Hm, a gde se dedoše ovi:
Dišljenković, Ivan Dudić (bek), Marjan Marković, Bunjevčević, Gvozdenović, Dejan Ilić, Lerinc, Drulić, Đorđić, Ivan Dudić (napadač), golman Pešić, Kocić, Aćimović, Šarac, Bratić ...? Cela jedna generacija, bogte! :o



Dislja je u Metalurgu iz Donjecka, Ivan Dudic (napadac) u sada vec treceligasu Saarbrückenu (ispali iz druge Bundeslige), Markovic je valjda u Djenovi, Bunja je okacio kopacke o klin, koliko sam razumio, Gvozdenovic je - ako se ne varam - jos uvijek u Brizu, Lerinc u Madjarskoj, Kocic je zavrsio karijeru na Kipru, Acimovic igra uspjesno u OSC Lille, dok se je Sarac valjda vratio u Austriju.

Markovic je odmah otisao iz Djenove u Dinamo iz Kijeva posto su italijani izbaceni u nizu ligu. Sarac se vratio u Austriju i nedavno je bio u centru skandala oko namestanja utakmica zajedno sa Bojanom Filipovicem bivsim napadacem Obilica. Ne znam kako se to zavrsilo.
..baklje gore, pesma cigana...

Иван Дудић(бек) нема клуб, после Звезде играо је у Монсу(ваљда Белгија). И Дудић(нападач) је без клуба, не игра више за Сарбрикен.
Горан Друлић је такође без клуба, играо је за Локерен док га је водио Муслин, 13 мечева-4 гола. Муслин га ваљда сад хоће у Русији, тј. у Локомотиви.
Бојан Ђорђић - по мени, много добар играч, са успехом игра у Плимуту, који је чини ми се ушао у премијер лигу. Одиграо је 22 утакмице и постигао 1 гол.
И Мирко и Горан Буњевчевић су ваљда без клуба.
Дејан Илић је у Истру, 2. лига француске.
Видак Братић је завршио каријеру, а Александар игра у Сервету или тако нешто...

Gde su Branko Jelic, Nenad Sakic, Mitko Stojkovski, Zvonko Milojevic?  :lol: Kad se setim kako smo pukli 3:0 na JNA zbog njegovih debilnih gresaka.  :bes

Стојковски и Сакић завршили каријеру. А Звонко Милојевић, није он био толико лош голман, сећам се и ја оног дербија, цео стадион у диму утакмица се не прекида, све бело. :)

Zvonko je bio tip golmana koji odbrani nesto neverovatno a onda primi smesan gol sa 30 metara  ;pljuga

QuoteMaj 25 Posted: Sat Jul 08, 2006 4:46 pm    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

Zvonko je bio tip golmana koji odbrani nesto neverovatno a onda primi smesan gol sa 30 metara  

Само да едитујем  namigivanje ,није један него неколико смешних голова,мада је најгори онај против Ман. Јунајтид-а,тај аматерски покушај седања на лопту ме прогања и дан данас.

Sta je sa Zoranom Jovicicem? negde mu se u italiji izgubio svaki trag ili se varam.

Na sos kanalizaciji bio veceras Aleksandar Kristic,koji kako rece radi kao trener kadeta ofk beograda.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Delija-Graz"Sta je sa Zoranom Jovicicem? negde mu se u italiji izgubio svaki trag ili se varam.
Јок, наступао је за Кан (Caen) прошле год.

Sakić je ako se ne varam prošle godine igrao za Napredak!?
Šta je sa Vukomanovićem i Bratislavom Živkovićem?

Inače, ako se ko seća Vinka Marinovića i legendarnog gola Mecu, čovek sad igra u FK Laktaši (1. liga RS), a doskora je igrao za gradišku Kozaru ... :D



Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde i reprezentacije Jugoslavije Perica Ognjenović karijeru će nastaviti u redovima rumunskog prvoligaša Ardješa iz Piteštija.... Koji je ovo sunovrat karijere.

QuoteInače, ako se ko seća Vinka Marinovića i legendarnog gola Mecu

Mislim da je gol bio protiv Harts-a, u gostima, ako ne gresim.


Ovo je jos i napredak. Poslednjih par meseci proveo je u Maleziji ili tako nesto.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "acafcrs"
QuoteInače, ako se ko seća Vinka Marinovića i legendarnog gola Mecu

Mislim da je gol bio protiv Harts-a, u gostima, ako ne gresim.

Bem li ga, Metz 1998. 2:1 za nas ako se ne varam. Vinko iz slobodnjaka, a Zvezda je nosila rezervne dresove: plavo-beli na pruge.
Ako grešim, nek me neko brzo ispravi da ne budem u zabludi.



dao je Marinkovic u Mecu iz slobodnjaka,a mislim da je dao i u Edinburgu izjednacujuci gol.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Мариновић је дао гол и у Мецу и у Шкотској,иначе тај гол против Хартса није никад снимљен и приказан на телевизији тако да је само мали број Делија који је био тамо успео да га види.И то је био први Звездин гол у евро такмичењима после укидања санкција, што чини чини штету коју нам је РТС нанео још већом.