Zna li neko gdje je Zoran Jovicic ?
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "Nesho"Zna li neko gdje je Zoran Jovicic ?

U Kanu (Francuska 2. liga), ali nisam siguran da se naloptao fudbala u poslednje vreme


Pančev dobio Zlatnu kopačku

Bivši fudbaler beogradske Crvene zvezde Darko Pančev konačno je dobio "Zlatnu kopačku", kao nagradu za najboljeg strelca u Evropi u sezoni 1990/91. godine.

Pančev je u toj sezoni postigao 37 golova, ali mu je nagradu tada osporio Fudbalski savez Kipra, tvrdeći da je njihov igrač postigao 40 golova.

Kasnije je tu tvrdnju kiparskog Saveza osporio francuski sportski list "Ekip", koji i dodeljuje "Zlatnu kopačku".

Kandidat za predsednika Evropske fudbalske federacije, Francuz Mišel Platini je prilikom dodele "Zlatne kopačke" na ceremoniji u Skoplju izjavio je da mu je "teško da uruči nagradu fudbaleru koji je pobedio njegov Olimpik".

"Šalu na stranu, nagrada, iako sa zakašnjenjem, ide u prave ruke", rekao je Platini.

Na dodelu zlatne kopačke Pančevu doputovao je i predsednik Crvene zvezde Dragan Stojković, kao i glavni urednik lista "Ekip", koji dodeljuje kopačku, Žan Filip Lekler.

Pančev, koji sada ima 41 godinu, prestao je da igra fudbal profesionalno 1997godine. Karijeru je započeo u skopskom Vardaru, a 1988. je prešao u Crvenu zvezdu, za koju je igrao četiri godine i postigao 84 gola.

"Ponosni smo što smo u Zvezdi imali velike igrače, kao što je Pančev. Ostavio je duboki trag u našem klubu", rekao je na ceremoniji u Skoplju Dragan Stojković.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Ne znam da li je ovo van teme ali svejedno.

Kako biste reagovali prema njjima (zvizdali, tapsali, bili ravnodusni...), da se na Marakani kao treneri ili igraci nekog drugog tima pojave:

1. Milko Djurovski
2. Goran Milojevic
3. Goran Juric
4. Robert Prosinecki
5. Elvir Bolic?

Znam da smo na susretu generacija skandirali Prosineckom koji nije bio mogao da dodje...siguran sam da bi bio docekan ovacijama.Za ostale nisam siguran ali Milko sigurno ne bi dobio aplauz bar ja tako mislim.

Quote from: "dusan1975"Ne znam da li je ovo van teme ali svejedno.

Kako biste reagovali prema njjima (zvizdali, tapsali, bili ravnodusni...), da se na Marakani kao treneri ili igraci nekog drugog tima pojave:

1. Milko Djurovski
2. Goran Milojevic
3. Goran Juric
4. Robert Prosinecki
5. Elvir Bolic?
Горан Милојевић је већ долазио на Маракану као тренер разних клубова,нпр. Железника,ма небитан лик,мада наравно увек звиждуци.
Што се тиче Милка,може он још 65475647856348 пута да каже и даље навија Звезду њега увек треба испљувати.Био је један од најбољих наших играча,љубимац навијача,брат му је био капитен,па чак је један од вођа имао његов дрес(тада није било оригинал дресова у продаји,као сад),а он се дрзнуо да оде у мишију рупу.
Што се тиче Горана Јурића и Елвира Болића не знам,нису колико ја знам оставили неки траг,па би ми било свеједно,мада...
А што се тиче Робија Просиничког,без обзира колико мрзео хрвате,њега сам од свих играча из те генерације највише волео,цртао на Звездином дресу број 7,кад сам ишао код фризера,увек говорио шишај ме да будем као Роби :D ,а као што рече Скримо на сусрету генерација му је скандирано име,а певали смо његово име против гробара током сезоне 97-98,кад су прсли од Динама,јер их је развалио,тако да од мене увек има поштовање.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "100%anti crnobeli"А што се тиче Робија Просиничког,без обзира колико мрзео хрвате,њега сам од свих играча из те генерације највише волео,цртао на Звездином дресу број 7,кад сам ишао код фризера,увек говорио шишај ме да будем као Роби :D ,а као што рече Скримо на сусрету генерација му је скандирано име,а певали смо његово име против гробара током сезоне 97-98,кад су прсли од Динама,јер их је развалио,тако да од мене увек има поштовање.

