Ko je od nas pominjao Vladu, osim one koja namerno skrece temu kada se "mudro rukovodstvo" kritikuje... St se mene tice, brisite sve sto se tice pljuvanja po nama ali ostavite kritike na Dzajkin racun.

poz,
budimir
ps. Kada sam vec ovde, mozes li da me na private obavestis zasto mi je menjan pass na Caffeu?
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Decembar je! :deal  Moramo da znamo na cemu smo!
Koji datum cekamo?

Da kazem par stvari.
Vjerujem da niko ovdje ne zeli niti pljuje po prvoj ekipi. Ali zar je grijeh reci svoje misljenje koje se suproti njihovom? Zar to apriori znaci napadanje?
Nakon svih desavanja koja su se desila na utakmici sa Zenitom prva ekipa je razgovarala sa Dzajkom. Na tom sastanku je postignut dogovor da se saceka decembar i da ce u decembru biti korjenitih promjena. Medjutim, Dzajka odlazi na bolovanje i prica dalje ide da se ne vraca prije decembra sto naravno ponistava dogovor koji je postignut.
Tada ljudi na delije.net i ovdje pitaju sta se dogadja sa decembarskim rokom, na sta g. generalstab i jos neki na delije.net govore o tome kako su svi ostali koji ne pripadaju prvoj ekipi i organizovanoj grupi Delija svojim ponasanjem ucinili da situacija bude takva kakav jeste. Medjutim, ja se ne sjecam da je bilo ko poslije Zenita bilo sta skandirao niti ucinio da bi decembarski rok bio pogazen.
Ajde, mozda nije ni problem da se saceka kraj sezone, vjerovatne kvalifikacije za LS ili u gorem slucaju za ligu UEFA, ali sta ako ni tada situacija ne bude bolja?
Neko ce reci mora se donjeti zako o sportu. Ali i pored toga sto zakon o sportu ne postoji, groblje je uradilo nesto zbog cega nama danas nije ni malo prijatno.  Pa kako to? Zar su sposobniji i pametniji od nas? Ne nisu, samo su shvatili da ako hoce da sacuvaju svoje guzice moraju da uloze u klub koji vode. I to je donijelo kakve takve rezultate.
A mi? Mi trebamo da cekamo zakon o sportu i da se dotle brukamo po evropi a donekle i po nasem prvenstvu. To Zvezdi ne treba.
I za kraj da kazem:
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Navijaci obicno bojkotuju i sukobljavaju se onim stvarima koje ih cine revoltiranim. U proteklo vreme to je bio Novi Sad (basket), Vrsac (basket), JNA (derbi1), JNA (derbi2). Da ne pominjem hapsenja i cimanja navijaca bez ikakvog razloga...Ko je bio na Zelezniku video je sta nam rade izdrkani inspektori i murija.
I sada se vi fantomi javljate da pitate zasto se navijaci ne bune protiv losih rezultatra fudbalera i stanja u FK?!?
Ocigledno je da ne zivimo u istom svetu!

I jos nesto (za vasu informaciju) Delije sa Severa krase tri najlepse osobine koje navijaci mogu da imaju, ( ono sto vi zovete "jednoumljem, oligarhijom i idolpoklonstvom" - zar to nije klasicno najprimitivnije pljuvanje?) su : Sloga, Organizovanost i uzajamno Postovanje!

Civilizujte se malo i naucite postovanju, pa onda dodjite na forum da razgovaramo. Niko vam ne brani da razmisljate svojom glavom. Ali potrudite se da dolazite i na utakmice a ne samo na forum. Jer kada neko ko slabo dolazi na Sever ili ne dolazi uopste, dodje redovno ovde i bude najglasniji kada se prica o problemima, to nekako stvarno nema logike...

P.S. Forum je poslednje mesto gde cete resiti neki problem...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Civilizujte se malo i naucite postovanju, pa onda dodjite na forum da razgovaramo. Niko vam ne brani da razmisljate svojom glavom. Ali potrudite se da dolazite i na utakmice a ne samo na forum. Jer kada neko ko slabo dolazi na Sever ili ne dolazi uopste, dodje redovno ovde i bude najglasniji kada se prica o problemima, to nekako stvarno nema logike...

A to su...tj.na koga se ovo odnosi?

@indjija>dechko, sigurno sam mnooogo vishe puta bio na severu od tebe. problem je shto ljudi prestaju sa dolaskom na ovu tribinu zbog navedenih stvari na prethopdnim stranama, no da se ne ponavljamo...
@lucky star> devojko stalno menjash temu. ynash ti veoma dobro o chemu se radi, a to kako da umirish savest (jer priznaces teshko je ne ici na tekme posle dugo vremena- trenutno apstiniram i nije mi lako) je neshto drugo...
@kiza>nadam se da zbog razlichitih stavova nikom nece faliti dlaka sa glave, jer ovde polemishemo, a ne bijemo se i ne tuzimo po npr. sudovima...  
licno sam veoma razocaran zbog ovih stvari jer nije u pitanju samo navijanje vec i buducnost nasheg kluba koji je u rukama nesposobnih

Quote from: "Indjija"A to su...tj.na koga se ovo odnosi?

Sta nije jasno?
Odnosi se na Dachu,FuJ Budimira i ostale mungose koji su toliko cekali Dzajicev odlazak,a sada i ne prilaze stadionu!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Izlisno je davati bilo kakav komentar na ono sto si napisala Teta Mila. Ali u ljudskoj prirodi je da odgovori na neke stvari pa cu to kratko i ja da uradim.
Kao prvo, ja ovdje ne pisem o navijackom aspektu nego o upravi naseg kluba.
Kao drugo, navijace sam spominjao kao one koji su se sa Dzajkom dogovorili o decembarskom roku.
Kao trece, nije mjerodavno da li ides na utakmice da bi mogao dati svoj komentar o radu uprave, o tome kako tim igra itd.
Kao cetvrto, kada sam ja bio na Marakani i na gostovanjima nase ti voljene Zvezde, ti si vjerovatno sakupljala salvetice. Vjerovatno mi svo to vrijeme koje sam pratio Zvezdu daje barem za pravo da dam svoje misljenje o trenutnoj situaciji.
Kao peto, Zvezda nije nicija imovina pa tako nije ni tvoja, ni Anina ni moja ni organizovane grupe Delije. Usput, nije ni Budina (posto vidim da ti puno smeta). To znaci da nemas prava nekome braniti da da svoje komentare o trenutacnoj situaciji i pri tome ga napadati.

Zar je grijeh pricati o radu uprave fk a pri tome vi (mislim posebno na Anu) bez problema napadate upravu kk. Po meni je ta uprava mnogo sposobnija sto ce vjerujem vrijeme i pokazati? Zar je grijeh pitati sta je sa decembarskim rokom za Dzajku koji se sada odmara umjesto da se oglasi i kaze sta dalje? A dao je obecanje. Zar je grijeh reci da je izlizana izjava nekih ljudi sa Severa da smo mi tj. indijanci, simpatizeri, odgovorni sto se decembarski rok nece sprovesti u djelo?

Teta Mila, ako necemo argumentovano raspravljati o nekim stvarima bolje da se licno ne spominjemo. Ja tebe ni one druge nisam pominjao. Dao sam samo svoje misljenje i smatram da imam pravo na njega. Nikoga nisam vrijedjao, psovao itd sto sa nekima nije slucaj. Nikada prvi nisam potegao pitanje dolaska na stadion jer kada sam ja na njega isao, rekoh, bile ste vjerovatno djevojcice. I ja vam to ne zamjeram. Nemam prava na to. Ali isto tako ni vi meni ne mozete onda pricati o nekim drugim stvarima a posebno me nemate pravo vrijedjati. Ako hocete, samo naprijed ja vam definitivno na takve gluposti vise necu odgovarati. A ako admini misle da sam onaj koji rusi ugled foruma i Severne tribine time sto pisem svoje misljenje o situaciji u fk i Dzajki i decembarskom roku, neka me banuju.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Dacho,pa zar ti ne bi "malo moje pameti"???
Nisam se mesala u vasa piskaranja,ali je stvarno prevrsilo svaku meru.
Trazili ste Dzajicev odlazak!Otisao je!Sta sada hocete?Da vam se neko pravda sto zeli da ga vrati i sto se ne slaze sa vama?Kakav decembarski rok?
Sta ste svi vi koji ste srcanili protiv Dzajica,uradili posle njegovog odlaska?Omasovili tribinu...?Organizovali neku drugu navijacku grupu?Uradili nesto novo u marketingu (Severa,Zapada)...?Dolazili na svaku tekmu,a ne odlazili po halama,zato sto je toplije?(primer koji je dao Budimir,kada su mi brisali post na njegov odgovor).Hapsili vas bez razloga,da bi vam sjebali tribinu i sklonili vas sa iz centra Severa,odakle SVE I POLAZI(svidelo se to simpatizerima ili ne)???
Sazaljeva li sebe neko od tih ljudi koji evidentne probleme imaju!NARAVNO NE!!!!!

Pizdite po forumima kako nije ispostovan decembarski rok!A,cime ste vi zasluzili da se  neko i zalozi da se decembarski rok ispostuje!

Umesto da pozovete ljude na stadion,spremite se za novu navijacku sezonu,vi kao neke picke cmizdrite i trazite objasnjenja!
Ko ste vi?Kakvu vi "kosku" mislite da mozete da ubacite?Sto ne napisete sta su Cigani sami uradili,bez te Uprave...u cemu su sve uspeli i u cemu su se poboljsali od kada je Uprava prozivana!Znate li sta,osim da serete po forumima?
Ma,muka je svima koji koliko-toliko redovno posecuju tekme da citaju ove bljuvotine!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Teta Mila: Istripovao sam da je mozda na moj racun,posto je moj post bio jedan od poslednjih.
Cyganin: U cemu ti je trip da me prozivas koliko sam puta bio na severu?Ako si stariji od mene sigurno i jesi bio vise puta na tekmi,al nemoj ni da pomislis da sam foteljas ja sam veoooma cesto na severu pa i vise od mnogih Delija na ovom forumu.

Silne prepirke na ovom forumu sam iskulirao u toku peroda Psv-Zenit-Dzajina ostavka jer sam stvarno bio za to da resavamo na tribini a ne na forumu,ali posecenost je bila veca na forumu nego na pravom mestu,i sad me zanima i zelim da mi neko ko zna kaze koji dan ovog meseca je bitan za ZVEZDU I SEVER???

20.decembar 2004. sa pocetkom u 23:48:11!!! :zbunjen

Pa,svaki trenutak je bitan!Svaki dolazak na tekmu je bitan.Ne sme da se dogodi da nekome postoji nesto prece od Zvezdinih tekmi i Severa a da se pri tom poziva da je veliki Cigan kojeg uz to treba pitati o odnosima sa Upravom,o Severu,i svemu ostalom sto nosi navijacki zivot!(kao sto pojedini forumasi uzimaju sebi za pravo)
Kome treba datum?Svako mora da bude zainteresovan za svaki  trenutak koji Sever i Zvezda nose!
Na pocetku ove teme,kao i mnogih drugih gde se pljuvalo po Dzajicu i vodecim ljudima Severa,pitala sam ko je to toliko zaduzio Sever vise od njih,da ima pravo da proziva.Javljala se "neka vecina"...tj. javljali su se komlekserasi,bolesnici,neuspeli politicari,i zandarcine koji su jedva cekali trenutak  da pisu o stvarima koje ih zapravo i ne zanimaju.
U redu je cuti komentar coveka koji je konstantno na tekmama,koji je nezadovoljan igrom,Upravom...ili cime god da su bili nezadovoljni,ali se situacija uprkos Dzajicevoj ostavci (zalosno ali istinito),PONAVLJA!Opet se javljaju "OGORCENI",koji mrdnuli iz fotelje nisu,koje ne zanima sta se zaista na Severu desava,koji opet upiru prstom  i pozivaju se da komentarisu...i tako u nedogled!
Zar niko  nije mogao od tih galamdzija da zapazi nove barjake,odlazak u C.G.,organizovan odlazak mladjih ekipa u N.S.(sa shtajge),dobru pirotehniku,konstantno navijanje...Pa,naravno da nije!Zato sto ih na tekmama i nema!

Nova polusezona je pred nama...dajte malo shmeka,dobrog raspolozenja...dosta vise sa cinizmom...Zasto???

Sta su trazili,dobili su!Ko sada treba da resava njihove komplekse?Ko sada treba da odredjuje datume?
Mislite da ce Sever da propadne bez nekih ovde "forumasa"?
Nemojte da ste smesni...sta ste utripovali da ste?
Osvestite se vec jednom...mislite da ce neko da vas moli?Ukoliko sebe ne smatrate Ciganima,pa i ne trebate Severu,ali onda bez obzira da li ste nekada odlazili na tekme (kao Dacha),ili pozivate ljude da ne odlaze na Sever,dok "ovi" vode Sever(kako neke momke naziva Budimir),ili vam se ne svidja stav ljudi koji su stalno na Severu...NEMOJTE KOMENTARISATI,SEKTASITI,ZRACITI ljude oko sebe!!!!
Ko mora da se moli da bi dosao na tekmu,neka zaboravi na to!!!

Indjija,sam ces sebe svrstati u jednu od pomenutih grupa...
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Ja sebe prepoznajem samo kao deo kopa na Severu.
Ne zelim da raspravljam o prvoj ekipi jer onaj ko je pravi deo severa(a ne virtuelni)zna ko su ti ljudi i zna njihove vrednosti.
Teta Mila:slazem se da je jedino sto je potrebno to je spremanje za drugi deo sezone,i zato treba otvoriti novi topic.
Na ovom forumu treba zavrsiti pricu o upravi(po meni treba zakljucati topic)jer jedino mesto gde se svaki navijac pita za buducnost kluba je tribina,a ne forum.
PREKINITE:
           :megafon             da budete protiv Dzaje ili promena
             :megafon           da budete protiv prve ekipe ili foteljasa
               :megafon          protiv zandara...
               
            Nismo tu zbog nikog od gore navedenih ljudi nego zbog
                                   CRVENE ZVEZDE
ZATO: :megafon
             
                 DODJITE NA STADION I POVEDITE STO VISE DELIJA
                          JER SMO JAKI ONOLIKO KOLIKO NAS IMA

                    PAROLA VREDI ONOLIKO KOLIKO LjUDI STOJI IZA NjE

               SAMO BROJNOST I JEDINSTVO POKAZACE DA
                                        SMO MI UPRAVU
             
    SAMO PUN,JEDINSTVEN,JAK,UTICAJAN,MEDIJSKI ISPRACEN
                SEVER MOZE DA VRATI ZVEZDI SJAJ I SLAVU
                KAKVU SAMO OVAJ KLUB U SRBIJI ZASLUZUJE!!!

                          DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA

Quote from: "Teta Mila"
Quote from: "Indjija"A to su...tj.na koga se ovo odnosi?

Sta nije jasno?
Odnosi se na Dachu,FuJ Budimira i ostale mungose koji su toliko cekali Dzajicev odlazak,a sada i ne prilaze stadionu!!!

Lepotice, nije valjda da ja licim na mungosa...  namigivanje  Cemu nervoza, pa pises sa svog usera za promenu..

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Mila,

QuoteZar niko nije mogao od tih galamdzija da zapazi nove barjake,odlazak u C.G.,organizovan odlazak mladjih ekipa u N.S.(sa shtajge),dobru pirotehniku,konstantno navijanje...Pa,naravno da nije!Zato sto ih na tekmama i nema!

Ovde nije o tome rec.

Ili ti mozda dela navijaca poistovecujes sa potezima uprave.  :nene

Ovde je rec o upravi i drzite se toga.

Dzaja je otisao ko i da nije, ili ustvari uopste nije ni otisao?

Ja hocu da gledam Vidica, Boskovic, Jankovic u istoj ekipi. Da li trazim previse? Dvojica su vec daleko. Da li cemo i Jankovica na leto da pustimo u PSV?

I ja hocu forum gde svi posetioci ujedno i posetioci severne tribine (sem ljudi iz inostranstva), da su navijaci ili barem simpatizeri, a ne internet smaraci... Ali izgleda da ne moze. E pa isto tako nece moci ni da se nastavi ova smejurija od topica gde po 1023 put pisete iste stvari i smarate o istim. Licna prepucavanja po 1000 put vam kazem ostavite za PM ili neki drugi nacin ovde nece moci... Dok se ne desi neka veca promena (pozitivna ili negativna) na relaciji uprava-klub-dzaja ovaj (a i svi topici na slicnu temu) ce biti zakljucani!