Као што је овај сајт најавио, "Развалићемо Рому", тако уосталом и би. Ко није био на утакмици, може да се каје. С обзиром да је већина људи на сајту мртва пијана од славља, постављене су слике, а сутра ће бити и још слика, видеа, извештаја, кад се људи отрезне.


No Comment
jedna od najlepshih vecheri u mom zivotu
hvala vam crveno-beli
amo ti...

Mene je sramota da priznam koliko mi je sinoc bilo dobro...
Bio sam na Jugu a danas jedva pricham...
..кажу да причам много...

Quote from: "KizaLion"Као што је овај сајт најавио, "Развалићемо Рому", тако уосталом и би.

Kizo, nije sajt predvideo nego si ti oko naše vidovito!  :D
Pitam se, zašto ti u podniku ne piše "Ljubiša Trgovčević, šana,
nana, na!"  kada su se do sada sva tvoja proročanstva ispunila.
:ruke
Stvarno si neviđen lik.
Kako ti to uspeva?
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

O tekmi je suvisno bilo sta reci...
To je jednostavno bio jedan od onih trenutaka zbog kojih smo svi mi, kao i mnogi pre nas i mnogi koji ce tek doci, poceli da pevamo pesme Zvezdi cim smo progovorili, poceli da nosimo crveno-belo...
Ma sinoc smo sami sebe potsetili koliko smo nekada veliki bili i koliko veliki moramo ponovo postati.
Jos nesto sto ce shvatiti onaj ko razume...
Strpljenje je chudo. Moglo je i mnogo bolje...
..."

Presrecan sam zbog pobede i josh me boli glava od pica i slavlja.

Nazalost u drugom poluvremenu prso je mikrofon (visha sila) pa mi se chinilo da nismo mogli jednu pesmu da sastavimo kako treba. Mozda i tripujem... Sve je to u senci sinocne pobede.  :sampion

STA DA KAZEM,OSIM-NAJLEPSI DAN U MOM ZIVOTU!!!ZVEZDA ODRALA ROMU,DELIJE NAVIJALE KAO NIKADA DO SAD,A JA UPOZNAO NAJSLADJU DEVOJKU NA SEVERU(IVANU IZ ZARKOVA)!!!SVAKA CAST!!!

Jer poenta onog prvog video klipa da zajebavate ljude? :zbunjen

ja sam odusevljen zato sto posle primljenog gola nije stala pesma nego se nastavilo sa pevanjem jače i jače...

Sta da kazem-   Gazimo Romu dva puta nedeljno! namigivanje

Svaka cast svima koji su bili na stadionu sinoc i bodrili ZVEZDU do pobede i nadam se plasmana u sledeci krug.ALI moram da izrazim zaljenje sto je medju tih 45 000 delija vise bilo indijanaca koji su svoju ulaznicu nabavili preko veze i sto je vecina ljudi koji su svaki vikend na severu i uz zvezdu ostali bez ulaznica.Nas primer je iz voza koji ide iz subotice i u kojem je bilo nekih 300 navijaca,mi smo usli u voz i u putu do bgd vozom su se pevale pesme "zvezde granda" .Mislim da ti svi indijanci(izuzev 15 tak navijaca iz ns koji su svaki vikend na severu)koji sebe nazivaju navijacima CRVENE ZVEZDE treba da pogledaju ponasanje,stil oblacenja,i odnos prema voljenom klubu vidjenijih delija na severu i da se onda zapitaju da li je njima mesto na severu.Sto se tice utakmice i navijanja bilo ekstra  :megafon .            POBEDE I PORAZI NISU MERILO NASE LJUBAVI!

Quote from: "Ujka Vanja"Jer poenta onog prvog video klipa da zajebavate ljude? :zbunjen

стварно! скидам десет минута и таманкада треба да се дигне корео оно крај :(  :zbunjen


Quote from: "radomir"
Quote from: "Ujka Vanja"Jer poenta onog prvog video klipa da zajebavate ljude? :zbunjen

стварно! скидам десет минута и таманкада треба да се дигне корео оно крај :(  :zbunjen

Momci taj jedan fajl Koreografije sam isekao na dva dela, lepo vam pise na sajtu, Koreo (prvi deo), pa onda nastavak, dakle treba da skinete ta dva dela. Ostavio sam veliku rezoluciju, ranije su uvek bile male rezolucije.

Problem je u tome sto ja od kuce podizem ove fajlove sa ovom usranom 56K linijom, i vec tako 3 i po godine otkako postoji ovaj sajt, nadam se da cu skoro uvesti kablovsku ili adsl pa ce biti mnogo lakse.

