Popunio! Zadnja slichica koja mi je trebala je bila Tiago iz Portugalije i nasao sam kod nekog lika i dao mu sve duplikate.

Otprilike sam potroshio malo jache od 3 soma na slichice.

?? ?????? ?? ??? ??? ???? ????? ?????? ? ??? ?? ???? ???? ?????? ?? ????????? ? ???? ?? ????. ????? ???? ??????????. :bes

To se meni cesto desavalo... npr u svakoj trecoj cetvrtoj kesici je obavezno Holandjanin ili Arap  :( Pazi kad sam Filipa Kokua imao sigurno 5-6-likata  :o

@radomir

posalji mi sta ti fali
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Ako ima neko da skuplja slicice iz Loznice, neka se javi na e-mail vladan@inffo.net, imam preko 200 duplikata.
oznica cela, crveno bela....

Nedostaju mi 227, 244, 403, 535, 559 da popunim album. Ako neko ima ove duplikate a da je sa Novog beograda ili iz Zemuna dolazim da razmenimo.

Jel ste svi popunili? ;pljuga
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Popunio! ;pljuga :sampion  Danas sam na berzi nasao poslednjih 17 sto mi je falilo!Poslednja slicica koja mi je falila bila je 4 i jedva sam je nasao.
Jel popunio jos neko?
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

ja sam tek juce poceo da skupljam i vec imam oko 200 - 300

ako ima neki covek dobre volje koji je popunio a ostalo mu duplikata  :D  ...

Jel prodaje neko starije albume popunjene ili zna nekog? Pretrazio sam celu gajbu i nisam uspeo da nadjem Svedsku 92, Italiju 90, Nemacku 88 (zadnja 2 popunjena)  :bes Mora da ih je neko bacio.



Imam ovaj album Crvena zvezda i to mi je jedan od retkih (a mo

Quote from: "archer"
Quote from: "KizaLion"Ja ne znam nikog da to ima. Kod nas je tada bio Upper Deck, a ne voljeni vitez Panini.  :(

I ja imam taj Upper Deck, i bas mi je ruzan. Nikada nisam voleo slicice sa fudbalerima kada oni igraju fudbal. :D

Nasao sam jednog baju da prodaje ovaj album (popunjen) za 90 evra.  :o Ovaj je bio preko dok smo mi bili pod sankcijama, a zbog sankcija Paninija nije bilo.

Nego, imas li ti neke duplikate od starijih albuma? Ovaj album iz 74-te, jel ti popunjen?

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "archer"
Quote from: "KizaLion"Ja ne znam nikog da to ima. Kod nas je tada bio Upper Deck, a ne voljeni vitez Panini.  :(

I ja imam taj Upper Deck, i bas mi je ruzan. Nikada nisam voleo slicice sa fudbalerima kada oni igraju fudbal. :D

Nasao sam jednog baju da prodaje ovaj album (popunjen) za 90 evra.  :o Ovaj je bio preko dok smo mi bili pod sankcijama, a zbog sankcija Paninija nije bilo.

Nego, imas li ti neke duplikate od starijih albuma? Ovaj album iz 74-te, jel ti popunjen?

Duplikate imam samo paninijevih od 1998, pa na ovamo. Neces mi verovati u albumu iz 74 fali mi samo broj 285-italijanska karikatura. Sve ostalo imam. Inace ovaj album skupljao moj cale, jer je to bilo pre mog rodjenja. 78 i 82 je popunjen ceo. 86 Meksiko fali mi 3(16 siudad Meksiko, 18 siudad meksiko stadion olimpiko 68 i 362 Kenneth Brylle). 90 Italija popunjen. 94 upper deck popunjen. 98 paninijev imam ali nije popunjen ni pola imam neki drugi skroz popnjen, ali ne znam gde mi je. 2002 mi fali 133. 2006 ceo pun.   :D

E OK, javi mi na PM koje duplikate imas iz 1998. Imas li EP 2000?
Zvacu jednog lika pa cu mu javiti za ove 4 slicice sto ti fale za Mexico. Ima par ljudi.

Jel skupljao mozda neko Kalco 96/97?Mislim da je DS pravio album i cini mi se da je strani album...Fali mi par njih da popunim.
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Ja jesam ali nemam duplikata.

Ima li neko album sa slicicama Uefa champions league 1995-2005, strasan album, pojavio se prosle godine.

Панини је издао нови албум са сличицама, овога пута у питању је лига шампиона 06/07.
Јуче сам узео албум, иако нема нас али зато има наше браће из Пиреја.
Албум укупно има 384 сличице, кошта 60 динара а кесица са 5 сличица је 25 динара...

Јеботе опет су ме навукли...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Ја нећу скупљати. Немам времена а и нема се пара за бацање. Ево једна информација за тебе:

QuoteDragi Kolekcionari,

Izasao je nov Paninijev album Champions League 2006-2007!

Kao i uvek, nas mali (zasad, nezvanicni) klub je obezbedio popust od 15% na kesice i albume, za kupljenih 50 i vise kesica.
Na kioscima ce (od srede, sutra) kesice kostati 25 dinara a albumi 60 dinara.

U najavi je i popust na slicice koje se porucuju, mada povuceni iskustvom, ne sumnjam da cemo popuniti albume medjusobno, bez narucivanja slicica.

Inace, album ima 48 strana i 384 slicica!
U jednoj kesici ima 5 slicica sto znaci da je potrebno makar 80-90 kesica da bi se popunio album (sa preostalim duplikatima).

Saljem vam i sken albuma i slicica.

Ko je zainteresovan da kupi album i kesice, moze da odgovori na ovaj e-mail ili da posalje SMS na 063/339-452.

Uskoro cemo organizovati okupljanje i menjazu slicica, ako neko ima neki predlog u vezi nekog prostora gde cemo se menjati (napolju je hladno!) neka slobodno javi.

Puno pozdrava i srecno nam skupljanje.

Panini Bg klub kolekcionara
(written by Vlada)