Але але Оооо Џомбу карамо, Џомбу карамо...

 Браћо,ја сам Стефан Мојсић,из Ораховца.Желим да постанем пријатељ свима...Сви који желе да ми пишу m.stefan94@live.com

црна гора признала косово, и званично.

па куда иде овај свет?
I just want to see your blood,
I just want to stand and stare.

Страшно,изгледа да ће и Mакедонија,до јуче смо живели заједно,православци и ми и они,и тако да нам забију нож у леђа.Дали би Турска рекла да неподржава независност!?Што је горе,сви су они у ствари Срби.
...ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЛУДО,ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЗНАЈ...

Невероватно.......
Разочаран сам у све.......
Осећам фрустрацију  мени која је сваким даном све већа,свом неправдом која се догађа око нас >:( >:( >:(
Нервероватно >:(
БОЛЈЕ ЈЕ БИТИ МАЛО ЛУД,НЕГО МАЛО ПАМЕТАН!

''Бог вас клео погани изроди,шта ће турска вјера међу вама''...Његош се сада вероватно преврће у гробу,али нажалост све је у рукама Мила,шиптарског човека.Што се мене тиче црногорцима од данас укинути све врсте повластица у Србији,почев од бесплатног школовања па надаље.Србија је добра да се буде директор у њој,да се шверцује кроз њу,да се музе на сваки начин,а када је у питању заједнички живот и српски национални интереси онда смо им најгори непријатељи.Море мрш! >:(

Црвена Звезда-Будућност пг у баскету,задња утакмица,кад је на почетку највећи човек са трибине северне рекао немој да је неко случајно да му ми не би ј...... матер...доле има српског народа...тако некако је било.Црногорци су Срби исто као и ја као и ти,само са пореклом из Црне Горе,тако да разлике између мене,тебе и неког ко је из Црне Горе дошао НЕМА,сви смо ми Срби.Треба гледати од човека до човека,никако све црногорце ставити у један кош и то још са милом.Како би се ти осећао да неко спомене разбијање града за време оног великог митинга за косово и онда погледа тебе јер су њему сви навијачи исти...

Иначе у Подгорици не можете да студирате јер су скоро сви професори отишли у Србију после проглашења независности,јер се наравно нису слагали са миловим режимом.Такви људи не могу нанети штету Србији зар не?А што се тиче оних који кењају по Србима зна се како се треба понашати према њима и шта им треба радити....
 

туга,ево сад је и македонија признала косово....... :( :(
БОЛЈЕ ЈЕ БИТИ МАЛО ЛУД,НЕГО МАЛО ПАМЕТАН!

Наравно да из ове приче треба изопштити обичан народ, јер сам сто посто убеђен да за ово  признавање КИМ од стране усташко-шиптарске клике мила ђукановића није било ни 10% подршке међу народом/бирачима... Али... По мени их треба све казнити, то ће бити једини начин да скину ђубре са власти, овако ми смо према свима добри и свима желимо да помогнемо а са свих страна нам се забијају ножеви у леђа... Мада је овај потез више као нож у око, много више боли...

Зна ли неко да ли је било каквих протеста у Подгорици и другим градовима због овога?! Не могу да верујем да ће и овај потез највећег злотвора на просторима бивше сфрј црногорски народ пропратити мирно...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: Red Star Forever on October 10, 2008, 11:50:59 AM

Зна ли неко да ли је било каквих протеста у Подгорици и другим градовима због овога?! Не могу да верујем да ће и овај потез највећег злотвора на просторима бивше сфрј црногорски народ пропратити мирно...
Најављени су протести опозиције у Подгорици.
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

Quote from: Mилутин on October 09, 2008, 09:50:17 PM
било.Црногорци су Срби исто као и ја као и ти,само са пореклом из Црне Горе,тако да разлике између мене,тебе и неког ко је из Црне Горе дошао НЕМА,сви смо ми Срби.Треба гледати од човека до човека,никако све црногорце ставити у један кош и то још са милом.Како би се ти осећао да неко спомене разбијање града за време оног великог митинга за косово и онда погледа тебе јер су њему сви навијачи исти...

Мислио сам да сам био јаснији,али РСФ је у принципу већ објаснио оно што и ја мислим.Наравно да се ово што говорим не односи на нашу српску браћу која су пореклом из црне горе,него на оне што се изјашњавају црногорцима,што подржавају Мила,што уводе своју азбуку са 34 слова,итд.То је гамад према којој Србија нема разлога да буде попустљива и толерантна више,која нам је јуче забила нож у леђа.
Исто важи и за македонце,мада,колико сам упознат код њих шиптари малтене чине већину у државним институцијама власти тако да онда и не чуди...

Велика већина народа у Црној гори је против онакве одлуке владе њихове,па чак и међу присталицама ђукановића доста људи је против тога.Али шта то све вреди кад је Црна гора под патронатом америке такође и то што им је влада или бар најважнији људи у њој у јако блиском окружењу са шиптарским криминалцима са Космета.
У Македонији је мало лошија страна тамо је скоро половина становништва шиптарско,ниједна влада не може да се замисли без шиптарских странака јер иза себе имају велики број људи-гласача.Македонски народ а да не причам о Србима који тамо живе је такође против ове одлуке,а да не причам да су шиптари претили због одуговлачења признања да ће оборити владу,да ће покренути немире...тако да њих у неку руку и могу да разумем они имају већ свој Космет у својим границама тј цела македонија је угрожена,док Црногорска власт све то ради из личне користи.
Није ни случајно што је баш одабран термин са њихове стране кад ће признати Космет...


Е, тако нам и треба када ове јајаре што су код нас на власти чине све да ни сама Србија не штити своју територију! Па онда то неће ни наша "браћа" (?)...  >:(

Каже министар иностраних послова Црне горе да очекује разумевање од српских власти и српског народа...

- Од власти Србије сигуран сам има разумевање (додуше не јавно), јер су то исто сисачи америчких кураца као и црногорске власти, а од народа... МОЖЕ ДА НАМ ПОПУШИ КУРАЦ!  >:( >:( >:(

Што се Македоније тиче, јесте да они имају "своје косово" у Македонији, као и шиптарске терористе АНА (Албанска Национална Армија), осим наравно и шиптаре у властима и водећим институцијама, али управо тиме што су признали независно Косово су утерали сами себи курац, јер то онда значи да се неће бунити ни када сутра шиптари оцепе део Македоније и припоје га Косову... Мислим, ако реално гледамо...
Али и они морају да лижу јаја Америма, па је зато тако!!!

ЦРНОГОРЦИ, "БРАЋО" НАША, ПАЛИЋЕМО СЕЛА ВАША!!!

ЈУЖНА СРБИЈА, НИКАД МАКЕДОНИЈА!!!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ево братијо за шта и за кога смо ратовали:

Лепо каже српска народна пословица: 'РАНИ КЕРА ДА ТЕ УЈЕДЕ!  >:(


Уби, закољи...  >:( >:( >:(

ЦРНОГОРЦИ, "БРАЋО" НАША, ПАЛИЋЕМО СЕЛА ВАША!!!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА


Не треба поистовећивати одлуку ове шиптарско-америчке Владе ЦГ и Вардарске македоније, са осећањима Срба, и осталих грађана, у тим деловима српских земаља.. рећићу вам само, ако је неко заборавио, да управо на северу Црне Горе, је и настала прва Српска држава, која је обухватала и Рашку област.. већина нас управо одатле вуче своје далеке, далеке корене..
Исто тако могли би да мрзимо Пољаке.. јер је њихова Влада признала Космет као независну државу.. а видело се да је то уз директиву САД направљено... Чак и Словенија није баш била вољна то да ради, јер се бојала својих инвестиција у Србији, и бојкота њихових производа... Мада њих односи Срба и шиптара не интерсују превише.


И још нешто..
Quote from: Веља on October 10, 2008, 10:21:36 PM
ЦРНОГОРЦИ, "БРАЋО" НАША, ПАЛИЋЕМО СЕЛА ВАША!!!

Ово ми се никако не свиђа!!! Прво, као што сам рекао не треба трпати у исти кош све црногорце, друго, ни по људским, и по Божијим законима овако нешто није нормално!
Знам, неко ће помислити, па и они (наши непријатељи) су нама то радили, али браћо да вас питам: Колико се ви заиста осећате православцем? Свако онај ко у себи има нешто хришћански и православно, не треба да размишља на овакав начин! Ово је добронамеран савет за све. Ко и даље не верује у ово што причам, нека мало прочита Владику Николаја, па ће му неке ствари онда бити још јасније!!!

#139 October 11, 2008, 10:46:57 PM Last Edit: October 11, 2008, 11:03:01 PM by Вечити ДЕЛИЈА
Quote
Македонци признали Косово, Достанић отишао
   

Познати фудбалски стручњак Ратко Достанић није више шеф стручног штаба скопског Вардара, саопштено је у Врању.

Само два сата пошто су скопски медији саопштили да је Република Македонија признала једнострано проглашену државу Косово, Достанић је одлучио да напусти кормило скопског клуба.

Достанић је у петак са супругом Милом напустио Скопље и допутовао у Врање, а затим одржао конференцију за новинаре на којој је саопштио разлоге одлуке.

Према његовим речима у Вардару је имао изванредне услове за рад, али у земљи "братског македонског народа" није могао да прихвати такву "кукавичку и лицемерну одлуку" званичног Скопља.

"Веома сам повређен као човек и сматрам да сам донео апсолутно исправну људску одлуку, јер сам овај политички потез Скопља доживео као ударац ножем у леђа нама Србима", рекао је Достанић.

Он је објаснио да је једин мотив његове одлуке чињеница да је Република Македонија, признала самопрокламовану државу Косово.

"Вардар је тренутно први тим на табели Македонске лиге са пет бодове предности и једном утакмицом мање. Тамо сам имао дивне пријатеље и сараднике, али је све то било недовољно када сам чуо ову срамну одлуку", објаснио је тренер Достанић.

Ратко Достанић је био тренер Црвене звезде, Обилића, ОФК Београда, затим Левског и Славије из Бугарске, и више тимова из Француске и Кине.

"Изабрао сам Врање да пошаљем поруку српској јавности о мом потезу да напустим Вардар, Скопље и Македонију", додао је Достанић на конференцији за новинаре одржаној у ресторану Боеми.

(Бета)


Потез за свако поштовање... Браво Ратко!