Ђуровски хвала ти за све, али ти искрено појма немаш! И зато

одлази!
65 (75.6%)
остани...
21 (24.4%)

Total Members Voted: 84

Voting closed: August 08, 2007, 06:11:28 PM

Људи добро је није Бата Ђора :D

жасу :(

како само серете,прво отворите тему где је 95 посто људи за смену Бошкову и сад као сте против смене,Косановић је ако ништа друго искуснији и свакако донекле бољи тренер има иза себе какве такве резултате.Видите и играчи да су почели да се буне на шта би изашло да је Бошко остао...И имајте на уму увек онај позитивни шок код играча што изазове промена тренера тако да се надам да ће то у Глазгову донети успеха а после ће имати колико толико времена да спреми екипу за други меч...Далеко од тога да је Косановић идеалан ни близу али јбг морало је овако...

Quote from: "Skrimo"како само серете,прво отворите тему где је 95 посто људи за смену Бошкову и сад као сте против смене,Косановић је ако ништа друго искуснији и свакако донекле бољи тренер има иза себе какве такве резултате.Видите и играчи да су почели да се буне на шта би изашло да је Бошко остао...И имајте на уму увек онај позитивни шок код играча што изазове промена тренера тако да се надам да ће то у Глазгову донети успеха а после ће имати колико толико времена да спреми екипу за други меч...Далеко од тога да је Косановић идеалан ни близу али јбг морало је овако...

Па знаш како је Скримо, никоме се не може удовољити. Како год шта да се направи, увијек ће се нешто за мркетати. Иако су овђе у апсолутној већини мушкарци, мркећемо чешће ко неке старе бабе!  :D  namigivanje

Косановић? Ајме мени! :finger  Ипак, има двије ствари, које Бошко нема-јасан концепт и систем игре:4-4-2 и мало више искуства. Е да ли ће нам то сада помоћи...

Поз.

Quote from: "DelijaHH"Косановић? Ајме мени! :finger  Ипак, има двије ствари, које Бошко нема-јасан концепт и систем игре:4-4-2 и мало више искуства.

Имали смо ми и код Бошка јасан систем игре 4-6-0 :D
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "Леса"
Quote from: "DelijaHH"Косановић? Ајме мени! :finger  Ипак, има двије ствари, које Бошко нема-јасан концепт и систем игре:4-4-2 и мало више искуства.

Имали смо ми и код Бошка јасан систем игре 4-6-0 :D

:rofl  :rofl  :rofl

Од Бошка нема горег, то је сигурно...

Жао ми је Бошка, јер је он велики Звездаш! Ако се не варам, одиграо је преко 500 утакмица (!!!) за нас и наш свети црвено-бели дрес натопио знојем као ријетко ко други.

Само, нажалост, као тренер, он није испунио очекивања нимало (преведено: он нема благе везе!).
Тако да је његова смјена била логични корак. За састав тима, систем игре, уиграност и физичку спремност је одговоран само тренер, а код нас је шкрипило на све стране, тако да Бошку спаса није било.

Ебига, сад морамо овако даље. Оно што ме стварно нервира, јесте, да немамо никакав континуитет у вези тренера. Сваке године га мјењамо.

Рекао сам једном, и поновићу. Бошка ћу вјечно памтити по 11 година у Звездином дресу и по дуплој круни. Хвала му за то. Али морао је оде, што прије, јер ово није личило ни на шта.

Косановић? Он је био тренер Звезде, 97/98, ако се не варам. Видјећемо, али надам се позитивном шоку код играча.

Иначе, на "Маракани" ниједан тренер није саставио двије цијеле сезоне још од Бранка Станковића ...  :D



Шта бре овде појединци хоће ког тренера??Капела,Дел Боскеа,Муриња?!Па и ја бих бициклом на месец....Није проблем у непосредним извршиоцима фудбалских радова већ у актуелном неспособном и лажљивом тзв ,,менаџменту" који за разлику од нас који живимо за ЗВЕЗДУ од исте живи а знања у вођењу било ког фудбалског клуба има колико и несретни Бошко у тренерском послу!

Quote from: "Paya Pikey"Шта бре овде појединци хоће ког тренера??Капела,Дел Боскеа,Муриња?!Па и ја бих бициклом на месец....!

:rofl

Quote from: "Djole"Међутим шансе да буде смењен не постоје,бар не до септембра,ма колико ми сви то желели.

Повлачим реч! :D
После ове изјаве Коромана могу само да мислим шта би се дешавало и каква би атмосфера била у тиму да је Бошко остао.

Ма добро је... Од почетка говорим да Бошко није неко ко нас може увести у европу. Титулу смо узели јер се Партизан распадао, а не зато што смо ми имали игру. Ја сам био и за то да се обавезно доведе страни тренер јер нашим играчима треба ауторитет.

Косан није најсјајније решење, чак штавише мени је у сећању остао као дебил, али у овом тренутку је ипак то помак напред, јер горе не може. Лоша игра, лоша атмосфера на релацији играчи-тренер... то није ништа обећавало. Позитиван шок о којем причате ће дефинитивмо бити присутан и ја сам сада 100 пута већи оптимиста него јуче.

Шта знам, видећемо за 4 дана, сутра сви на чуку да им дамо подршку и то је то!!!

:sampion

МИША КОСАНОВИЋ!!!  :ruke  :ruke  :ruke  ВРХ брате ВРХ!!!

Надам се да прецедник озбиљно разматра успостављање спонзорске сарадње са фирмом Рубин Крушевац. Чисто да тренер може џаба да пије пред утакмицу. А после утакмице ће нам онако кроз дим од цигаре на конференцији за штампу, промуклим гласом, процедити објашњење зашто смо на Маракани изгубили од Смедерева са 1:0.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: "Pijanac"МИША КОСАНОВИЋ!!!  :ruke  :ruke  :ruke  ВРХ брате ВРХ!!!

Надам се да прецедник озбиљно разматра успостављање спонзорске сарадње са фирмом Рубин Крушевац. Чисто да тренер може џаба да пије пред утакмицу. А после утакмице ће нам онако кроз дим од цигаре на конференцији за штампу, промуклим гласом, процедити објашњење зашто смо на Маракани изгубили од Смедерева са 1:0.

Они су нам већ спонзори :ruke  :ruke  :ruke Пецони је наш спонзор,а он је уједно власник Рубина.Немој за Мишу да бринеш снаћиће се он већ :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  ;pivo  ;pivo  ;pljuga  ;pljuga  namigivanje

Ђуровски је прецизирао да је после пораза од естонске Левадије у реванш утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона дуго размишљао који потез да начини, свестан да је његов тим изгубио од просечне екипе на недостојан начин 'који никако није у складу са реномеом трофејног српског клуба'.

"У разговору са председником клуба Драганом Стојковићем у четвртак по подне понудио сам оставку и она је потом на Управном одбору и усвојена. Одлуку сам мирно прихватио, јер сам велики 'звездаш'. Овој екипи је потребан 'стрес' који ће да је тргне из летаргије. Једини начин да се то у овом тренутку оствари је промена тренера"

Према договору са челницима Црвене звезде, бивши тренер српског првака ће остати у клубу и биће распоређен на неко ново радно место, одговарајуће његовом знању и искуству.

Бошко је овом изјавом показао шта значи бити прави ЧОВЕК и искрен ЗВЕЗДАШ без обзира на скромно тренерско знање!Људино хвала ти на свему!

Немојте да сте наивни! Каква црна оставка, па 3ар није јуче и3јавио да би ра3мишљао о оставци САМО да смо ипали. Ђуровски је отеран и тако је морало да буде. Е сад Косан... шта рећи... Боже помо3и!
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Quote from: "Војник_севера"
Quote from: "Pijanac"МИША КОСАНОВИЋ!!!  :ruke  :ruke  :ruke  ВРХ брате ВРХ!!!

Надам се да прецедник озбиљно разматра успостављање спонзорске сарадње са фирмом Рубин Крушевац. Чисто да тренер може џаба да пије пред утакмицу. А после утакмице ће нам онако кроз дим од цигаре на конференцији за штампу, промуклим гласом, процедити објашњење зашто смо на Маракани изгубили од Смедерева са 1:0.

Они су нам већ спонзори :ruke  :ruke  :ruke Пецони је наш спонзор,а он је уједно власник Рубина.Немој за Мишу да бринеш снаћиће се он већ :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  ;pivo  ;pivo  ;pljuga  ;pljuga  namigivanje
За сваки случај спремно је и ово да га подсети на највеће успехе у тренерској каријери:

 :flasa

Искрено, криво ми је због овога. Па како може Косановић да сложи екипу пред овако битан меч (мислим на меч са Ренџерсима не са Чуком :) )? Ако успе да нас одведе у лигу шампиона биће нови бог-ако не извлачиће се на чињеницу да није имао времена... Све у свему моје мишљење је да је Косановић једини профитирао!

Славољуб Муслин, један је Славољуб Муслин  :ruke

Naravno Djurovski ajde bln MRSSS.. da nam se dushmani smiju kako gubimo od jedne Livade i shta ti ja znam..PIXI je trebao malo ranije da razmislja o dovodjenja trenera,ali on je puco samo na neke velike zvezde koja su trazila milione..e sad je pixi kasno...Samo pochinje liga,LS sa Rangersom a nasha ekipa u Haosu..Eto nadam se da ce ovaj novi trener da se pokazemo u pozitivnom svijetly.. :P

btw zao mi je shto pishem hiroglifima..
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!