Huliganu nisam mislio nista lose. Naprotiv mogla bi biti veoma zanimljiva ta solucija(napravis sam sebi dobro gostovanje kada ga vec nema) al' da ti je to jedina solucija iz NS- nije , da je glupa-jeste(povratak u nedelju :o ).

Sto se mog naj cimanja tice mislim da nije vredno pomena mada kad bi tvojom "jedinom" solucijom otisao i vratio se iz Cacka sigurno bi je uvrstio medju ona naj cimanja.

Za Niksic navrati nekad sredinom aprila da pitas hocemo li svi ici vozom ili busevima.
a imam bolest kojoj nema leka.....

Je? ???????? ??????? ????????
??????? ?? ?? ?? ?????? ?? 14.30 ??? ????? ?????? :zbunjen

???? ????? ?? ?? ???? ??? ? ???? ???. ??? ???? ?? ?? ??????, ??? ?????.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!


Ja sam ubedjen da je tekma 100% u 13:30,znaci neki voz u jutarnjim casovima mora da ide ali kako nazad,to treba saznati(ko planira na voz)

Quote from: "Indjija"Ja sam ubedjen da je tekma 100% u 13:30,znaci neki voz u jutarnjim casovima mora da ide ali kako nazad,to treba saznati(ko planira na voz)

???? ?? ??????? ??? ?? ?? ?????? ??? ??????? ? ???? ??. ?? ?????? ???? ??????. namigivanje

Jebi ga,upravu si(iako nista nije precizno izneto-podsetio si na vreme).

Pa kad cu se ja vratiti u Bl.kad ce neki tek u nedelju u Ns. :zbunjen. Bice ovde materijala za naj cimanje :)

Pozdrav! JA cu samo , da Kazem da Mene ovo sve , RADUJE! Cimanje oko prevoza , Voz , ! Mislim da to Sve poprima draz, bit ce Uzbudjenja, daleko Zanimljivije, bolji provod i Zezancija! Uostalom, nece Nam nitko moci , da Kaze. vAMA JE sVE , placeno itd! Kad bi To , Sve profunkcionisalo, mislim da bi, tj. Siguran SAM, da bi ostvarili jOs jedan , vise Napredak i svakako jos veci , RESPEKT! Pozdrav! M ULTRA FCRS!

Quote from: "Indjija"Jebi ga,upravu si(iako nista nije precizno izneto-podsetio si na vreme).
Moze li mi reci neko da li ima u subotu jutro neki voz sa glavne iz BG-a za Cacak?Ekipa iz Smed Palanke
A CELOM SVETU
SAMO CRVENA ZVEZDA

Quote from: "ZVEZDA-SRBIJA"
Moze li mi reci neko da li ima u subotu jutro neki voz sa glavne iz BG-a za Cacak?Ekipa iz Smed Palanke

Samo da nesto rascistimo, NEMA DIREKTNOG VOZA B.G.- CACAK  :o
eks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
Da je to osecaj lep i mnogo snazan
I da biram izmedju grobara i Klaudije Sifer
Jebao bi prvog pa makar im'o triper

da, voz ide samo do pozege, i kako kazu, posto je subota polasci su u 7h i 10h. Pa vi vidite :)

A bus je redovniji, priblizna cena karte.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Cigani,spremite i po 150 din. za ulaznicu,da ne biste blejali ispred stadiona za vreme tekme...

Moram da ocenim dve stvari:
1.Najvece prokletinje su ove sezone bili ovi iz Cukarickog(300 din) i Vojvodine(ne secam se bas)300 din,ovo je dobra cena karte.
2.Najbolja veza u Srbiji je Bg-Ns,drumska ili zeleznicka,svakih 20-30min po 2-3 busa u jednom pravcu(sve zavisi u koje doba) i voz bez presedanja u pravim terminima.

Pa i partizan je najveca prokletinja :) 300din.
Nego, karte za buseve su od 300-375din. Kako gde.
Jos ako ste student i imate ETC karticu, imate i popust.
Kod autoprevoza Cacak imate jos i popust na pokazan indeks od 20%.
Busevi kojima mozete da idete su:
BEOGRAD - CACAK
06.00h ; 08.00h ; 09.00h ; 11.00h ; 12.00h ; 13.00h 14.00h ; 15.00h ; 16.00h 17.00h ; 18.00h ; 20.00h ; 21.00h

CACAK - BEOGRAD
05.00h ; 06.00h ; 08.00h ; 09.00h ; 10.00h ; 11.00h ; 12.00h ; 13.00h ; 14.00h 15.00h ; 16.00h ; 17.00h ; 18.00h

Kad sam ih ja zvao (biletarnicu u Cacku), rekli su da je cena 375din, i da ne moze povratna da se uzme ?! U BAS-ovoj stanici su rekli da moze sve, samo sto ne znam cene, danas cu zvati da pitam kojim prevozima moze da se krene sa njihovog stajalista.

Voz, to je i dalje enigma velika. Jer, gledam raspored, ima ga nekoliko puta u toku dana, a najbitnije da postoje 3 u prepodnevnom delu dana. I pise lepo da idu do Cacka. Medjutim kad ih nazovete, kazu da imaju samo 2, da ide samo do pozege.
E sad, neko kaze da ima voz od pozege do cacka, drugarica iz cacka kaze da je bolja varijanta da idemo vozem jer je jeftinije. A voz izadje isto kao i bus. Jebe lud zbunjenog.
Tako da cu i njih danas da zovem da se ispricamo.

poz,
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Daj voz matori , tamo mozemo da ne platimo  :)
A za bus , para nemam ! :bes

Nisam bas siguran da su cene voza i busa iste.Sutra idu dva voza ujutru,jedino onim prvim se stize na tekmu,ide samo do Pozege i odma se preseda  i polazi za Cacak.
Nazad ima voz u 15:30 do pozege i odma ima Pozega-Beograd,ali postoji velika mogucnost da ga odloze kao sto se to desilo DANAS
,tako da za povratak racunajte na bus koji kosta 380 din ide svakih sat vremena ali samo do 18:00h.
I jos nesto-nemojte da platite voz,ako nema pandura iskulirajte konduktera cak budite i drski ako je potrebno,ako ima pandura-skupite sitno i dajte mu nku kintu.