Delim tvoje misljenje o Prosineckom.

Bolić igra u Rijeci. Apsolutno nevažan, kao i Jurić.
Milojević i Đurovski su izdajice, i tako će zauvek ostati upamćeni.
Robija jedinog poštujem od njih. Jednom prilikom je izjavio za HRT da mu je najlepši period u karijeri bilo igranje u Zvezdi, i da to nikad ne može zaboraviti.

Nego, jel igrao nekad neki Dramićanin ili tako nešto za Zvezdu? Osamdestih, mislim.



Zna li neko gde je Popov, onaj Makedonac sto je trebo da zameni Vidica, pa posle igro levog beka, pa nekog ofanzivnog veznog...?!

Mislim da je sad presao iz poljske Odre u Egaleo iz Grcke...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Goran Drulic dao gol  u poslednjem kolu za OFI.Kako mi je zao ovog igraca...Bio mi je najjaci igrac u zadnjih 10 godina a nista ne uradi...sve zbog povrede...

Горан Друлић је ѕајиста пропао, нагрдиле су да повреде и каријера му је отишла у другом правцу. Жао ми га је баш сам волио Друлића и Пјана(њега посебно).

Што се тиче Просинечког, човјека који је много задужио Звезду, наравно да би га цијела маракана поздравила овацијама.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Друлић је стварно био страшан играч.Баш штета за њега.

Перица О. сем што игра у Малезији, тренутно је и председник Јасенице 1911.Нижеразредног клуба из Смед.Паланке.
..a patrole Kalabic Nikole...

Goran Bunjevčević u Hagu

Nekadašnji kapiten Crvene zvezde i dosadašnji fudbaler Totenhema potpisao je jednogodišnji ugovor sa ekipom Ado Den Hag.

Bunjevčević je prethodne sezone malo igrao za Totenhem, a u Hagu je bio neophodan posle povrede Lumputisa koji će pauzirati šest meseci.

Bunjevčević je, posle dolaska iz Hrvatske za vreme rata dugo tražio klub. Preko Grafičara i Rada došao je do Crvene zvezde, a 2001. godine prešao je u London u transferu vrednom 1,4 miliona funti.

Za reprezentaciju Jugoslavije odigrao je 14 utakmica.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "mudric"Друлић је стварно био страшан играч.Баш штета за њега.

Перица О. сем што игра у Малезији, тренутно је и председник Јасенице 1911.Нижеразредног клуба из Смед.Паланке.

Перица је недавно прешао у неки румунски клуб.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "lesa"
Quote from: "mudric"Друлић је стварно био страшан играч.Баш штета за њега.

Перица О. сем што игра у Малезији, тренутно је и председник Јасенице 1911.Нижеразредног клуба из Смед.Паланке.

Перица је недавно прешао у неки румунски клуб.

Перица је играо на турниру у малом фудбалу у Петровцу као играч једног од тимова који су се такмичили(не могу да се сетим који је то био)....Мислим да је тај тим био први и освојио велику награду...

Хоћу само да кажем да ми је јако жао Перице, јер сам га као клинац обожавао...Он свакако није ѕаслужио да се вуче по неким безвезним турнирима у малом фудбалу! :nene
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Quote from: "lesa"
Quote from: "mudric"Друлић је стварно био страшан играч.Баш штета за њега.

Перица О. сем што игра у Малезији, тренутно је и председник Јасенице 1911.Нижеразредног клуба из Смед.Паланке.

Перица је недавно прешао у неки румунски клуб.

Arges Pitesti ili Otelul Galati. Sad sam zaboravio.



Бошко је дебитовао за Мајорку и одмах је направио асистенцију, али Мајорка ипак није победила. Очигледно да је то савршен клуб за њега али видећемо.

Quote from: "archer"Очигледно да је то савршен клуб за њега
Сунце, рибице, зезање...