Ne razumem se ja u to sto ti pricas,ali mislim da je prvi deo totalno ne potreban,da uopste postoji.

a klip SEVER POSLE GOLA je ustvari isto sto i koreo 2,bar je tako kod mene

OK. Obrisao sam taj prvi.

Sever posle prvog gola:
http://www.delije-caffe.net/video/roma/gol.avi

Postavicu i bakljadu i jos nesto sada.

Овог пута нећу писати класичан извештај, а и искрено мало је касно за то... Дружење,песма,алкохол и пре и после утакмице је утицало на то... Мислим на то што касним... У четвратак дођох прекасно кући, јуче сам одмарао, но да не давим... Још на првој страни, пре утакмице сам рекао да је моменат битан и да треба да одрадимо наш део посла најбоље могуће... И још понешто... Хтедох мало да се осврнем и на причу о северу уопште и жалосној чињеници да кад је у питању Рома сви траже карту више,а север је до пре годину-две-три изгледао јако пусто... Нас 300 и то је био стандардан број људи... Много је требало рада да се уложи да трибина данас има редовних 800-1000 људи у копу на свакој утакмици кући... Није ми било јасно ни тада а ни сада каква је то љубав према Звезди кад је гледаш само кад дође Рома... Него прећутао сам, реко да не доливам уље на ватру... А онда на моје пријатно изненађење слична прича и још мало шире у четвртак вече у информатору северне трибине... Браво момци!!! И Ујка Вања вероватно са освртом на ту тему пита Чачане а колико је од тих 120 људи који дођоше из Чачка редовних??! Ја знам да једно 15-20 минимум сигурно јесте, али постоји ли икаква шанса да ту буде бар пола од те цифре редовних? Значи лепо је речено све у информатору и да се не понављам ми долазимо да гледамо Звезду и не интересује ме противник у смислу доласка на стадион, једино ме интересује у смислу изазова за мој тим... Изазова за што боље навијачко издање... Изазова да будем бољи, јачи, гласнији од навијачке групе супарничког тима итд... Уосталом, ако већ неко има трип да долази због величине играча противничког тима, онда треба да зна да ми у својим редовима имамо једног, двојицу који сада вреде екстремно много чак и за европске услове, па изволте дођите да гледате мајсторе...

О томе колико је било индијанаца, каубојаца, ових, оних, глупо је трошити речи, али она прича са политиком требовања карата дефинитивно треба да заживи... Само једна ствар: на полувремену водим другарицу до вц-а, скачу људи једни преко других, ужас од дебилних фаца око мене, а у женском вц-у све мушкарци... И то све мени непознати ликови, нико од њих а то смем и да потпишем није редован... И сад како ја њима да објасним сам неке ствари... Испљувао сам двојицу-тројицу па су ипак пустили девојку пре њих, али искрено нисам смео сам да се упуштам у даље препуцавање јер никог познатог није било у мојој близини... Далеко смо ми од Европе у свему...

Што се тиче саме атмосфере, немам речи... Све је било супер, на руку је ишао и резултат, цео стадион у трансу после трећег гола... Навијање је уз велики труд људи који су били на шипкама контролисано доста добро, сем у пар ситуација када је било брзања, кашњења те је долазило до вишегласја... И наравно после голова када је контрола немогућа... Реално могло је за још неки проценат боље... Кореографија супер замишљена, али не знам да ли се слажете са мном, у вечерњим терминима дефинитивно су боље светлије варијанте са много више беле боје, па су многи чак и са запада били у недоумици шта је то насликано...Прексиноћна слика би била идеална за дневни термин... У неку руку се ограђујем од овог претходно реченог јер то је коментар људи који су гледали са запада, са тв-а, са слика итд. ... Оно што сам ја приметио да нема ниједне слике на којој се јасно види кореографија, тако је било и са кореографијом Хероес пре пар текми.... Она је била јасна, али јако мрачна...

Ето да не давим, све је ту јасно у овој причи, ми јесмо добри, али ово су неке ствари које морају да се спомену да би били још бољи, компактнији, масовнији, али квалитетно масовнији и да север и прича која га прати многима постане начин живота јер велики је број нас којима то јесте...

И да не заборавим, сви ви који сте били на Роми, Црвена Звезда клуб за који навијате игра у недељу у 13 часова на истом месту на ком сте били и у четвртак вече, па изволите, чекамо вас...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "