yes baby,yes

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :sampion

1:1 zavresno  :sampion  ;pivo

Ja rekoh 1-2 ili 2-2 a bi skoro 0-1 i na kraju 1-1.
TOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!
Prodjosmo, hvala Bogu.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Posle tekme doslo je do tuce na terenu!!!Tucu je zapoceo jedan Bragin igrac koji je udario naseg golmana Stojkovica i stvorila se velika guzva,bilo je udaranja dosta,nasi momci su uglavnom smirivali situaciju.Doletelo je nekoliko stolica sa naseg dela tribine...Samo se iskreno nadam da nam sad UEFA opet ne namesti neko sranje pa da opet dobijemo kaznu!Jebem im majku portugalsku,sto se u BG-u nisu tako kurcili...

Ja po radio prenosu :boks cenim da smo bili veoma srecni (ipak su njima dva napadaca bila povredjena), ali dobro - sreca prati hrabre... A i nama vise ne igra Pantelic, tako da i nama fali jedan :D
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Bravo momci, svaka cast. Konacno jedan dobar potez Zenge da umesto Randje ubaci Stojkovica koji je bio igrac utakmice. O igri nema sta da se prica jel ej nije ni bilo. Dali smo brzo gol i posle se maksimalno zatvorili imali malo srece i to je to. Idemo dalje...

p.s. u utorak je zreb
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Na kraju se sve dobro zavrsilo,iako nikad nisam imao gori ukus posle naseg prolaza,zbog papanske igre,al jebat ga,vazno da smo prosli  :ruke !
Samo nije nam trebalo (igracima) onoliko radovanje bre,i bacanje dresova i sl. gluposti,a Trajkovic kao da je provocirao domace navijace,ne treba nam to...

Konacno smo prosli te kvalifikacije. ;pivo  ;pivo  :megafon
Na kraju utakmice doslo je do napada na golmana Stojkovica ali sve se ubrzo smirilo.Nadam se da nasa braca u Portugalu nece imati previse problema sa Brazanima pri povratku kuci.

;pivo  ;pivo Interesantno je da cemo prvu utakmicu da igramo pred praznim tribinama.Sta mislite da li je dozvoljeno da se navijacu okupljaju oko stadiona :zbunjen
?
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Ajde, ako neko ima vise info o tome sta je bilo do kraja sa tom tucom i nasim navijacima, neka javi.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

???????  ;pljuga

????? ?? ???? ?? ????? ??????, ??? ????? ?? ???? ?? ????? ????!

Bravo momci,  je da igra nije bila neka ali je dovoljna za prolazak i borili su se svim srcem...

Mislim da je komentator rekao da su stolice bacili Bragini navijaci... :D

??? ??? ??? ??? ????? ?? ??????????, ????? ?? ?????????? !!!  :ruke

Quote from: "KizaLion"??? ??? ??? ??? ????? ?? ??????????, ????? ?? ?????????? !!!  :ruke

Svaka mu se dala i sve redom ih jebav'o onako kako je veceras to radio Portugalcima.  :finger

Sto vec rekose ljudi, igra je bila pederska, ali cilj opravdava sredstvo. Sad mogu kako hoce, bitno je da cemo imati cetiri jake utakmice u grupi, valjda ce to biti 2 na strani a 2 kod kuce (od toga samo jedna pred publikom  :bes ), pa ce moci da se kombinuju i drugacije takticke varijante.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "supreme"Svaka mu se dala i sve redom ih jebav'o onako kako je veceras to radio Portugalcima.  :finger

?????????? ?? ???? ?????????? ?????, ?? ?? ???? ?????? ?????? !!!  :jebanje

??? ?? ???? ????????? ????????? ? ????? ?? ?? ??? ?? ???????? ??????? ????? ??? 2-3 ????, ????? ??? ?????? ?? ????????? ?? ??? ? ?????? ???!!! ? ??? ???? ????????? ?? ?????? ? ??, ? ???????? ????? ? ??????? 2:3.

? ???? ???? ??? ?? ?? ??????? ?????? ?????????... ?????? ???????? !!!  :sampion

30/09/2005 | Izvor: B92
Stojkovic: "Cekao sam 22 godine..."
   
Crvena zvezda je do plasmana u ligu Kupa UEFA do

:ruke  VLADIMIR STOJKOVIC  :ruke

Al' smo se branili...  Ja mislim da je Joksimovic SVAKU loptu poslao u aut.  Basta se borio sa onim lijevim krilom dobro.  Dudic jedini nekako smirivao loptu i kretao lagano.  Lukovic odigrao solidno, ono njihovo desno krilo je non stop visilo uz aut liniju...  Kovacevic, Mladenovic, Jankovic odigrali odlicno.  Milovanovic imao par dobrih prodora.  Zigic i Purovic borbeno; u prvi mah sam mislio da je Zigic zadobio tezu povredu pred kraj prvog...  Oni su igrali presing non stop, nevjerovatno...

:ruke  VLADIMIR STOJKOVIC  :ruke
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Nisam bas naj gledao tekmu ali cini mi se da je greska naseg fudbala upopste sto se posle nekog reza igra defanzivno.
Jos nikoga ne hvalim naravno Stojkovic 10ka, a standard moram pohvaliti Bastu on i Kovacevic su mi odlicni i kad lose odigraju...
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Jankovic je bio katastrofa,decko se bio totalno pogubio,ali nema veze,prosli smo...
I Bog nas je pogledao pa se Mudrinic povredio,ko zna sta bi bilo da je ostao! Secam se one situacije kad mu stize lopta na levi bok,ima cistu situaciju da centrira,a njemu lopta predje preko noge i ode u aut...koji retard!
Btw,jeste videli Artetu..strasno,decko progutao sopstveni jezik!

Verujte u k.Mitrovici bilo je slavlja kao da smo osvojili ls jednostavno ludilo,a sto se tice igre nije ni vazna bili smo borbeni i imali fenomenalnog golmana i to je to,jedino me brine ona tuca na kraju sa ovim pedercicima pa da nam opet ne nakaleme neku kaznu... :ruke  :ruke  :ruke

Ako se kazne daju za primanje udaraca, mozda nas i kazne. Ja sam ocekivao ( prognozirao ) 1:1, ali nisam ocekivao bas 90 minuta jajarenja. Al ajde, neko nekad rece, pobedi se u zube ne gleda. Mislim da ce u grupama biti tesko, cak bih voleo da odigramo prvu na strani, i da maznemo neki bod kao veceras. Pa bod na praznoj Marakani, tri na punoj i to je prolece. Ima nezgodnih protivnika, recimo Roma, HSV, Stuttgart, Monaco, CSKA, Marseille, Maccabi PT...Mozda je problem sto smo u tzv. trecem sesiru, ali... ko zna. Vazan je ovaj prolaz, i za sada samo to. A vec na zimu, renoviranje tima.