поздрав свима, је ли може неко да ми пребаци вол или велику слику психоделија... има на предходним странама али је изобличено, треба ми права слика без неких дорада

Quote from: bojanredstar on March 25, 2009, 01:37:02 PM
поздрав свима, је ли може неко да ми пребаци вол или велику слику психоделија... има на предходним странама али је изобличено, треба ми права слика без неких дорада




јел може неко да направи позадину белгрејд бојса

Quote from: cigobbrs on March 29, 2009, 07:10:41 PM
јел може неко да направи позадину белгрејд бојса


#167 March 29, 2009, 08:58:45 PM Last Edit: April 03, 2009, 09:28:38 PM by фкцз
Quote from: cigobbrs on March 29, 2009, 07:10:41 PM
јел може неко да направи позадину белгрејд бојса

ово је одавно требало да буде обрисано!
АДМИНИСТРАЦИЈА!

појасни ми мало опширније на ПП.

#169 March 30, 2009, 11:39:47 AM Last Edit: April 03, 2009, 09:29:35 PM by фкцз
И опет..
АДМИНИСТРАЦИЈА!



Северна армија је одлична позадина! Свака част!



Кизо, ако мислиш на ово што си ставио на заглавље форума "северна армија" , без љутње, али по чему? Шта је ту толико добро? Концепција саме слике катастрофа, огромна мрља која би требала да представља кортео, кад сам видео први пут нисам ни скапирао шта је, бели оквир око кортеа превише дебео, није ми јасно зашто си секао кортео из слике па онда стављао бели оквир, требао си само тај sketch филтер да опалиш преко фотке, али и онда би било лоше.
И Северна Армија натпис, мислим да је сувишан...
Мој предлог теби Кизо, врати старо заглавље оно где је писало caffe или чак стави оно са насловне стране, два милиона пута је боље него ово, реално ово је срамота да стоји.

Слику је направио Бошке а не ја. Не желим да форум и насловна имају исту слику, то је досадно. Боље да је све различито. Мени се слика просто свиђа, не виде се фаце ликова, ефекти, натпис, кортео... по мени је екстра. Још и сада када сам додао и овај мени са делије словима... могу рећи да је сада пун погодак!

Quote from: KizaLion on April 01, 2009, 04:46:32 PM
Слику је направио Бошке а не ја. Не желим да форум и насловна имају исту слику, то је досадно. Боље да је све различито. Мени се слика просто свиђа, не виде се фаце ликова, ефекти, натпис, кортео... по мени је екстра. Још и сада када сам додао и овај мени са делије словима... могу рећи да је сада пун погодак!

мени је одличан,а слажем се да би се обод око овог кортеа требао смањити мало мада је и овако одлично!


#179 April 01, 2009, 11:14:25 PM Last Edit: April 01, 2009, 11:47:46 PM by Храбро срце
Пријатно сам се изненадио када сам ушао данас на форум !Стварно мало промене  добро дође!По мени  је ово одлично одрађено!!!Браво!!!!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk