Sada mi nesto pade na pamet sabor KK, jer sam video promociju propusnica za Pionir...
E sada, mnogi ce od vas reci, pa brate gde sada nadje o tome, ima jos par meseci.... slazem se da ima dosta vremena do tog 4. marta 2007. kada ce biti odrzan i taj (za mene toliko cekani) sabor naseg KK... ali da ne bi bilo "kasno Marko na Kosovo stize" i "niko nam nije rekao"... evo sada na vreme se otvara tema gde bi mi trebali, u dogledno vreme, da dogovorimo nasu strategiju oko izbora uprave kosarkaskog kluba nase voljene Zvezde!
Da se ja prisetim zapravo, cega je sve bilo na onom proslogodisnjem saboru 4.03.2004. cini mi se da je to bilo u zgradi opstine Savski Venac.
Ja sam dobio pozivnicu za taj sabor KK-a verovatno zbog toga sto sam imao propusnicu za tu sezonu 2003/2004 u Pioniru. Kada sam dobio taj poziv, kao da sam dobio na klandzi... neopisivo srecan!

Sama ceremonija je bila ok odradjena, i veoma prijatan utisak na mene ostavila. Odmah sto mi je upalo u oci, to je sam izbor uprave KK-a... dobili smo svi neki papir na kome je bio spisak od 50-ak imena, a samo je 35 ljudi moglo biti zaokruzeno, odnosno postati clan (tada) nove uprave KK. Nije mi bio bas najjasniji ulazak na "taj papir", odnosno kako doci u shansu da budes clan uprave, jer si morao biti predlozen od nekih 10 ljudi valjda sa interneta, ili tako nesto slicno. Skroz ne logicna situacija se tada stvorila jer je omoguceno da igraci i treneri C. Zvezde budu u upravi KK-a, npr. koliko se ja secam tu je bio Zlatko Bolic, pa Aleksandar Trifunovic, izmedju ostalog i Zmago Sagadin itd, itd. Od javnih licnosti tu je bio prisutan i izabran glumac Ivan Bekjarev...
Ovo sa igracima i trenerima, mi se nije nikako svidelo, jer je "stvorilo sukob interesa"... odnosno ako oni nesto zabrljaju, ko ce da ih otera iz kluba??? Ko, kada su oni clanovi uprave?
Kada se sve to izabralo, otisli su da prebroje glasove, a dotle su razni ljudi imali pravo na govor, za govornicom...
Znam da se tada vodila ostra polemika, i prozivka za Ziku Andjelkovica, jer nije nista uradio radi zastite nasih saboraca koji su fasovali u "slucaju Kraljevo 2003"... nesto je Zika tu kenjao, i pravdao se, ali sve to je bezanje od odgovornosti!!!  :nene
Ja se nisam javio za drzanje govora, ali mi se dopalo zapazanje nekih ljudi koji su ukazali na probelm prodaje nasih igraca, nasim direktnim rivalima za titulu  :zbunjen  (pakistan, hemofarm, buducnost), i tu je bilo ostrih polemika, ali nisu oni ukapirali nash bes oko te prodaje igraca, pa je recimo Luka Bogdanovic (jedan od najboljih strelaca Zvezde) bio proda pakistanu, i to za male pare  :boks
Ne mogu sada svega da se setim, sta je jos bilo... pa ako neko ima nesto da dopuni, neka kaze.
Ovde bi trebalo da kazemo i nesto radu sadasnje uprave KK, sta su dobro, a sta loshe, u toku ove (skoro) 4 godine...
Evo loshe je sto i dalje igramo propalu jdr ligu, koja nema nikakvoga smisla... loshe je sto se igraci prodaju nasim konkurentima za titulu, lose je sto karte za derbi se prodaju na blagajnama i to po nizim cenama nego kada ih organizuje komsijska stoka... dok ista komsijska stoka nama ne daje karte, ili ih daje uvek skuplje, a nasa uprava ne reaguje na nacin na koji bi trebalo...
Od dobrih stvari je samo to sto smo zimus imali zapazen rezultat u ULEB kupu, i to sto smo posle 8 godina dosli u sansu da uzmemo titulu...