није могуће купити путем требовања.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Пикси, хвала ти! Ето, сад ће татини и мамини синови да позирају на северу (сетите се милана), а навијачи који редовно долазе на север или неће имати паре за карту или ће остати без улазнице. Претпостављам да пропуснице не важе?

Quote from: "Rion"Није 28. него 29. августа.

Извињавам се због грешке ипак је 28.
color=red]FxCxRxSx[/color]

Пропуснице важе.
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007