Делије,за утакмицу са Офк-ом смо спремили акцију у којој ћемо сви да учествујемо у кореографији која се разликује од досадашњих.
Тј испред стадиона свакоод нас купиће српску заставу димензије 1,5 пута 1 метар по цени од само 100 динара и тако ћемо да на стадиону раширимо 1000 застава па нек грми уѕ песму Ђенерале http://www.youtube.com/watch?v=azNr9a1_sRM&feature=related

Е а после кад свако понесе своју купљену заставу кући својо онда их сви качимо на своје терасе балконе и тако настављамо акцију у вези подизања и одржавања морала у српскоме народу.

Све у свему понесите по 100 дин како би имали  српску заставу.


Делије, немојте да касните, уђите пола сата пре утакмице!!
КОСМЕТ ЈЕ СРБИЈА!!

само једна исправка на званичном сајту стоји да је утакмица у 16.30ч
отварање пролећног дела сезоне на нашој маракани,СВИ НА СЕВЕР

Quote from: "KB FCRS"само једна исправка на званичном сајту стоји да је утакмица у 16.30ч
отварање пролећног дела сезоне на нашој маракани,СВИ НА СЕВЕР

Јесте почетак текме у 16.30ч, али је радомир вероватно хтео да каже (пре свега због ове акције, тачније кореографије) да Делије треба да дођу бар пола сата раније, око 16ч, да би то имало најбољи ефекат... А чини ми се да је и број застава у ограниченом броју, тако да ће предпостављам бити прилика, за оне који не успеју да је купе сутра, да то ураде на некој од наредних утакмица.

ПС. Нисмо споменули Завршни турнир Купа ЦЕВ који се сутра и у недељу одржава у Београду. Као што сви сигурно знају, учествују и наше одбојкашице. Управа ФК-а је направила лош потез померањем термина за 16.30ч, јер тиме није омогућено да се са Маракане стигне на почетак одбојке у Пиониру. Неко ће са шипке вероватно рећи каква је организација поводом тог турнира због одлагања термина са ОФК-ом. Али сигурно је да ако се већ остаје до краја фудбала (што је по мени логично), онда после свакако треба пожурити у Пионир. Девојке су заслужиле подршку, једном се игра оваква завршница у БГ-у, треба им пружити подрчку за пласман у недељно финале, напунити и грмети у Пиониру...
Јесте скретање са теме, али мислим да треба поменути и ово.  namigivanje

Quote from: "радомир"...
Аууу!
Свака част за акцију!
Од мене једна добронамерна сугестија, тачније критика:
Цена 100 динара
Па то је смешно.
Верујем да 1000 застава може да се распрода по цени од 200-300-500 без икаквих проблема.
Ово је изгледа само пуко покривање трошкова за израду застава па ако желимо нешто да дамо у хуманитарне сврхе, мислим да није никакав проблем да се цена повећа.
;pivo

izgleda da je tekma pomerena za nedelju u 16.30 ako je tacna informacija sa u92 onda sutra svi na odbojku.devojke su zasluzile podrsku

Quote from: "KB FCRS"izgleda da je tekma pomerena za nedelju u 16.30 ako je tacna informacija sa u92 onda sutra svi na odbojku.devojke su zasluzile podrsku



то је нека грешка!!! немогуће је да се играју 4 утакмице истог дана у истој хали. у суботу играју насе у 18h полуфинале, па у недељу финале

па он је рекао за фудбал,не за одбојку да је одложено за недељу.

Свуда пише да се игра у суботу, једино код оних усташа на 92 да је у недељу.

http://www.sd-crvenazvezda.net/index.php?mod=rezul

пише и на монду да је текма у недељу  :zbunjen

Јесте, изгледа да је помјерена за недељу.. прочитах на још неком сајту али није још ништа званично,јер још нема саопштења из фк...

Па јебем ти ја то такмичење и тај савез кад се дан пред текме не зна кад је.
Свака част за акцију са заставама!
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Мени то све смрди.

Много случајности и у најмању руку неких чудних догађаја обележило је досадашњи део сезоне нашег клуба.

Скандали, хапшења, казне, одласци и доласци, играње пред празним трибинама... Нисам параноик, али све више почињем да сумњам да нам неко ради о глави.

Коме је циљ да шири дезинформације о термину одржавања утакмице у тренутку када је поред подршке тиму у борби за титулу важна бројност и због подршке Косову?

Утакмица се игра у СУБОТУ У ПОЛА ЧЕТРИ! 16 и 30 ч!. Била је моја грешка горе, али нека, нема везе, као што неке рече у 16ч, Четри сата испред маракане да би сте на време купили србску заставу!

Quote from: "радомир"Утакмица се игра у СУБОТУ У ПОЛА ЧЕТРИ! 16 и 30 ч!. Била је моја грешка горе, али нека, нема везе, као што неке рече у 16ч, Четри сата испред маракане да би сте на време купили србску заставу!

Мислиш у пола 5?
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

:lol:  :lol:  :lol:
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

дефинитивни субота 16.30ч као што рече бока мени је ово све много сумњиво,као да некоме одговара да нас што мање буде на стадиону,али делије у инат свима сутра на север

Подржавам акцију... заиста је вредна спомена!  :ruke

Треба доћи, и пружити подршку Звезди, нашем Косову, и 1 паметном паролом испрозивати ове крелосе што стално померају термине, и стварају хаос око тога! И нашој "необавештеној" управи, треба посветити 1 транс

Quote from: "OrtoDelija"
Quote from: "радомир"Утакмица се игра у СУБОТУ У ПОЛА ЧЕТРИ! 16 и 30 ч!. Била је моја грешка горе, али нека, нема везе, као што неке рече у 16ч, Четри сата испред маракане да би сте на време купили србску заставу!

Мислиш у пола 5?

Е jебем му матер! Погреши човек...

Заставе ће се продавати већ сат-сат и по пре текме.. Немој сви да нагрнете 5 минута пре почетка утакмице!
Немој да је кренуо неко без 100 динара у џепу, не ваља излазити без пара из куће.. :D
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "фкцз"Заставе ће се продавати већ сат-сат и по пре текме.. Немој сви да нагрнете 5 минута пре почетка утакмице!
Немој да је кренуо неко без 100 динара у џепу, не ваља излазити без пара из куће.. :D

:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke