PARDON: u pravcu nasih zelja ili snova...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ja licno nisam za nikakvu zajednicku ligu sa hrvatima.Ja sam za novi rat protiv njih :tenk a ne zajednicku ligu,koja bi bila bila stetna po nas Srpski fudbal.Jedina varijanta bi mogla da bude da upadnu dva,tri kluba iz Republike Srpske. :motor

p.s. SAMO SLOGA SRBINA SPASAVA
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

A nasa Srpska Zvezda je svu slavu i glamur stekla u Srpskoj fudbalskoj ligi a ne u onoj u kojoj je nekada igrala sa hrvatskim, bosanskim, slovenackim i makedonskim timovima?!?
Jos smo ko navijacka grupa svoje ime stekli poslije 91-ve a ne prije nje, jel' te?
Tesko da ce ta liga zazivjeti ali glupo je pricati iz svojih licnih pobuda sta je za Zvezdu bolje.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Izgleda da nismo sami koji ne zele zajednicku ligu, evo i Torcide:


Sva sreca pa su odredjene reci naglasili rozimslovima.
Kosarka je pokazala da smo se zajebali sa tim spajanjem,ne treba ponavljati gresku i u fudbalu.Licno bih bio jako srecan da se nadjemo u kupu UEFA,ali tesko ce biti nesto od toga dok ovi nasi slepci igraju kako igraju...no to je vec druga tema...

Quote from: "ENERGIENYC"Ja licno nisam za nikakvu zajednicku ligu sa hrvatima.Ja sam za novi rat protiv njih :tenk . SAMO SLOGA SRBINA SPASAVA

:tenk :tenk :tenk

namigivanje
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Nikako se ne sme dozvoliti zajednicka liga sa "njima", nikada vise i treba ucini sve da do takve lige ne dodje.  :megafon  :bes
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Nikad vise,ni sa kim,i uz to treba razbiti ovu postojecu kurton ligu sto pre :boks (ako moze pre kraja sezone).

Bilo bi idealno ako se ovi iz KK sami ne povuku onda vec za derbi 5. marta bi trebalo spremiti neke pesme ili parole da se ovi govnari oteraju.

Nikad zajednicka liga.Nikad
:nene  :nene  :nene  :nene  :nene

Mozda bi bilo dobro da ne cekamo derbi nego da im stavimo do znanja da ne mozemo vise da podnesemo da nas klub igra tu ligu i na finjaka ih primoramo da istupe,dodjemo na tekmu  transparenti naopacke iscepamo zastavu lige(ako postoji) i izadjemo na poluvremenu,ma tako nesto,samo da ih upozorimo sta zelimo...

Quote from: "KizaLion"Bilo bi idealno ako se ovi iz KK sami ne povuku onda vec za derbi 5. marta bi trebalo spremiti neke pesme ili parole da se ovi govnari oteraju.

60 ?????? ?????? ?? 4.????? , ???? ?? ?? ??????? ?? ?? ????? ?????.

Po meni je bitnije da klub izvucemo iz govana(jadranska liga)pa onda ostalo...